Jump to content

Donatii - daca doriti sa ajutati pe cineva,


Recommended Posts

4 gume Pirelli P6000 205/55/16 ... profil 3 mm .... DOT 2402...

poze aici: http://www.bmwclub.ro/forums/index.php?sho...mp;#entry764509

livrare la domiciliu meu, direct din balcon <_<

 

Se mai adauga: consola centrala E36 Sedan, fara cotiera, cu 2 scrumiere.

 

ma intereseaza cauciucurile , se poate sa le trimiti si sa platesc transportul ?

 

e destul de complicat, mi-au suspendat astia carnetul si in timpul saptamanii is la servici. acasa in timpul zilei este doar una bucata pisica... deci nu prea are cine sa le dea la curier. de asta am scris in topic ca predarea se face direct din balcon (locul de stocare). in alta ordine de idei, cred ca o sa coste ceva curierul ala. Eu mi-am adus prin curier o usa si a fost mai scump transportul decat bunul in sine. intereseaza-te cat costa curierul.

 

 

 

 

 

salut le vreau eu daca le mai ai!

Link to comment
Share on other sites

4 gume Pirelli P6000 205/55/16 ... profil 3 mm .... DOT 2402...

poze aici: http://www.bmwclub.ro/forums/index.php?sho...mp;#entry764509

livrare la domiciliu meu, direct din balcon <_<

 

Se mai adauga: consola centrala E36 Sedan, fara cotiera, cu 2 scrumiere.

 

ma intereseaza cauciucurile , se poate sa le trimiti si sa platesc transportul ?

 

e destul de complicat, mi-au suspendat astia carnetul si in timpul saptamanii is la servici. acasa in timpul zilei este doar una bucata pisica... deci nu prea are cine sa le dea la curier. de asta am scris in topic ca predarea se face direct din balcon (locul de stocare). in alta ordine de idei, cred ca o sa coste ceva curierul ala. Eu mi-am adus prin curier o usa si a fost mai scump transportul decat bunul in sine. intereseaza-te cat costa curierul.

salut le vreau eu daca le mai ai!

le mai am. dariusel a renuntat la ele. hai maine seara dupa 6 sa le iei. ai pm cu numarul meu de telefon.

Link to comment
Share on other sites

Am si eu de donat un modul de control lumini pt. E36 (CM 12V). Este de prin 94 cred, l-am cumparat cand am avut un E36 care nu avea optiunea asta si am vrut eu s-o integrez. Lucrurile au evoluat altfel si am ramas cu el la naftalina.

 

 

A ajuns la mine... Multumiri Cream ! <_<

Link to comment
Share on other sites

Gumele au plecat la: "IF 63 BMW" .... ramane de dat:

 

consola centrala E36 Sedan, fara cotiera, cu 2 scrumiere.

 

sal man, daca se poate sa iau eu consola centrala + scrumiere sau macar scrumierele ar fii perfect. multumesc anticipat.

Link to comment
Share on other sites

Gumele au plecat la: "IF 63 BMW" .... ramane de dat:

 

consola centrala E36 Sedan, fara cotiera, cu 2 scrumiere.

 

sal man, daca se poate sa iau eu consola centrala + scrumiere sau macar scrumierele ar fii perfect. multumesc anticipat.

 

salutare. Esti primul care le-a revendicat aici ... Ai pm cu datele de contact.

Link to comment
Share on other sites

donez si eu geam de far dreapta, hella, E 36 1997

 

salut mai este valabil geamul de far dreapta?

daca da il vereau eu..

astept mesaj daca poti..

 

Donez fusta spate Bmw E36 sedan pentru bara cu carlig... merge si pe bara fara doar ca ramane gaura.. e mai bine decat fara fusta <_<

Nu este rupta sau crapata.

 

salut vreau eu fusta de e36- daca mai este valabila...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.