Jump to content

sfat trimmuri


rain

Recommended Posts

Am si eu nevoie de niste sfaturi de la voi ....am un e46 cu trimmurile acelea de aluminiu ...si ma bate gandul sa le vopsesc negre - gen piano black ....acuma stau in dubii daca sa le fac negru lucios - piano black .... negru mat ...sau ... masina mea avand culoarea albastru inchis ...sa le fac albastre ...cum credeti k ar arata? pun si cateva poze cu interiorul meu acum si cu interioare cu trimmuri negre ...am pus si o poza cu masina mea sa vedeti culoare pt k nu am gasit o poza de interior cu trimmuri albastre ....astept pareri! THX
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 90
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

fratioare alea care vrei tu sa le vopsesti sunt din aluminiu sau plastic? dak sunt din aluminiu poate facem schimb k eu am tot pe gri dar din plastic :bashwall:

si mi-e mi-ar place din aluminiu

Nu stiu sigur sigur dar mi se pare k de aluminiu sunt ..k`s reci chiar si vara <_< inca nu`s hotarat ce`am sa fac cu ele ....multumesc celor care au raspuns si astept noi pareri .... parca totusi as cumpara un set de plastic si sa fac experimente pe el ...vedem vedem :)

Link to comment
Share on other sites

sau daca vrei un schimb le ofer pe astea

Am 4 geamuri electrice ....

Stiti cumva daca se poate face un polish ceva la trimurile de aluminiu ? sau daca exista vreo solutie speciala ceva pt ele ?

Edited by rain
Link to comment
Share on other sites

sau daca vrei un schimb le ofer pe astea

 

... gata ? deja le dai ? :)

 

nu esti multumit de cum le-a facut @navara ?

nu alex ptr ,,@navara'' tot respectul gresala mea a fost ca am ales prost culoarea la folie eu fiind obisnuit cu cele care le-am

avut inainte negru lucios(piano black) si acum era prea luminos bordul ....

dar azi le-am schimbat la pitesti cu ,,andrei in'' si mi-am luat carbonul dar pe negru <_<

Link to comment
Share on other sites

cel mai bine lasa le asa k nu va iesii frumos plus de asta pozele care le ai postat tu sunt cu volan M tu nu ai asa ceva...cel mai sanatos lasa le asa cum sunt dc nu sutn zgariate si tocite...apuca te de altceva la masina

Nu vad ce legarura are volanul ....primele 2 poze sunt de la masina mea ..am volan sport care sincer imi place MULT MAI MULT decat cel cu m pe spita de jos ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.