Jump to content

Vand piese din dezmembrari (in special seria 5)!


Recommended Posts

  • Replies 127
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dupa cum spune si in titlu am de vanzare aproape orice si piesa pt bmw aici se includ si seria 5 modelu nou X 5 etc!!! Contra cost asigur montaj la orice piese!!! Pt orice piesa postati aici sau sunati la 0743135029 Alex!!!

In cel mai scurt timp voi pune niste poze cu cateva dintre masina pt a va face o idee...

Am nevoie de senzor parcare E39 fata/spate. Cat este bucata si daca sunt verificati (functionali).

Merci

cotty imi pare rau nu am senzor!!! shrotu se afla in freidorf!!!

Link to comment
Share on other sites

Poti da te rog mai multe detalii despre locul unde se afla shotul? Si un orar.

 

Merci!

 

str Rascoala 1907 ,Freidorf !!! Orar nu este fix...ar fi indicat sa dai un tel inainte sa meri acolo !!!!

 

Salut, senzor PDC fata central stanga pentru E60 din 2005 sedan. Vreu si eu un pret .Ms

 

ceau !!! imi pare rau senzori nu avem !!!

 

volan pentru E39 este?????

 

 

dap is mai multe modele etc....specifica cam de care ai vrea....comenzi ....airbag...etc!!! ceau

Link to comment
Share on other sites

inga: cand gasesti ceva, da-mi un raspuns cu pret, pe PM e cel mai sigur, dar incerc sa urmaresc topicul, daca poti cumva sa te asiguri ca functioneaza rabatarea, ca trebuie sa trimit oglinzile mele + ce cumpar de la tine la cineva, astfel incat persoana respectiva sa faca 2 oglinzi functionale 100% si nu as vrea sa ma fac de rusine....

 

Mersi anticipat.

Link to comment
Share on other sites

inga: cand gasesti ceva, da-mi un raspuns cu pret, pe PM e cel mai sigur, dar incerc sa urmaresc topicul, daca poti cumva sa te asiguri ca functioneaza rabatarea, ca trebuie sa trimit oglinzile mele + ce cumpar de la tine la cineva, astfel incat persoana respectiva sa faca 2 oglinzi functionale 100% si nu as vrea sa ma fac de rusine....

 

Mersi anticipat.

 

 

cristi...pare rau nu este!!!

robi...noi ne stim....pt E 60 o sa ma uit....iar de e46 sigur nu !!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.