Jump to content

masina mea


kiry320ci

Recommended Posts

frumoasa, a meritat sa fii pasager... a schimbat total loockol masini mpachetul, si jantele... ce marca sunt???

ms.jantele nu sunt nush ce firma threeface, le-am cumparat de la Calin dar nu erau pe negru eu le-am vopsit... sper sa nu am pb cu ele referitor la calitate.pana acuma totul e ok.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 124
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

suuper frumoasa ! <_<

 

iar interiorul e de vis..

ms mult

 

faruri cu lupa OEM (xenon) si angel eyes ... si e completa :)

da asta urmeaza acuma.faruri cu lupa si xenon si pe urma.... tot mai gasesc cate ceva sa ii schimb :bashwall:

 

Felicitari!Frumos rezultat si frumoasa masina.

bogdane ms.a meritat sa fiu pieton o vreme :unsure: nu mai vi pe la intalniri ce s-a intamplat?

Link to comment
Share on other sites

Mai masina mea este mobilier urban deocamdata si oricum e de vanzare.Anul asta nu cred ca o sa mai servesc decat asa daca mai vin cu George cu Xd-ul.

La anu prin februarie-martie o sa imi iau ceva mai nou si mai mare ma gandesc la un 525d sau 530d e39.Sper sa merite asteptarea si sper sa nu ne faca Boc vreo surpriza cu impozitul anual <_<

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Foarte fain o iesit pozele, si bineinteles si masina...da bine folia pe alb. Vii joi la intalnire? Numa' bine!

ms.s-ar putea sa trec joi prin cj dar nu cred ca stau pana seara. ne vedem in fiecare joi dupa ce incepe scoala :)

 

super tare masina ! <_< !

msms

Link to comment
Share on other sites

Foarte fain o iesit pozele, si bineinteles si masina...da bine folia pe alb. Vii joi la intalnire? Numa' bine!

ms.s-ar putea sa trec joi prin cj dar nu cred ca stau pana seara. ne vedem in fiecare joi dupa ce incepe scoala :bashwall:

 

super tare masina ! <_< !

msms

Frumoasa :) masina si un tuning de foarte bun gust.La motor nu umbli?.

Link to comment
Share on other sites

Frumoasa <_< masina si un tuning de foarte bun gust.La motor nu umbli?.

ms.pai tuning-u asta m-am gandit k e cel mai potrivit.m-am gandit la tot felu de spoilere inainte dar am ajuns la concluzia k imi trebuie ceva simplu, frumusel cat de cat, de aceea am optat pentru M packet 2 desi aproape toata lumea are dar asta este situatia... si la motor am zis k nu vreau sa ma bag pentru k nu prea pot sa castig nu stiu ce putere nefiind turbo si am zis k il las asa deocamdata

Link to comment
Share on other sites

superba masina am avut placerea sa ma uit live acum 30min la ea , arata superb , erai in inel2 inainte de sensgiratoriu` stateai la coada ca trecea o coloana mortuara

ms mult de aprecieri.imi aduc aminte coloana aceea chiar atunci ajunsesem la mare.ms mult inca o data

 

Foarte frumoasa, dar daca tot ai mers pe stopuri fumurii, grile negre, jante negre, rame la geamuri negre cu crezi ca ar trebui si semnalele si lucasurile fumurii?

ms mult.ba da urmatorul lucru o sa fie lucasuri si semnale fumurii si faruri OEM cu lupa si xenon tot pe fundal negru

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.