Jump to content

Manuale Seria 3


mihnea

Recommended Posts

are cineva Haynes BMW 3-Series Automotive Repair Manual: 1999 Thru 2005 sau ceva asemanator ?

se poate sa-mi dati niste informatii pe PM ? multumesc mult

 

De ce pe PM? :lol:

Las' sa scrie aici, ca mai vor si altii. Oricum, gratis nu prea se gaseste nimic...nici cu bani prin Ro. Cele mai ieftine manuale de service pt E46 le-am vazut pe amazonu' din Anglia...daca are careva drum pe acolo :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
Salut. Un manual pt. E90 318i?

Multumesc!

 

adrian_mbit@yahoo.com

ai email...

 

Nu inteleg de ce nu il uplodati pe un site Manualul sau situl pus aici..

nu inteleg de ce nu intelegi ?

 

manualele vor fi upload-ate pe siteul www.bmwclubmagazine.com

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Unde pot sa citesc un manual in romana de E46, in care sa explice fiecare buton in parte. in romana sau engleza,

Multumesc

 

 

da-mi id de mess si iti trimit eu pdf.... al meu este cristianiorga22.... eu am pentru e46 facelift 2002

salut ma intereseaza si pe mine manualul masinii e46 320d 2004.merci frumos

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

As vrea si eu un manual de E90 320d din 2008 nov... Si mai ales (nu stiu daca e inclus sau nu) cel de radio business (cel mai simplu), ca nu ma prind singur cum functioneaza nici mort :)

Am vazut ca se lasa mailul prin topicul asta, deci pls send to rraydun@yahoo.com

Thanks! :)

Edited by rrayden
Link to comment
Share on other sites

Si in manualul acesta (GRATUIT sau nu) e explicat complet si radio-ul business?? Asta ma intereseaza cel mai mult, ca n-am nici o idee ce fac butoanele alea cu P, TP, M, cum setez si eu posturile, etc. :)

 

 

Da, manualul este gratuit, este in romana si cred ca ai sa gasesti si ce te intereseaza pe tine. Nu cred ca e asa greu sa trimiti un mail la orice reprezentanta...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.