Jump to content

La ce folosesc aceste butoane de pe volan?


Braccio

Recommended Posts

Scuze pentru titlu, daca poate un moderator sa puna Butone il loc de Butonoae!

S-a rezolvat partial, am completat titlul ca sa fie clar la ce se refera topicul si am preferat sa pun totusi butoane, sau tineai neaparat sa pun Butone ? <_<

Link to comment
Share on other sites

Scuze pentru titlu, daca poate un moderator sa puna Butone il loc de Butonoae!

S-a rezolvat partial, am completat titlul ca sa fie clar la ce se refera topicul si am preferat sa pun totusi butoane, sau tineai neaparat sa pun Butoane ? <_<

Iar am scris gresit, mersi pentru modificare!

 

In spatele volanului mai sunt alte 2 butoane, sunt pt schimbarea treptelor in modul manual. Cele din fata pt + si cele din spate pt -.

Apasate simultan!(aica ca sa schimbi +, le apesi pe ambele din fata simultan)! Cam ciudat!

Edited by Braccio
Link to comment
Share on other sites

Cate probleme cu tennica asta. Intr-un 7-ar trebuie sa citesti documentatia vre-o saptamana si dupa sa te apuci de condus, sau daca te-ai prins repede cum se pleaca cu masina opresti cand este necesar intr-o parcare si mai deschizi manualul sa vezi ce si cum. Acest lucru cred ca le face interesante, la o asa masina timp de cateva luni sau ani(depinde de cum iti merge mintea si cat de curios esti) descoperi mereu lucruri noi ceea ce face sa nu te plictisesti asa usor de masina.
Link to comment
Share on other sites

Ce pacat ca aceste masini ajung pe mana unor handicapati,parveniti dupa revolutie,dupa ce au vandut terenurile de la tara!!!Apara-ne doamne,uite cine are seria 7!!!

Pai vroiai sa ai tu seria 7?

Pai eu chiar am mai baietas!

 

numai posturi de calitate pe forumul asta... <_<

 

mai bine sa ne apere de membrii ca tine.

la cine te referi ?

 

numai posturi de calitate pe forumul asta... :)

 

mai bine sa ne apere de membrii ca tine.

 

Pai daca astia sunt membrii bme,mai bine lipsa!

Link to comment
Share on other sites

la tine ma refer.

 

dar esti o pierdere de vreme oricum...parca sunteti platiti de cineva sa faceti flame.

 

Baietel,avand in vedere varsta,cred ca ar trebui sa fii mai respectuos,iar in al doilea rand nu inteleg de ce te bagi in seama,te simti cumva cu musca pe caciula?Cate clase ai daca nu sunt indiscret?Ideea era ca e prea multa prostie si din pacate nu va doare deloc!Te rog nu ma mai delecta cu raspunsul tau ca nu ma intereseaza!

Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition
la tine ma refer.

 

dar esti o pierdere de vreme oricum...parca sunteti platiti de cineva sa faceti flame.

 

Baietel,avand in vedere varsta,cred ca ar trebui sa fii mai respectuos,iar in al doilea rand nu inteleg de ce te bagi in seama,te simti cumva cu musca pe caciula?Cate clase ai daca nu sunt indiscret?Ideea era ca e prea multa prostie si din pacate nu va doare deloc!Te rog nu ma mai delecta cu raspunsul tau ca nu ma intereseaza!

 

te voi delecta totusi.

 

am terminat facultatea de drept in 2003 si am pe langa altele un M6, nicidecum seria 7.

 

Nu iti inteleg in schimb frustrarile, deoarece nu ai fost suficient de explicit in ceea ce priveste atacul tau la adresa membrilor forumului <_<

Edited by poleposition
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.