Jump to content

Schimb jante pe 17 BMW


cristi_vlh

Recommended Posts

Schimb jante pe 17 cu jante pe 15 sau 16 plus diferenta.

Jantele au cauciucuri 225/45/17, marca Continental. Jantele nu sant indoite, crapate sau mai stiu eu ce, doar lacul (sau cum se numeste) sarit in unele locuri. In realitate arata mai bine decat in poze, nu sant spalate, curatate. Poze cu ele curate nu am decat cu masina cu tot. In poze apar toate patru, una singura se repeta(stanga fata, e o poza mai veche, cu janta mai curatata/spalata). Cauciucurile sant profiluri diferite(doua cu doua), nu pot sa le laud ca sant cine stie ce, mai pot fi folosite fara probleme,acum depinde si ce se face cu ele.

Contact:

0765.255.484./0724.533.297.

cristi.vlh@gmail.com

post-8583-1237145258_thumb.jpg

post-8583-1237145268_thumb.jpg

post-8583-1237145284_thumb.jpg

post-8583-1237145297_thumb.jpg

post-8583-1237145309_thumb.jpg

post-8583-1237145329_thumb.jpg

post-8583-1237145341_thumb.jpg

post-8583-1237145352_thumb.jpg

post-8583-1237145370_thumb.jpg

post-8583-1237145383_thumb.jpg

post-8583-1237145392_thumb.jpg

post-8583-1237145401_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Schimb jante pe 17 cu jante pe 15 sau 16 plus diferenta.

Jantele au cauciucuri 225/45/17, marca Continental. Jantele nu sant indoite, crapate sau mai stiu eu ce, doar lacul (sau cum se numeste) sarit in unele locuri. In realitate arata mai bine decat in poze, nu sant spalate, curatate. Poze cu ele curate nu am decat cu masina cu tot. In poze apar toate patru, una singura se repeta(stanga fata, e o poza mai veche, cu janta mai curatata/spalata). Cauciucurile sant profiluri diferite(doua cu doua), nu pot sa le laud ca sant cine stie ce, mai pot fi folosite fara probleme,acum depinde si ce se face cu ele.

Contact:

0765.255.484./0724.533.297.

cristi.vlh@gmail.com

te int cu astea? sunt pe 15'

post-9085-1237152559_thumb.jpg

Edited by sergiu18
Link to comment
Share on other sites

Schimb jante pe 17 cu jante pe 15 sau 16 plus diferenta.

Jantele au cauciucuri 225/45/17, marca Continental. Jantele nu sant indoite, crapate sau mai stiu eu ce, doar lacul (sau cum se numeste) sarit in unele locuri. In realitate arata mai bine decat in poze, nu sant spalate, curatate. Poze cu ele curate nu am decat cu masina cu tot. In poze apar toate patru, una singura se repeta(stanga fata, e o poza mai veche, cu janta mai curatata/spalata). Cauciucurile sant profiluri diferite(doua cu doua), nu pot sa le laud ca sant cine stie ce, mai pot fi folosite fara probleme,acum depinde si ce se face cu ele.

Contact:

0765.255.484./0724.533.297.

cristi.vlh@gmail.com

te int cu astea? sunt pe 15'

 

Ai pm.

 

http://www.mueller.maurer-mg.de/Bilder/Dezent%20Ford.jpg am unele la fel ca astea pe 15 cu tot cu cauciucuri...

o sa revin cu poze acum nu am

 

Ai pm.

Link to comment
Share on other sites

si pe mine m-ar interesa un schimb de genul asta dar nu-mi place modelul pe care-l ai ( e vorba de gusturi )

 

Asa si? Replica asta ca o paranteza sau ca o gluma, poti sa o iei cum vrei.

In alta ordine de idei, ar exista probabilitatea ca nici mie sa nu-mi placa ce mi-ai oferi, sant si eu destul de pretentios/ciudat.

