Jump to content

jante star spoke44 pe 16"


triplecash

Recommended Posts

star spoke 16" ptr e46 in perfecta stare. nelovite, nu strambe cu cauciucuri iarna uzura 50% cu jante tabla cu capace+diferenta

am si un set de caucicuri de vara uzura 30%

nu vrea nimeni jante aliaj originale ???

vreau orice jante de tabla pe 16" chiar si fara cauciucuri(mai am un set)

diferenta o discutam

Link to comment
Share on other sites

De schimb nu sunt interesat dar daca vrei am eu jante de tabla pe 16" de E46 de vanzare 350 Ron. Da-mi PM daca te intereseaza.

ok

vine cineva sa le vada azi

dak le dau cu totul poate ajungem la un pret bun ptr amandoi

Link to comment
Share on other sites

cele de tabla vrei sa fie doar pe 16''?

 

as avea 4 roti complete de iarna + capace (aftermarket, cu sigla BMW), dar pe 15''...

 

la diferenta nu m-am gandit inca!

din pacate ,,,,cele pe 15" ating etrierul pe spate

am inteles ca discurile sant mai mari decat cele de la 316-318i

cineva sa ma corecteze daca gresesc

 

poze nu am acum dau 100e diferenta

am nevoie de poze

Link to comment
Share on other sites

Am avut eu roti de iarna pe masina de 15" de tabla pe E46 facelift 2002 318i si merg fara probleme, cel putin asa era echipata masina cand am cumparat-o de ma neamt, si cred ca nu sunt prosti aia ca doar ei fabrica masinile astea.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
triplecash se referea la incompatibilitatea rotilor pe 15" cu motorizarile 1.8d si mai mari... din cauza discurilor si etrierelor...

exactly..............multumesc XXL

 

am dat eu imprumut rotile mele originale de tabla de iarna (pe 15) unui prieten cu un 318d sau 320d nfl (nu mai stiu exct motorizarea) si au mers fara probleme, posibil sa nu mearga pe diesel fl

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.