Jump to content

S-A MAI AGLOMERAT BUCURESTIUL CU O MASINA


20cm

Recommended Posts

Ingrijita masina :) , sa te poarte sanatos

asa ziceam si io

ce oameni ingrijiti sunt nemtalaii aia

am vz masini la 100.000 km care aratau mult mai rau

cared ca ia schimbat toate articulatiile inainte sa o vanda si discurile de frana

nu credeam ca se mai vand si masini din astea

Edited by 20cm
Link to comment
Share on other sites

da, e modelul de 204 cai (se vede ca are si cutia in 6 trepte :) )

 

s-o stapanesti sanatos, tin minte de cand ne-am intalnit prima oara ca tanjeai dupa un 330d. acum ti s-a indeplinit visul. foarte frumoasa masina si dotari misto.

 

sa ai parte de ea fara incidente si s-o ingrijesti cum se cuvine :)

Link to comment
Share on other sites

da, e modelul de 204 cai (se vede ca are si cutia in 6 trepte :) )

 

s-o stapanesti sanatos, tin minte de cand ne-am intalnit prima oara ca tanjeai dupa un 330d. acum ti s-a indeplinit visul. foarte frumoasa masina si dotari misto.

 

sa ai parte de ea fara incidente si s-o ingrijesti cum se cuvine :)

poate vii si tu azi la intalnire sa mai vb despre una alta

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Dupa un prim drum in afara Bucurestiului am avut nefericita sansa sa ma aflu in spatele unui camion cu lemne din care a cazut o bucata de lemn de vreo 70 - 80 cm si gros de vreo 10 cm care mi-a spart bara fatza, proiector stanga, scut motor, tuburi aer, senzor temperatura cu tot cu suportul din plastic, carcasa ventilator si suportul din plastic de la intercooler, o janta stramba, si o anvelopa distrusa.

Oarecum ma consider norocos ca nu mi-a venit in parbriz

Edited by 20cm
Link to comment
Share on other sites

Dupa un prim drum in afara Bucurestiului am avut nefericita sansa sa ma aflu in spatele unui camion cu lemne din care a cazut o bucata de lemn de vreo 70 - 80 cm si gros de vreo 10 cm care mi-a spart bara fatza, proiector stanga, scut motor, tuburi aer, senzor temperatura cu tot cu suportul din plastic, carcasa ventilator si suportul din plastic de la intercooler, o janta stramba, si un o anvelopa distrusa.

 

urat ! ,,..:)

Link to comment
Share on other sites

Dupa un prim drum in afara Bucurestiului am avut nefericita sansa sa ma aflu in spatele unui camion cu lemne din care a cazut o bucata de lemn de vreo 70 - 80 cm si gros de vreo 10 cm care mi-a spart bara fatza, proiector stanga, scut motor, tuburi aer, senzor temperatura cu tot cu suportul din plastic, carcasa ventilator si suportul din plastic de la intercooler, o janta stramba, si o anvelopa distrusa.

Oarecum ma consider norocos ca nu mi-a venit in parbriz

chiar .. urat!!

 

 

cam cat costa tot ce a fost afectat?

Edited by fitco
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.