Jump to content

Angel eyes ccfl, e36,e38,e39,e46


HID

Recommended Posts

  • Replies 234
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 3 weeks later...

Aceasta reclama comerciala a fost negociata si publicata cu acordul administratorilor bmwclub.ro. Continutul mesajului precum si responsabilitatea comerciala sau legala, apartine exclusiv autorului mesajului.

Autorul mesajului face o reducere de 18 euro pentru membrii forumului, de la 90 euro la 72 euro.

 

Kituri complete angel eyes , ccfl , care se vad si pe timp de zi .

 

Pret ptr membrii forumului 72 euro per set de 4 inele

 

post-518-1122925667_thumb.jpg

 

Aceasta reclama comerciala a fost negociata si publicata cu acordul administratorilor bmwclub.ro. Continutul mesajului precum si responsabilitatea comerciala sau legala, apartine exclusiv autorului mesajului.

Autorul mesajului face o reducere de 18 euro pentru membrii forumului, de la 90 euro la 72 euro.

35944[/snapback]

Salut,

Desi poate cam tarziu...te rog sa-mi spui daca ai 4 ochisori de inger CCFL si pentru un E46 din 2000 la pretul membrilor???

Astept raspuns,multumesc

Link to comment
Share on other sites

Salut,

Desi poate cam tarziu...te rog sa-mi spui daca ai 4 ochisori de inger CCFL si pentru un E46 din 2000 la pretul membrilor???

Astept raspuns,multumesc

67488[/snapback]

 

 

Din pacate oferta nu mai este valabila .

 

Din pacate s-au scumpit si nu din cauza mea . Pur si simplu nu mai pot furniza la aceleasi preturi . A aparut si Tva ul si alte cele .

 

Au aparut si alte dimensiuni de inele si culori .

 

As putea furniza aici dimensiunile ( 9 in total ) .Insa nu as putea furniza noile preturi pentru ca as incalca intelegerea cu administratorul .

Link to comment
Share on other sites

1. ce-i aia titan line la faruri? este ceva chestie nichelata pe acolo?

 

63358[/snapback]

Scuze ptr raspunsul atit de intirziat. Nu am vazut pur si simplu topicul. Titan line e o optiune pe care o poti comanda la BMW atunci cind iti configurezi masina.

In ce consta: plasticul ala negru din far si din proiectorul de ceata e pur si simplu vopsit in argintiu matt. Parerea mea e k arata mai bine. (mai luminos si mai altfel...)

O sa vezi cum arata la urmatoarea intilnire.

Link to comment
Share on other sites

HID, salut, am luat de la tine un set angel eyes pt. e46 facelift pe care mi le-am montat singur, sint super...deocamdata, si m-a rugat un prieten daca ai cumva si de Vw golf IV ca vrea si el asa ceva... baga-mi un msj daca ai sau daca faci rost in viitorul apropiat si la ce pret, merci

55893[/snapback]

 

 

Super frumos arata farurile tale acum....cat de curand o sa-mi pun si eu...tare!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.