Jump to content

Pisica mea frumoasa


zeky

Recommended Posts

Doamne ajuta...daca-ti spun ca nu am avut pana acum bani de volan si schimbator ma crezi?....o sa iau ceva mai in serios schimbarea volanului si al schimbatorului...multumesc pentru apreciere :twoup:
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 231
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

super pisic , asa ca ofer stelele de rigoare 5 :twoup:

 

p.s. imi place si culoarea ,iar interioarul da super ca si contrast cu culoarea masinii,sa speram ca tine la jeg

Edited by POIUYT
Link to comment
Share on other sites

super pisic , asa ca ofer stelele de rigoare 5 :twoup:

 

p.s. imi place si culoarea ,iar interioarul da super ca si contrast cu culoarea masinii,sa speram ca tine la jeg

 

multumesc frumos, in cel mai scurt timp promit sa-i schimb schimbatorul si volanul :)

Link to comment
Share on other sites

Foarte bine aratĂŁ interiorul!

Sã-l stãpâneºti sãnãtos! :)

 

 

Multumesc frumos, sper sa-l fac asa cum as vrea eu cat mai repede :twoup:

 

P.S. Am sa tin cont si de ideile tale :)

Edited by zeky
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
super pisic , asa ca ofer stelele de rigoare 5 :)

 

p.s. imi place si culoarea ,iar interioarul da super ca si contrast cu culoarea masinii,sa speram ca tine la jeg

 

multumesc frumos, in cel mai scurt timp promit sa-i schimb schimbatorul si volanul :)

 

Mai schimbasi ceva ? :( Ma bucur ca esti multumit de el :twoup: Astept intalnirea de la anul , la mare !

Link to comment
Share on other sites

Multam de volan :twoup: , sper sa ne mai intalnim pana la anul :)

 

am schimba volanul (capatat de la cris2dum) si schimbatorul...ramane sa-i mai termin retapitarea si cam gata pe moment...

Edited by zeky
Link to comment
Share on other sites

frumoasa masina, imi place si casetofonul ala care e pus deobicei pe logan da foarte bine, zici ca e OEM !

 

multumesc dar dupa ce se vor vinde cateva elemente va intra la vanzare...vreau sa-mi iau e36 coupe 320.....

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Ce topic frumos, au trecut 11 pagini fara sa-mi dau seama. Foarte frumoasa masina

 

 

multumesc, insa momentan gandul meu este la coupe :twoup: cu toate ca mi-e greu sa ma despart de pisi a mea cred ca o voi face pana la urma :)

Link to comment
Share on other sites

zeky, am o intrebare referitoare la Blaupunkt-ul de pe masina ta. A mers conectata mufa lui direct la cea de pe masina? (fara sa necesite alte modificari) Si daca lumina de la player (butoanele in special) sta aprinsa mereu sau doar cand pui pozitiile? Merci anticipat.

 

Apropo frumoasa masina, mai ales dupa ultimele upgrade-uri. Pacat ca ai alte planuri pentru ea :) Bafta la vanzarea reperelor.. :twoup:

Link to comment
Share on other sites

zeky, am o intrebare referitoare la Blaupunkt-ul de pe masina ta. A mers conectata mufa lui direct la cea de pe masina? (fara sa necesite alte modificari) Si daca lumina de la player (butoanele in special) sta aprinsa mereu sau doar cand pui pozitiile? Merci anticipat.

 

Apropo frumoasa masina, mai ales dupa ultimele upgrade-uri. Pacat ca ai alte planuri pentru ea :twoup: Bafta la vanzarea reperelor.. :)

 

exista o mufa adaptoare care face trecerea de la mufa originala a masinii la cea a cd-playerului....costa in jur de 50 de lei (in magazinele audio din targul autovit gasesti).....se merita sa cumperi o mufa deoarece nu mai esti nevoit sa tai niciun fir de pe instalatia masinii.....la mine cd-ul este legat pe direct iar lumina (butoanelor) se aprinde odata cu pozitiile....(eu mi-am cumparat acea mufa despre care iti vorbesc)....

 

P.S. planul meu este sa iau un coupe 320 e36 :twoup:

Edited by zeky
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
pisi a primit jante m3 36 DS2 si un nou set de proiectoare......urmeaza geamurile electrice spate, volan cu comenzi si cd player oem e36.....daca tot nu se mai vinde macar sa dam inainte... :twoup: Edited by zeky
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.