Jump to content

Donatii - daca doriti sa ajutati pe cineva,


Recommended Posts

Donez sonda lambda, cea de DUPA catalizator (cu mufa scurta) pentru un e46 316i NFL (se potriveste si pe 318i). Pe tester mi-a dat eroare doar prima sonda (cea dinaintea catalizatorului), insa le-am schimbat pe amandoua.

 

Oferta e valabila o saptamana, dupa care o arunc. As prefera sa fie ridicata personal din bucuresti, nu vreau sa ma deplasez sau sa pun pe curier.

ai idee daca merge pe e36 316i? stima

Link to comment
Share on other sites

Donez sonda lambda, cea de DUPA catalizator (cu mufa scurta) pentru un e46 316i NFL (se potriveste si pe 318i). Pe tester mi-a dat eroare doar prima sonda (cea dinaintea catalizatorului), insa le-am schimbat pe amandoua.

 

Oferta e valabila o saptamana, dupa care o arunc. As prefera sa fie ridicata personal din bucuresti, nu vreau sa ma deplasez sau sa pun pe curier.

 

sal mai ai sonda ?am pus masina pe tester acum ceva timp si imi zicea ca nu lucreaza in parametri

Link to comment
Share on other sites

electroventilatorul este,si este de pe un e36 1,8i m43 din 99 ,si este cel de pe partea de interior a radiatorului,mufa cu 2 fire

ppa de benzina din pacate azi dimineata a plecat deodata cu stopurile narile si alte acarete de pe acolo

0766297941 Genu

Link to comment
Share on other sites

sal,pompa de servo mai este ? dau o cola rece :D

 

am un 316 m 43 si bazaie pompa si vireaza mai greu ca inainte,pana fac rost de bani sa iau alta noua poate o lungesc cu ajutoru tau :))

imi pare rau dar a ramas pe motor,sa dat cu tot ce mai era pe el

 

ma intereseaza jantele de aliaj de 15, contracost evident. poti pune niste poze?

lasa- mi un mail si iti trimit poze acolo,nu mai am spatiu asa mult disponibil si nici nu vreau sa sterg pozele puse anterior

Link to comment
Share on other sites

electroventilatorul este,si este de pe un e36 1,8i m43 din 99 ,si este cel de pe partea de interior a radiatorului,mufa cu 2 fire

ppa de benzina din pacate azi dimineata a plecat deodata cu stopurile narile si alte acarete de pe acolo

0766297941 Genu

 

 

Este bun, te sun maine dimineata si vin dupa el.

Mersi mult.

Link to comment
Share on other sites

imi pare rau dar a ramas pe motor,sa dat cu tot ce mai era pe el

 

 

lasa- mi un mail si iti trimit poze acolo,nu mai am spatiu asa mult disponibil si nici nu vreau sa sterg pozele puse anterior

 

Salut, ma intereseaza carcasa filtru de aer si narile daca se potrivesc pe 318i ..

Link to comment
Share on other sites

Salut, ma intereseaza carcasa filtru de aer si narile daca se potrivesc pe 318i ..

 

carcasa de filtru am,nu stiu daca am modelul care te intereseaza dar ti-l dau

nari cred ca am dar de nfl,si din cate stiu una este ciupita

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.