Jump to content

Al cui e M3 asta?


coolboy1878

Recommended Posts

pozele au fost facute acum cva ani la mall in timisoara.........super masina........pe atunci habar naveam ca e m3 si nici nu prea stiam cei aia masina ce sa mai zic de bmw!!!

mi se pare ca seamana cu a lu calin m3 ac_schnitzer, oricum sai traiasca celui care o detine.........gama M de la BMW e ca un vis pt fiecare MACAR sa conduci unul ce sa mai zic de avut!!!

post-24393-1239354462_thumb.jpg

post-24393-1239354517_thumb.jpg

post-24393-1239354576_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

E a unui tip ce a primit-o cadou de 18 ani de la ai lui , a fost prima din oras si nici el nu stia ce e acela un m , arata foarte bine intr-un catalog auto.Cat despre masina , era mult mai ok cu eleron de m nu cu chestia aia cat coada de elicopter tipic tuning dacie dar nah , nu te potzi kk in gusturile omului ...
Link to comment
Share on other sites

i-ar trebui o alta culoare si doar elementele specifice m si ar fi intradevar un M.atunci l-as invidia pe proprietar, acum doar il compatimesc.

Acuma ce e? dacia nova?

mai lasati-ma o data cu dumele astea cu stock cars, daca mie imi place un eleron il pun, daca am m, daca am 316i sau orice alta masina.

 

la voi e bine la orice masina sa sa aibe toate rahaturile pe ea, insa daca un m are ceva in plus, gata, ala nu mai e m...

 

P.S. nu l-ai mai compatimi atat, nici tu nici altii daca ati avea masina asta.

Edited by roco123
Link to comment
Share on other sites

aceeasi intrebare ca si cea a topicului numai ca pt un alt M3 din Iasi. Pozele le-am facut la mine in parcare (cu mobilul), iar de la volan a coborase o tipa. Proprietarul cred ca era pe locul din dreapta. <_< Oricum respect astfel de exemplare pur sange oricine ar fi proprietarul lor.

post-12476-1239752287_thumb.jpg

post-12476-1239752297_thumb.jpg

post-12476-1239752307_thumb.jpg

post-12476-1239752341_thumb.jpg

post-12476-1239752354_thumb.jpg

post-12476-1239752365_thumb.jpg

post-12476-1239752374_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nu e vorba ca un M trebuie sa fie stock ca sa mai fie M, se poate modifica insa cu gust. Mai ales daca esti posesor de M poate ar fi mai bine sa modifici discret sau dupa un anumita linie.

 

Sa iti pui vorba lui WTF o elice de elicopter e cam aiurea. Util chiar nu e, frumos nu e...

 

E masina lui si face ce vrea cu ea dar ca si ideee... nu-i sta bine cu eleronul ala.

 

P.S. Cu cativa ani in urma am fost cu masina asta. E superba la interior si ERA si la exterior.

Edited by Bala
Link to comment
Share on other sites

pozele au fost facute acum cva ani la mall in timisoara.........super masina........pe atunci habar naveam ca e m3 si nici nu prea stiam cei aia masina ce sa mai zic de bmw!!!

mi se pare ca seamana cu a lu calin m3 ac_schnitzer, oricum sai traiasca celui care o detine.........gama M de la BMW e ca un vis pt fiecare MACAR sa conduci unul ce sa mai zic de avut!!!

Tipu ii fiu lu directoarea de la AEM din cate stiu eu.Mai are si un porsche cayenne tot cu CLN la numar.Calin il cheama

Link to comment
Share on other sites

aceeasi intrebare ca si cea a topicului numai ca pt un alt M3 din Iasi. Pozele le-am facut la mine in parcare (cu mobilul), iar de la volan a coborase o tipa. Proprietarul cred ca era pe locul din dreapta. <_< Oricum respect astfel de exemplare pur sange oricine ar fi proprietarul lor.

Masina asta e a unei tipe :),nu stiu cine am vazut-o la SV cand a fost concursul de drifting.

Link to comment
Share on other sites

ambitioase rau femeile in ziua de azi..in cativa ani s-ar putea sa ne-o ia inainte la pasiunea pt masini. :)

aici ai dreptate .noi barbatii ne ducem la servici sa putem strange un ban de o masina eleganta iar ELE (femeile)dau de 2-3 ori din fund si apar cu masini de ne dau peste cap. <_<

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.