Jump to content

bmw m3 e36 cabrio


m_dvl_m

Recommended Posts

masina e din 99,motorul de 3200....are smg1,interior piele,full,jante originale m3 revopsite p gustul meu,tobe supersprint cap coada,instalatie audio cu 3 amplificatoare si ceva modificari la usi...sper sa va placa,eu am facut-o asa pentru mine,acum depinde de gusturi......priviti pozele si dati cu parerea,multam...

post-23520-1239130373_thumb.jpg

post-23520-1239130415_thumb.jpg

post-23520-1239130480_thumb.jpg

post-23520-1239130557_thumb.jpg

post-23520-1239130602_thumb.jpg

post-23520-1239130653_thumb.jpg

post-23520-1239130676_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition

si acea fanta in capota, mie unul mi se pare dezgustatoare...presupun desigur ca nu are functionalitate.

 

Scuze, dar incepe ca sune a topic: "cum sa iti bati joc de un M3"

Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition
in poza cu motorul sunt alte nari. ori nu e motoru tau ori intre timp s a schimbat ceva

 

pai nici pleoapele nu au aceeasi culoare..in poza cu motorul sunt negre.

 

in sfarsit, pe la langa fanta aia groaznica in capota as mai adauga lip-urile argintii si jantele vopsite.

 

Inca o data, iata, asa se strica un m3...pacat.

Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition

sincer eu cred ca sunt 2 masini diferite.

 

una este cea "stock" , cu motor M etc si alta e tunaciunea asta.

 

Cum se vede si in poze si cum zice si FLORENTINCRISTEA, in poza cu motorul, narile sunt altele, pleoapele la fel...apoi ceva suna fake aici.

 

Eu nu cred ca asta e masina ta. Aia din pozele initiale, in care e stock etc.

Link to comment
Share on other sites

sincer eu cred ca sunt 2 masini diferite.

 

una este cea "stock" , cu motor M etc si alta e tunaciunea asta.

 

Cum se vede si in poze si cum zice si FLORENTINCRISTEA, in poza cu motorul, narile sunt altele, pleoapele la fel...apoi ceva suna fake aici.

 

Eu nu cred ca asta e masina ta. Aia din pozele initiale, in care e stock etc.

deci se poate sa am dreptate

Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition
sincer eu cred ca sunt 2 masini diferite.

 

una este cea "stock" , cu motor M etc si alta e tunaciunea asta.

 

Cum se vede si in poze si cum zice si FLORENTINCRISTEA, in poza cu motorul, narile sunt altele, pleoapele la fel...apoi ceva suna fake aici.

 

Eu nu cred ca asta e masina ta. Aia din pozele initiale, in care e stock etc.

deci se poate sa am dreptate

 

pai asta ziceam si eu...ce-ai ? <_<

Link to comment
Share on other sites

in poza cu motorul sunt alte nari. ori nu e motoru tau ori intre timp s a schimbat ceva pleopele diferite, parca si farurile

am luat-o modificata exagerat,toate mastile faruri eleron f multe...pun o poza sa iti faci o idee cum era cand am luat-o,am modificat si eu ce am putut sa o aduc spre normal...multam oricum...

 

sincer eu cred ca sunt 2 masini diferite.

 

una este cea "stock" , cu motor M etc si alta e tunaciunea asta.

 

Cum se vede si in poze si cum zice si FLORENTINCRISTEA, in poza cu motorul, narile sunt altele, pleoapele la fel...apoi ceva suna fake aici.

 

Eu nu cred ca asta e masina ta. Aia din pozele initiale, in care e stock etc.

deci se poate sa am dreptate

 

pai asta ziceam si eu...ce-ai ? <_<

daca ziceti ca arata rau acum priviti cum arata cand am luat-o si vedeti ca eu de fapt am salvat-o cat de cat de la chinuri.....a trecut prin multe faze la fostul proprietar atat...va arat cateva poze....eu am incercat sa scot din ea ce se mai putea fara sa cumpar capota noua faruri noi si alte chestii inutile pt moment...

post-23520-1239134720_thumb.jpg

post-23520-1239134993_thumb.jpg

post-23520-1239135115_thumb.jpg

Edited by m_dvl_m
Link to comment
Share on other sites

Aoleu!

<_<

vrei sa mai zici ceva???nici nu am vazut-o masina stock decat in poze,era foarte frumoasa,vopseaua e aceeasi doar ca e prafuita,in rest nu mai are faruri originale,capota e modificata(ma costa ceva bani alta capota si vopseaua)si jantele erau pputin zgariate si am zis sa incerc asa(imi asum raspunderea pt jante)asta e,oricum multam de sinceritate la toti.....

Link to comment
Share on other sites

Cit de tare a putut sa-si bata joc de ea fostul proprietar, nu se poate asa ceva.

In ultimele 2 poze de pe pagina anterioara arata direct super masina, adica stock si nimic mai mult, pacat totusi ca si acolo are alte faruri decit cele originale. Schimba presurile si adu-o la starea in care era in pozele de care am zis, ar fi super. Triplele alea cu dunga neagra dau nasol cind semnalizarile celelalte sint albe, la fel si buzele de la spoilere argintii, ca si plasticul de pe torpedou. De capota de la motor au zis si ceilalti.

Link to comment
Share on other sites

Aoleu!

<_<

vrei sa mai zici ceva???nici nu am vazut-o masina stock decat in poze,era foarte frumoasa,vopseaua e aceeasi doar ca e prafuita,in rest nu mai are faruri originale,capota e modificata(ma costa ceva bani alta capota si vopseaua)si jantele erau pputin zgariate si am zis sa incerc asa(imi asum raspunderea pt jante)asta e,oricum multam de sinceritate la toti.....

aveti dreptate o sa incerc sa fac ceva cu capota,sper sa gasesc una buna sa o schimb si pun stock ca asta ma deranjeaza si pe mine doar ca nu pot sa fac totul odata(finante) dar sper sa o rezolv intr-un fel sau altul,ploapele iar ma deranjeaza dar daca le dau jos trebuie sa iau fauri noi ca sunt lipite bine si raman semne oribile pe ele daca le dau jos...e simplu de zis ca arata naspa dar e greu de schimbat tot cum era original..ex bandourile de pe usi sunt toate albastre,sa le fac si pe alea negre inapoi trebuie sa iau altele originale si costa si alea...am facut si eu ce am putut,vedeti si voi cum arata,mi-ar prinde bine si niste incurajari si sfaturi nu doar critici......ms

post-23520-1239135774_thumb.jpg

post-23520-1239135830_thumb.jpg

Edited by m_dvl_m
Link to comment
Share on other sites

Da, fata de cum arata cind ai luat-o, e totusi un progres. Bine ca ai dat oribilitatile alea de plastic ieftin jos de pe ea, pacat ca ai exagerat totusi putin si ai vopsit buzele la spoilerele stock. Intr-un fel bine ca ai si atitudinea asta si nu iei foc cind 95% din cei care posteaza iti critica masina. Bafta si spor la lucru.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.