Jump to content

Angel eyes ccfl, e36,e38,e39,e46


HID

Recommended Posts

  • Replies 234
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

pai de la cine este kit-ul de angel eyes sau tu iei cercurile de la seria 5 si le pui pe alte masini ? ? ?

P.S. eu vreau sa imi comand kitul de angel eyes de la UMNITZA

71263[/snapback]

 

Nu se pot lua de pe seria 5, si am zece dimensiuni de inele .Nu sunt universale . Daca citesti mai atent , inelele mele sunt pe neon .

 

Cred ca sunt aceleasi ca la Umnitza, sau cel putin se vad la fel . Numai ca pretul final va fi mult mai mare . Mai bine iti faci toate calculele inainte .

 

Multi baieti de pe bmw club au cumparat de la mine , oricum decizia este a ta ...

Link to comment
Share on other sites

Nu mai retin ca am dat pret ptr asa ceva .

Dar nu gasesti nicaieri ptr e 30 angel faruri angel eyes . La mine sigur nu .

71250[/snapback]

te-am mai intrebat acu vreo saptamana doua daca mai vinzi angel eyes pt. E46 din 2000 si ziceai ca sau scumpit!!!Acuma au revenit preturile bune sau la vinzi la pret marit???Ce pret?
Link to comment
Share on other sites

te-am mai intrebat acu vreo saptamana doua daca mai vinzi angel eyes pt. E46 din 2000 si ziceai ca sau scumpit!!!Acuma au revenit preturile bune sau la vinzi la pret marit???Ce pret?

71623[/snapback]

 

Un lucru e sigur , ca preturile au crescut . Au aparut si dimensiuni noi , in total 10 .

 

Preturile ptr kit cu 4 inele sunt intre 110-120 euro .

 

In cateva zile platesc publicitatea aici pe forum , si acolo veti vedea si noutatile galerie cu poze, si alte accesorii Bmw.

 

Inca mai primesc comenzi aici , insa topicul va fi sters in curand .

Link to comment
Share on other sites

Salut,am o problema;am inelele dar nu stiu unde sa le montez. :blink: Ma puteti ajuta si pe mine?Sunt din Bucuresti.Merci

71964[/snapback]

 

Daca e compact , cam greu de instalat .

 

Esti sigur ca ai dimensiunile corecte ?

 

Compactul e ceva ciudat la faruri fata de restul Bmw-urilor .

Link to comment
Share on other sites

cercurile nu ating cumva de plastic cand se regleaza farul automat?

72125[/snapback]

 

Nu ating petru ca au doar 4-5 mm grosime .

 

Kiturile acestea au fost proiectate special ptr Bmw , sa nu dea eroare in bord , sa vina la respectivele dimensiuni indiferent de model , si arate original atunci cand sunt stinse iar acele striatii sunt fine la fel ca inelele din fabrica .

Link to comment
Share on other sites

se pot monta si pe e 32

73350[/snapback]

 

Se pot monta . Daca ai urmarit topicul, esti in aceeasi situatie cu cei ce poseda e30 , e34 . Indepartarea geamurilor farului ar putea constitui o problema . In rest fixarea inelelor este foarte simpla !

Link to comment
Share on other sites

care e diferenta fata de cele de la umnitza (predator)? o sa vreau si eu pt e46

73363[/snapback]

 

Probabil ca acelea sunt mai scumpe :blink: Nu cred ca au o luminozitate mai mare , toate au un consum de 3watti

 

Predator sau alte denumiri,sunt pentru a incanta la vanzare .

 

Am observat ca unele inele de la Umnitza sunt doar neonul preopriu zis . Ale mele au acele striatii ca cele originale , ba chiar mai fine si au pe spate o banda metalica pentru a redirectiona toata lumina catre in fata si nu in oglinzi .

 

Eu le am in stoc , le pot livra ba chiar dau si o mica garantie de 3 luni .

 

Daca vrea cineva inele de inlocuit sau vreu balast pentru vreun kit de la Umnitza ,sigur va fi ceva mai scump... :)

 

Mai multe detalii si poze pe www.proxenon.ro

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.