Jump to content

nou venit pe forum


ALIN_850i

Recommended Posts

Am impresia ca unii nu inteleg ce inseamna seria 8 si ce trebuie pt a avea unul... Ar trebui sa se documenteze inainte sa arunce cu balarii . Pana la urma ...orica manelist isi poate lua un bmw ...asta nu inseamna ca stie ce sa-si ia ...

Seria 8 nu este masina de liniuta... si nici supercar de duminica... !!! E o masina de nobili . Asta inseamna caracter ! Sa mergi repede si in siguranta la confort maxim si cu imagine la superlativ .

Asa ca sper ca nu toti indienii sa-si ia seria 8 ...

Apoi , ideea nu este "cat baga la ora" sau cat consuma...un GT nu se adjudeca dupa criteriile astea ... Dimpotriva ! <_<

 

daca imi permiti....iti dau si eu dreptate.....! unu la mana...o masina mai in varsta cu performante decente si aspect vizual impecabil face mai multi bani decat orice alt GT din ziua de azi.....2 la mana : masina asta le face pe toate...din pacate toti s-au stricat de cap si incep sa faca GT-uri diesel,cand o masina sport trebuie sa iti incante urechile cel putin cu un V8 , normal :daca vrei sa ai tot tacamu. E o masina de colectie...sper ca ma sustii.

Ma bucur cand ma intelege cineva, nu are rost sa intrebam cat consuma, la drum ia 12% daca nu merg pe autostrada si sincer nu ma intereseaza. Masina e fantastica, am schimbat multe la ea, acum e la vopsit voi pune poze promit.

Link to comment
Share on other sites

Nu baga in seama carcotelile ca nu merita.E o masina fantastica si ma bucur ca o pui in valoare si ai grija de ea.Chiar merita.

 

Multi ne-am dorii o astfel de bijuterie si dupa parerea mea are un design care nu o sa fie demodat niciodata.E la fel ca 635csi.Masini cu personalitate ,facute pentru oameni cu personalitate care poate ar putea sa isi permita un e46 sau e90 fara problema dar prefera ceva pentru sufletul lor.

 

Sunt multe modele BMW majoritatea mai vechi care imi inspira ce imi inspira masina ta si intodeauna o sa apreciez proprietarii lor(ma refer la cei care le intretin,nu le darama).

 

Multa bafta in continuare!!!Abia astept sa o vad in haine noi.... <_<

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Locuiesc in Bucuresti, am inteles ca ar fi semeringurile de la supape. Sincer nu ma pricep, asta e dupa ce am vazut cum e caroseria (adica zero rugina) o sa pun la punct si motorul o sa imbatranim impreuna.

Nu am facut nici un test, nu stiu ce ar fi mai multi mecanici pe care i-am intrebat zic ca ar fi semeringurile si nu prea se ingramadesc sa o faca.

Link to comment
Share on other sites

Nu am facut nici un test, nu stiu ce ar fi mai multi mecanici pe care i-am intrebat zic ca ar fi semeringurile si nu prea se ingramadesc sa o faca.

 

Pai nici nu ar trebui sa o faci la oricine ! cauta un mecanic priceput nu adhoc .Bafta

Link to comment
Share on other sites

Nu am facut nici un test, nu stiu ce ar fi mai multi mecanici pe care i-am intrebat zic ca ar fi semeringurile si nu prea se ingramadesc sa o faca.

 

Pai nici nu ar trebui sa o faci la oricine ! cauta un mecanic priceput nu adhoc .Bafta

Asta si vreau, de aia vreau si eu sa imi recomandai un mecanic bun. Mersi!

Link to comment
Share on other sites

Nu am facut nici un test, nu stiu ce ar fi mai multi mecanici pe care i-am intrebat zic ca ar fi semeringurile si nu prea se ingramadesc sa o faca.

 

Pai nici nu ar trebui sa o faci la oricine ! cauta un mecanic priceput nu adhoc .Bafta

Asta si vreau, de aia vreau si eu sa imi recomandai un mecanic bun. Mersi!

 

 

gieuroservice.ro - Este si un topic deschis pe aici. Astazi mi-am schimbat la ei filtrele si uleiul. Eu sunt multumit. Preturi si amabilitate. Poti macar merge sa iti faci o idee despre ce nu merge bine - ce nu functioneaza.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.