Jump to content

e36 318is coupe kit M


allexpit

Recommended Posts

Masina pare super ingrijita, e tare frumoasa.

Insa farurile alea o strica rau de tot, nu va inteleg, ai crom line de pui alea albe, ce nu dau bine nicicum?

<_<

Imi cer scuze, intentia nu e sa jignesc, doar ca nu dau deloc bine, si nu se compara in NICI UN FEL cu farurile originale cu lupa.

Am avut vreo 3 kituri de astea de 2 lei, ce faruri cu lupa si angel, 2 din ele nu aveau nici motoarele de reglaj electric.

insa toate 3 se vedeau ca naiba comparativ cu farurile originale cu lupa.

Link to comment
Share on other sites

farurile sunt fk nu sunt turcisme sau mai stiu eu ce....si nu stiu....mie imi plac....depinde de gusturi....deocamdata nu ma bate gandu sa le schimb.....am alte planuri.....bandouri M, pleoapa luneta, si lip pe porbagaj.....si inca cateva chesti care imi stau mie pe creier....in rest pot spune ca masina este 100% functionala si in toate mintile ei.....

 

p.s. nu cred ca am voie sa fac reclama la alte forumuri....

Edited by allexpit
Link to comment
Share on other sites

Super masina Alex.

Sa-ti mia zic si eu de faruri? ca vad ca aproape toata lumea a facut-o.

Nu, eu nu am ce sa zic, masina arata super bine, este bine ingrijita, nu are rugina, motorul trage bine, ai un tub de bas pe ea care este comandat de un buton foarte smecher rau amplasat intr-un loc destul de smecher montat de cine stim doar noi, o suspensie sport pe masura si un set de jante conform personalitatii masinii.

 

Per total ai o masina minunata care merita sa intorci capul pe strada dupa ea, ptr ca este ceva deosebit.

 

Dupa cum discutam si la intalnirile precedente:

"sunt multe pisici in orash, dar numia cateva sunt deosebite, cu bun gust si bine intretinute", si ma bucur ca te stiu numarandu-te cu exemplarul tau printre ele....

 

post-7052-1235500237_thumb.jpg post-7052-1235500260_thumb.jpg

 

Si ca sa inchei, da-mi voie ca sa iti recomand ceva ptr viitor: un Kit de Xenon.

 

Sa o conduci cu placere si fara incidente !!!

Edited by ct-xx-cda
Link to comment
Share on other sites

bv ma alex ti-ai prezentat masina ....tu sti deja parerea mea despre masina, fa ceva cu rotile alea cum am mai vorbit noi, o sa ai alte avantaje, pana una alta ai grija de ea, la toamna scrie 2.5 pe ea <_<)) te astept

 

P.S Ct-xx-cda ---- frumoase vorbe si mai frumoase sunt pozele facute impreuna :)) deosebita zi

Link to comment
Share on other sites

bv ma alex ti-ai prezentat masina ....tu sti deja parerea mea despre masina, fa ceva cu rotile alea cum am mai vorbit noi, o sa ai alte avantaje, pana una alta ai grija de ea, la toamna scrie 2.5 pe ea <_<)) te astept

 

P.S Ct-xx-cda ---- frumoase vorbe si mai frumoase sunt pozele facute impreuna :)) deosebita zi

 

Merci mocule, amintiri placute ne leaga pe noi 3 impreuna cu ale noastre masini, sa o tinem tot asa si hai si tu cu inmatricularea aia odata ca sa intrii si tu in rand cu lumea.

Link to comment
Share on other sites

allexpit trebuie sa-l cinstesti pe cda... a vb frumos de masina <_<

 

ce as schimba eu la masina ta :

 

evacuarea , sau macar finala

farurile

jentile

:)

 

o masina ingrijita , vorba lor sunt ceva pisici in oras dar mai putine care sa arate bine , multe sunt cazaturi , putine sunt f intretinute !

 

eu stiu 3-4 dintre care ale voastre 3 :bashwall:

 

te asteptam adi sa vad ce-ti poate pisica :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.