Jump to content

Capota Bad Boy pt BMW e36 coupe


kely

Recommended Posts

stie cineva unde se poate modifica o capota normala de bmw e36 ???

 

ma intereseaza sa mi fac bad boy hood adica sa vina ca la modelul e46 cu tot cu grila si cu nari plus ca ar trebui modificat si sistemul de deschidere.

 

... si bineinteles cat costa "operatia" ???

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ai nevoie de capota de e46 ca sa faci asa ceva.

huh?

modifica sistemul de deschidere la capota originala si masca fata, dar capota ramane aceeasi.

 

Si ce face? Sudeaza grilele de capota actuala sau cum? Plus prelungirile de Bad Boys 1 si 2 cu Will Smith si Martin Lawrence?

Edited by BRANDEX
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

uite ca am gasit la mine in poze 2 feluri de bad boy, altele decat cea cu sudarea grilelor de capota <_<, sau cu capota de e46, poate ajuta

 

nu pot sa spun ca e cel mai reusit cel pe negru, genu asta am vazut mai frumos facut

 

si modelul pe e36le rosu, fara sa luam in considerare grilele acelea customizate :), facut bad boy pe langa grile

post-912-1236165872_thumb.jpg

post-912-1236166003_thumb.jpg

Edited by tupeu
Link to comment
Share on other sites

uite ca am gasit la mine in poze 2 feluri de bad boy, altele decat cea cu sudarea grilelor de capota :), sau cu capota de e46, poate ajuta

 

nu pot sa spun ca e cel mai reusit cel pe negru, genu asta am vazut mai frumos facut

 

si modelul pe e36le rosu, fara sa luam in considerare grilele acelea customizate :bashwall:, facut bad boy pe langa grile

 

 

Mamaaa,ORIBIL! <_<

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
uite ca am gasit la mine in poze 2 feluri de bad boy, altele decat cea cu sudarea grilelor de capota :), sau cu capota de e46, poate ajuta

 

nu pot sa spun ca e cel mai reusit cel pe negru, genu asta am vazut mai frumos facut

 

si modelul pe e36le rosu, fara sa luam in considerare grilele acelea customizate :bashwall:, facut bad boy pe langa grile

 

Sti ce imi place la modelul rosu?Picioarele fetei <_< in rest nimic...ar trebui pusa la taranisme poza...arata oribil cu grila aia....

Edited by mozolici_hd
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...
ai reusit sa faci ceva pana la urma ?

daca nu te-as putea ajuta...

uite aici mi-am facut eu acum cateva luni http://forum.4tuning.ro/123-masina-mea-bmw...fly/page-7.html

sper sa nu se considere publicitate

Iti place cum a iesit la tine de recomanzi si la altu?Mie unu mi se pare ca nu da bine si nu se incadreaza in linia masini,dar este doar parerea mea.

Link to comment
Share on other sites

eu unul zic ca o da foarte bine cu bad boy look + niste angel eyes pe care le-am montat zilele astea

dar fiecare cu parerea lui pana acum care au vazut masina in reaqlitate a zis k e ok... toti cand o vedeau in poze zicea ca nu prea vine bine

o sa revin cu niste poze mai profi si cu angel eyes montat

Link to comment
Share on other sites

eu unul zic ca o da foarte bine cu bad boy look + niste angel eyes pe care le-am montat zilele astea

dar fiecare cu parerea lui pana acum care au vazut masina in reaqlitate a zis k e ok... toti cand o vedeau in poze zicea ca nu prea vine bine

o sa revin cu niste poze mai profi si cu angel eyes montat

 

si eu tre sa imi montez iar angel eyes ca am avut dar am lovit-o si am spart un far.

spune-mi si mie inelele de pe masina ta au si un plastic de protectie peste ele sau sunt doar neoanele si atat???

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.