Jump to content

BMW E92 330i


kewlya

Recommended Posts

am vazut la un prieten pe e93, jante pe 18 si avea 255 spate si 235 fata . ... arata super bine.

 

 

am comandat BF Goodrich G-Force 225/40 fata si 255/35 spate , asa da in talon!

 

maine sper sa le pun sus

post-667-1247756852_thumb.jpg

Edited by kewlya
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

am vazut la un prieten pe e93, jante pe 18 si avea 255 spate si 235 fata . ... arata super bine.

 

 

am comandat BF Goodrich G-Force 225/40 fata si 255/35 spate , asa da in talon!

 

maine sper sa le pun sus

o sa stea cam inclinat cauciucul ala pe janta.pe fata ma refer. dar, daca asa zice cartea...

asteptam poze cu rezultatul final <_<

Link to comment
Share on other sites

Nu ai probleme cu folia aia pe fata?

 

in salaj/cluj nu prea sunt probleme

politia e mai relaxata. totusi cand vad politia in fata, de multe ori las geamul jos sa nu vada.

 

Nu am cuvinte in legatura cu masina.....Doamne fereste sa conduci un M6 sau M5 pt ca nici o masina nu te va mai satisface....tot respectu

 

va urma 335i facelift care va avea 326 de cai, pana atunci stau cu asta

335i-ul il voi lua second hand cand se vor gasii deja de vanzare cu vechime de 1 an.

deci undeva in 2 ani maxim

Link to comment
Share on other sites

Nu ai probleme cu folia aia pe fata?

 

in salaj/cluj nu prea sunt probleme

politia e mai relaxata. totusi cand vad politia in fata, de multe ori las geamul jos sa nu vada.

 

Nu am cuvinte in legatura cu masina.....Doamne fereste sa conduci un M6 sau M5 pt ca nici o masina nu te va mai satisface....tot respectu

 

va urma 335i facelift care va avea 326 de cai, pana atunci stau cu asta

335i-ul il voi lua second hand cand se vor gasii deja de vanzare cu vechime de 1 an.

deci undeva in 2 ani maxim

mult succes iti doresc!!! sa iei in considerare si un M6 sau M5 pe atunci...se vor gasi la preturi ceva mai bune

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
  • 1 month later...

UPDATES:

 

 

-am fost ieri la reprezentanta si am comandat urmatorele:

 

- 4 jante Bmw Performance pe 18" ( 1600 lei + TVA / bucata )

- Bmw Performance Intake 3400 lei ( exhaustu il am deja )

 

 

Am vrut sa imi comand si franele performance dar pt modelu meu nu sunt decat pt. masinile fabricate din 2009 in sus. Pana in 2009, s-au facut kituri de frana bmw performance doar pt 320d si 135i.

 

Mai vreau sa ii pun praguri iluminate bmw performance, costa 2400 ron dar astea mai tarziu nu acuma.

 

Am facut si revizia la masina, am schimbat 2 brate, ulei, filtre si discurile+placute frana ( cam 5500 lei a costat aceasta revizie )

 

 

In 1 sapt ajung jantele si admisia de aer si dupa aia e pregatita pt vara :twoup:

 

O sa pun poze saptamana viitoare.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.