Edited by cristi_vlh
Link to comment
Share on other sites

Daca te intereseaza jantele mele, sunt dispus sa fac un schimb, ofer diferenta <_<

 

Sunt pe 16.

 

Depinde cum ne intelegem, pot sa le dau cu anvelope noi de vara (225/50/zr16) sau iarna 70% mai au viata in ele.

Sau dau si de iarna si de vara la pachet :)

 

 

Daca esti cumva interesat, da-mi un pm te rog.

post-13423-1237804372_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

si pe mine m-ar interesa un schimb de genul asta dar nu-mi place modelul pe care-l ai ( e vorba de gusturi )

 

Asa si? Replica asta ca o paranteza sau ca o gluma, poti sa o iei cum vrei.

In alta ordine de idei, ar exista probabilitatea ca nici mie sa nu-mi placa ce mi-ai oferi, sant si eu destul de pretentios/ciudat.

 

 

m-ai inteles gresit...i-mi cer scuze..."poti sa o iei cum vrei"...

Link to comment
Share on other sites

m-ai inteles gresit...i-mi cer scuze..."poti sa o iei cum vrei"...

 

Am senzatia ca si tu m-ai inteles gresit, cred ca te-ai gandit la ceva ce mie nici nu mi-a trecut prin cap. E proverbul ala cu vorba romaneasca.

 

On topic, up. Valabil in continuare.

Edited by cristi_vlh
Link to comment
Share on other sites

Salut cristi, imi cer scuze, nu te-am mai sunat vineri. A fost o zi nebuna, nu am avut timp de umblat dupa schimb.

Daca mai vrei, chestia ramane in picioare, cum ne-am inteles pe PM.

 

Eu se poate ca saptamana asta sa mai ajung la bucuresti...

Link to comment
Share on other sites

Salut cristi, imi cer scuze, nu te-am mai sunat vineri. A fost o zi nebuna, nu am avut timp de umblat dupa schimb.

Daca mai vrei, chestia ramane in picioare, cum ne-am inteles pe PM.

 

Eu se poate ca saptamana asta sa mai ajung la bucuresti...

 

Salut. Nici o problema, imi dai un telefon cand poti.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Salut cristi, imi cer scuze, nu te-am mai sunat vineri. A fost o zi nebuna, nu am avut timp de umblat dupa schimb.

Daca mai vrei, chestia ramane in picioare, cum ne-am inteles pe PM.

 

Eu se poate ca saptamana asta sa mai ajung la bucuresti...

 

 

E posibil sa ajung eu in Timisoara sambata dupa amiaza si sa raman si duminica, nu stiu sigur. daca e ceva vorbim.

 

On topic, up, inca valabil, dar obligatoriu cauciucurile sa fie de vara.

Edited by cristi_vlh
Link to comment
Share on other sites

Salut cristi, imi cer scuze, nu te-am mai sunat vineri. A fost o zi nebuna, nu am avut timp de umblat dupa schimb.

Daca mai vrei, chestia ramane in picioare, cum ne-am inteles pe PM.

 

Eu se poate ca saptamana asta sa mai ajung la bucuresti...

 

 

E posibil sa ajung eu in Timisoara sambata dupa amiaza si sa raman si duminica, nu stiu sigur. daca e ceva vorbim.

 

On topic, up, inca valabil, dar obligatoriu cauciucurile sa fie de vara.

 

cat mai vrei dif de la astea pe 16 225/50/R16

cauciucuri michelin de vara uzura 50% mai merg

Link to comment
Share on other sites

cat mai vrei dif de la astea pe 16 225/50/R16

cauciucuri michelin de vara uzura 50% mai merg

 

Salut. Nu stiu ce sa zic legat de diferenta, daca ai poze mai de aproape, mai vorbim. Problema naspa e cu distanta, eu trebuia sa ajung saptamana asta la Timisoara, dar s-a anulat. Daca ai vreo varianta, vorbim pe PM sau la telefon.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.