Jump to content

Accident al unui membru al forumului


Rares

Recommended Posts

  • Replies 255
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ma saracul, nasol eveniment. Insanatosire grabnica . Cum a spus si lola, tot raul spre bine, ai ce povestii la domnisoare, mai mult iti razi putin coltul sprancenei si le zici ca ti-ai spart si arcada, e sexi cica. <_<

 

Inca o data insanatosire grabnica. :)

Link to comment
Share on other sites

Am vb in seara asta cu el , a iesit din Operatie ... era putin amortit dar spre bine , i-au pus piciorul in Gips imediat dupa operatie , maine mergem la el pentru cei care ajung prin Brasov si vor sa il vada este internat la Spitalul de Copii , la sectia ATI etj. 1 , Daca ati ajuns acolo sigur gasiti salonul caci ii auziti gura :blink: <_< :) :bashwall: :unsure:
Link to comment
Share on other sites

Salut ! Acum scriu de pe un telefon... Am citit tot si va multumesc mult la toti care ati postat ! Maine fac rost de un laptop si scriu mai multe. Pe scurt, politia a hotarât ca vina a fost in totalitate a femei cu 0pelul. Asa si e. Ps. Am tija in picior, cu suruburi. Pe maine, va multumesc mult inca odata !!
Link to comment
Share on other sites

Insanatosire grabnica....de curiozitate ai facut un curs de legislatie rutiera sau de "condus scutere"? :) ...

Nu vreau sa fiu rautacios dar eu sunt satul de "generatia hamburger" pe scuter ...eu trebuie sa-i respect in trafic si sa-i tratez ca atare si ei nu stiu nici macar sa mearga pe jos dar apoi in trafic... <_<

Link to comment
Share on other sites

Insanatosire grabnica....de curiozitate ai facut un curs de legislatie rutiera sau de "condus scutere"? :) ...

Nu vreau sa fiu rautacios dar eu sunt satul de "generatia hamburger" pe scuter ...eu trebuie sa-i respect in trafic si sa-i tratez ca atare si ei nu stiu nici macar sa mearga pe jos dar apoi in trafic... <_<

 

nu vad ce rost are sa-l intrebi asta , atata timp cat accidentul nu e din vina lui ...Si cu hamburgerul e urat spus !

Link to comment
Share on other sites

Imi pare rau de ceea ce s-a intamplat. Si daca Andrei, cu toata durerea pe care o indura e oarecum mangaiat de faptul ca toata lumea roieste in jurul lui incercand sa il faca sa se simta mai bine, cred ca parintii lui au trecut si mai trec prin clipe ingrozitoare.

Drace, ma scoti tu pe mine din sarite sistematic, dar as fi preferat sa pui link-uri cu melodii porcoase pe forum in loc sa fi nevoit sa treci, nevinovat, prin asa ceva.

Cand te faci bine (ca asta la varsta ta se intampla rapid si uiti :) ), cand te mai urci pe trotinete cu motor, evita si tu drumurile unde te poti intalni cu adulti neatenti si poarta un echipament care sa te protejeze cat de cat (nu ca daca l-ai fi avut acum ai fi scapat nevatamat , ca nu esti vre-un ninja (desi vrei sa pari <_< )), dar poate ca damage-urile ar fi fost mai mici.

Sanatate ! ( Sa nu terorizezi asistentele alea, saracele...)

Link to comment
Share on other sites

Ehe..acum am dat de laptop...viata pe mine...<_<

Ca sa clarificam : eu veneam din stanga pozei, si cea cu 0pelul din dreapta pozei, ea vroia s-o ia la stanga, adica inspre cel care a facut poza.

Eu aveam prioritate sa trec, dar ea s-a bagat in fata mea in ultima secunda, am incercat s-o evit dar nu am reusit. Ne-a prins picioarele stangi intre masina si motor, noi am zburat peste motor, si motorul s-a dus in partea dreapta intr-o dacie papuc care astepta sa iasa din intersectie.

Eu am ajuns pe un trotuar, de beton, iar celalalt care era cu mine intr-un sant cu iarba si pamant.

 

ACum doua zile am facut operatia, s-a terminat cu succes, mi-au pus o placa cu suruburi, si pe miercuri joi imi da drumu acasa.

 

Cand m-a sunat Bogdy66 inainte de operatia si mi-a zis ca e topic pe aici despre accidentul meu, am fost foarte bucuros. M-a ajutat sa ma fac bine mai repede. Va multumesc mult de sustinere si pentru tot...

Le mai multumesc si lui bogdy66, rares si alexR care m-au vizitat. Va mai astept pe aici !!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.