Jump to content

un E36 sedan 320i


ct-xx-cda

Recommended Posts

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ai avut si lanturi? cu e60meu urcam si eu cred ... cu gumele de iarna , daca trebuia sa opresti pe urcare nu mai pleci de pe loc :)

 

 

Pai tocmai asta e ca m-a uimit ce grip putea sa aibe in urcare, am oprit deseori sa fac poze si sa admir peisajul si vreau sa zic ca nu am avut nici un fel de problema la plecare. Are modul SNOW la cutie care am vazut ca atunci cand il cuplez o patineaza mai mult transmitzand un cuplu mult mai mic la roata la plecare sau cand calci acceleratia mai tare.

Link to comment
Share on other sites

hai salut cezare :)

sa-ti mai zic ca imi place masina ta?... bn nu-ti mai zic:)

hai sa iti spun mai bine DE CE imi place.

- in primul rand e o masina foarte intretinuta ... o masina pastrata foarte curat , ingrijita si cosmetizata pe gustul meu.. , are pachet m technic destul de complet bari , praguri , oglinzi , bandouri volan m , stopuri , semnale m , evacuare ac schnittzer , nas negru si scaune cu sustinere laterala destul de buna . motorul e ok 2.0i este un motor decent pentru o pisica care arata in felul asta. partea mai nasoala e cu cutia automata... care pentru unii (cum esti si tu) nu e deranjanta ...insa eu nu prea ma impac bine cu ea:)...dar nu mie trebuie sa-mi placa:).

alt lucru ce as pune pe masina ...ar fi o suspensie sa o coboare putin mai jos (apropo...am suspensii kw si alte marci la pret de germania...ca sa-mi fac si eu reclama:)) ) si mici chestii care tin de finete...gen angel eyes care bat spre galben nu albe albe... pleoapele vopsite culoarea masinii , carligul de tractare scos urgent:) ... si poate si niste jante.

cam asta am avut de spus ... bafta in continuare cu "aranjamentele" la masina !

bag si cateva poze facute de mine din seara aia:)

post-7287-1232737486_thumb.jpg

post-7287-1232737509_thumb.jpg

post-7287-1232737540_thumb.jpg

post-7287-1232737579_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
opaa....ce avem noi aici...partenera de joaca a lu pisi a mea....cezare ce sa iti zic....sti ca imipalce masina ta dar mai ales interiorul.....si ti am zis cum facem combinatia aia cu volanu ala smeker....mai vi la mine...mai facem 2 spalari....si pleci fara volan....pam pam....super masina super sound cu evacuarea aia.....ce mai....e36 for life!!!! Edited by allexpit
Link to comment
Share on other sites

Felicitiari , ai o masina foarte frumoasa si ingrijita . Ca remarca as putea spune ca nu imi plac narile negre ( nu imi plac mie in general ) , dar asta e o chestie de gusturi ; insa parerea mea ca la ce culoare ai tu nu da foarte bine . Bafta si multi km fara incidente !

 

Iti multumesc frumos, banuiesc ca si tu ai o masina si mai frumoasa!

 

Narile negre vor da super bine atunci cand voi pune si prelungirea de bara fata de M care o sa fie tot neagra, dar pana atunci, merge si asa <_<

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.