Jump to content

M6 vs CL


bknight73

Recommended Posts

nu m........am zis normal in sensul ca asa e gandirea....iar daca sunt tratati urat cei care au cumparat masini de la ei inseamna ca nu au stiut sa se poarte cu ei cand au cumparat masina si sa se impuna...daca te imupui nu mai comenteaza aia de pe acolo...si iti desschid si usa cand intrii crede-ma :)...iar in legatura cu intepatura cu macheta am observat-o...ai zis 1 data d 2 ori...dar gata...am vazut bravo ma bucur ca ai tinut minte....meriti un os pentru asta <_< super

 

Faza asta cu impusul nu merge decât prin orãºele mai mici unde toatã lumea cunoaºte pe toatã lumea.

 

Vin-o tu la BucureÂşti Âşi ĂŽnceacĂŁ sĂŁ te impui sĂŁ vezi cum nu te bagĂŁ nimeni ĂŽn seamĂŁ.

 

Faza cu osul nu o Âştiu, o fi vreun sport preferat de-al tĂŁu.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 304
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

atunci cumpara masina din oras mai mic...si ai si servicii de calitate...nu te baga in seama ii scuipi in ochi si pleci....pe bune acum

 

 

atunci cumpara masina din oras mai mic...si ai si servicii de calitate...nu te baga in seama ii scuipi in ochi si pleci....pe bune acum

Link to comment
Share on other sites

Tu ţi-ai luat maşina de nouă?

santa fe si ML si golf......si la santa fe sa ajuns din cauza unu E......cand aparuse E i 2002 la galati era doar cel de prezentare si trebuia sa stea 6 luni in showroom.....asa ca a fost taicamiu la bucuresti...acolo am fost undeva prin baneasa nu mai stiu ca eram mai mic....dar acolo erau toate reprezentatnele de masini...isi tineau masinile acolo un parc cv de genu....si trebuiau sa faca actele....si aia de la mercedes vroiau nuj ce mai cereau...si taicamiu s-a enervat sa dus langa si si-a luat santa fe <_<

Edited by sebie65
Link to comment
Share on other sites

atunci cumpara masina din oras mai mic...si ai si servicii de calitate...nu te baga in seama ii scuipi in ochi si pleci....pe bune acum

 

 

atunci cumpara masina din oras mai mic...si ai si servicii de calitate...nu te baga in seama ii scuipi in ochi si pleci....pe bune acum

 

 

e frumos glatiul ..fete dragute .faleza etc ..dar e un oras de provincie ...Nu vreau sa te simti jignit dar fiind un oras mai mic barosanii cu 7-ar se simt bine ...Presupun ca nu zburda 7 pe acolo la fiecare semafor ..dac vii in Buc esti doar unul din f multi si oricum pe langa aia si mai multi cu X6 7 e un copilas . <_< ...Asa ca daca acel service de care spui tu ar fi in Buc ..probbil ar avea atat de multi clienti incat atunci cand intri tu pe usa la reprezentanta nu se va mai face LUMINA !

Link to comment
Share on other sites

dar nu am contestat asta cu bucurestiul...eu am zis doar ca parca la galati e mai bine...stiu cum e acolo...dar nu e normal

teoretic .. ar trebui sa fie mult mai bine la Bucuresti .. oras mai mare .. asta inseamna ca poti gasi mai usor mecanici si electricieni priceputi ...

Insa ... <_<

Sa nu credeti ca vb in necunostinta de cauza .. am avut si eu BMW-uri .. doua...

Link to comment
Share on other sites

teoretic .. ar trebui sa fie mult mai bine la Bucuresti .. oras mai mare .. asta inseamna ca poti gasi mai usor mecanici si electricieni priceputi ...

Insa ... <_<

Sa nu credeti ca vb in necunostinta de cauza .. am avut si eu BMW-uri .. doua...

 

in orice reprezentanta exista Nepriceputeanu !...Ca mai e cate un istet pe undeva asta e altceva

Link to comment
Share on other sites

teoretic .. ar trebui sa fie mult mai bine la Bucuresti .. oras mai mare .. asta inseamna ca poti gasi mai usor mecanici si electricieni priceputi ...

Insa ... <_<

Sa nu credeti ca vb in necunostinta de cauza .. am avut si eu BMW-uri .. doua...

 

in orice reprezentanta exista Nepriceputeanu !...Ca mai e cate un istet pe undeva asta e altceva

Partea proasta e ca la BMW nepriceputenii sunt cei din conducere ...

Nici macar nu stiu sa isi tina aproape oamenii buni care stiu meserie ...

Link to comment
Share on other sites

dupa asta ma uitam <_<

Nu te mai uita .. ca nu cred ca exista .. ar fi mult prea rusinos pentru M6....

 

dupa asta ma uitam :)

Nu te mai uita .. ca nu cred ca exista .. ar fi mult prea rusinos pentru M6....

Ba da .. exista .. :bashwall:

 

nu-i bine facuta comparatia, ar fi trebuit sa se faca cu un M3 e922

Link to comment
Share on other sites

dupa asta ma uitam <_<

Nu te mai uita .. ca nu cred ca exista .. ar fi mult prea rusinos pentru M6....

 

dupa asta ma uitam :)

Nu te mai uita .. ca nu cred ca exista .. ar fi mult prea rusinos pentru M6....

Ba da .. exista .. :bashwall:

 

nu-i bine facuta comparatia, ar fi trebuit sa se faca cu un M3 e922

Stiu ... dar .. zicea cineva aici .. de CLK .. si de-asta .. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

nu-i bine facuta comparatia, ar fi trebuit sa se faca cu un M3 e922

 

pai ar fi prea mare diferenta intre ele. prea dureros pt M..... <_<

 

 

in fine, eu zic ca tine totul de gusturi, si ca vorbaria de aici, e doar vorbarie.... eu sunt sigur, ca oricare dintre masini le-as avea, n-as avea unde sa simt diferenta intre performante, care oricum e foarte apropiata. e simplu, vrei bmw, iei bmw, vrei merc, iei merc...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.