Jump to content

Pisica mea frumoasa


zeky

Recommended Posts

asta a fost motivul pentru care am stat atata sa ma gandesc daca sa le vopsesc sau nu...acum ce o fi o fi.....sa speram ca nu o sa se exfolieze....si daca se exfoliaza o sa le fac la loc ce sa mai fac....ma bucur ca iti place cum a iesit :)
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 231
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:) .....ma sa stii ca cdplayer chiar vreau sa pun original de e36 dar nu gasesc .......nuca de schimbator o sa mai ramana o vreme, e WRC si e ok la mana....iar farurile le ador...ba chiar o sa ii pun si xenon pe farurile astea....oare ce nu iti place la ele?......nu au lufturi deloc si bat bine pe noapte

 

 

sa inteleg ca iti placeau mai mult astea pe care le-am avut inainte?

Edited by zeky
Link to comment
Share on other sites

m-ai convins cu angel-eyes-ul ala....mi-a placut foarte mult cum se vad si din motivul asta in scurt timp o sa dau farurile mele ca sa imi fac si eu asa cum ai tu :) ....da, cred ca o sa le dau la schimb, pacat ca inca imi plac :lol: dar renunt la ele ptr angel :lol: ca al tau

Uite un teaser :)

post-1326-1251544755_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

botdriver- cauta topicul "cumpar instalatie dubluclimatronic"........daca erai mai atent si cauta-i poze cu masina pe forum acum nu mai erai in eroare...

 

poze noi cu barile in culoarea masinii...

 

Sunt de parerea ca orice lucru, obiect pe care ti se ofera un pret mai mare decat pretul real, este de vanzare. Masina nu se vinde si vor mai intra multi bani in ea...urmeaza de terminat dubluclima (partea de motor), xenon, obc mare, si de schimbat 2 fete de usi pe partea stanga dupa care mai vedem....

 

o poza speciala pentru botdriver!

 

ciupanezule, ai avut dreptate ! Standox este o vopsea foarte buna....

Intradevar arata foarte bine cu pragurile vopsite,poate mai apuc si eu anul asta sa mi le vopsesc.Cat te-a costat toata treaba?

Apropo ce culoare ai la masina?E cumva Mauritiusblau?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Pisica mea a capatat suspensie sport....amortizoare Koni si arcuri H&R...o sa revin cu poze mai tarziu....cred ca voi schimba si anvelopele 235 cu unele 225 deoarece janta are 7j.....va mai primi in curand...xenon, pleoape, volan, proiectoare. :)
Link to comment
Share on other sites

Pisica mea a capatat suspensie sport....amortizoare Koni si arcuri H&R...o sa revin cu poze mai tarziu....cred ca voi schimba si anvelopele 235 cu unele 225 deoarece janta are 7j.....va mai primi in curand...xenon, pleoape, volan, proiectoare. :lol:

 

Felicitari si pe aceasta cale :lol: !!!!

Pune si tu niste poze " before and after " sa vedem diferenta :)

Cred ca daca esti hotarat cu proiectoarele o sa montezi si reglajul elecric la faruri , ca tot schimbi suportul la butoane; acum daca te bat la cap aici pe forum nu te mai eschivezi !!! :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.