Jump to content

Donatii - daca doriti sa ajutati pe cineva,


Recommended Posts

Donez un buton cu rotita pentru E36(se afla

sub blocul de lumini,langa butonul

de reglat farul pe inaltime) cel de

reglare a intensitatii luminii din

bord,are ledul ala ars dar

functioneaza...daca este vre-un doritor cu cea mai mare placere

Link to comment
Share on other sites

Pe card, ma sun si-ti spun nr de cont.

 

n ai o adresa de mess sa vb aqm k am tel deskrkt de tot si eventuak iti trimiteam o suma de bani pe dls maine, eu sunt din tecuci, iti puneam o suma mai mare sipuneai si aeroterma pe sofer kre in momentul ala iti dadea banii, nu vrei asa? ma refer la dls la piata matache

Link to comment
Share on other sites

n ai o adresa de mess sa vb aqm k am tel deskrkt de tot si eventuak iti trimiteam o suma de bani pe dls maine, eu sunt din tecuci, iti puneam o suma mai mare sipuneai si aeroterma pe sofer kre in momentul ala iti dadea banii, nu vrei asa? ma refer la dls la piata matache

Nu vreau sa fiu rautacios dar aeroterma o pot lasa si jos in spatele blocului, sa umblu prin oras pentru tine nu ma incanta. Cine o vrea vine sa o ia sau vireaza pe card banii de transport!

Link to comment
Share on other sites

Haideti totusi, sa vorbim cu cacat in loc de kkt. Sagittarius din respect pentru altii oameni care nu iti inteleg scrisul cu "k"... te rugam sa iti revizuiesti "compunerile"...

am inteles!

 

Nu vreau sa fiu rautacios dar aeroterma o pot lasa si jos in spatele blocului, sa umblu prin oras pentru tine nu ma incanta. Cine o vrea vine sa o ia sau vireaza pe card banii de transport!

[/quoteok, multumesc pt raspuns!

Link to comment
Share on other sites

Detin un set complet de plastice pentru pragurile de la usi .Cele de plastic negre care au ceva degenul pe ele :

 

-------B M W ------

 

Doar ca aceastea nu mai au literele respective.

 

Predarea personala ar fi ideala.

 

 

http://www.dezmembrarionline.ro/media/images/original/vand-piese-bmw-seria-5-motor-cutie-viteze--o4adxU.jpg

Link to comment
Share on other sites

salut ai idee se potrivesc pe e36 ..? daca da le vreau eu :)

Detin un set complet de plastice pentru pragurile de la usi .Cele de plastic negre care au ceva degenul pe ele :

 

-------B M W ------

 

Doar ca aceastea nu mai au literele respective.

 

Predarea personala ar fi ideala.

 

 

http://www.dezmembrarionline.ro/media/images/original/vand-piese-bmw-seria-5-motor-cutie-viteze--o4adxU.jpg

Link to comment
Share on other sites

Donez filtru ulei pentru E46 non facelift, an fabricatie 99-01, se potriveste pe motorizare 2.0d tip M47D20 (s-ar putea si pe alte modele, info pe realoem eventual). Filtru firma ALCO, comerciantul mi l-a comandat modelul gresit, am murdarit cutia cu ulei si nu l-am putut da la schimb.

 

Predare doar in Cluj, cu ridicare persoanala. Detalii pe PM sau aici.

Link to comment
Share on other sites

Dau 2 cauciucuri 225 R16 50 Firestone de vara. Mai merg (sunt la semn intr o parte) si sunt mai uzate pe partea interioasa a suprafetei de rulare (sub semn, aproape tocite)... dar sunt mai bune de "ars". prefer predare personala in Bucuresti Edited by candavaly
Link to comment
Share on other sites

asta e merci .

Salutare , scz de intarziere dar nu se potrivesc,sunt strict pentru seria 5.Bafta!

 

donez mocheta din portbagaj mai exact cele care acopera amortizoarele .. sunt pentru e36 sedan.

 

donez mocheta din portbagaj mai exact cele care acopera amortizoarele .. sunt pentru e36 sedan. sunt in perfecta stare .. trebuiesc doar curatate

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   1 member

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.