Jump to content

Manuale Seria 3


mihnea

Recommended Posts

salut baieti

 

an si eu cateva probleme cu bmw ul meu

deabea l-am luat si as vrea sa ma documentez putin despre el...ideea este ca nu stiu ce model este asa ca am sa ofer niste detalii poate ma ajutati

318 1991 (pisicuta)...si daca se poate si o carte tehinca pentru ea?

se mai poate face ceva cu alarma originala de pe masina dat fiind faptul ca nu mai am telecomanda?

si de cand am montat un cdplayer pe masina nu-mi mai merge lumina la bord

cam atat...:)

sper ca ma puteti ajuta si imi cer scuze ca am postat pe topicul asta dar am asa de multe intrebari si incerc sa le gasesc raspunsurile pe toate odata...<_<

bafta!!

Link to comment
Share on other sites

in limba romana nu au scos manuale frate ca e plina tara de bmw-uri, mai ales de x6

 

treci de la unguri la romani si te minunezi ce vezi pe strazile astea asa de proaste, numai limuzine la orice colt si noi nu avem

 

nici manuale in romana si nici harta de gps nu e detaliata asa cum trebuie...pai pana cand

 

trebuie sa facem ceva.....

Link to comment
Share on other sites

Multumesc si eu XXL.

Nu gasim un download si in limba romana, ca e destul de stufoasa si cu multi termeni specifici pe care nu ii inteleg?

 

in limba romana nu au scos manuale frate ca e plina tara de bmw-uri, mai ales de x6

 

treci de la unguri la romani si te minunezi ce vezi pe strazile astea asa de proaste, numai limuzine la orice colt si noi nu avem

 

nici manuale in romana si nici harta de gps nu e detaliata asa cum trebuie...pai pana cand

 

trebuie sa facem ceva.....

 

Corect. Mai intai am putea face niste copii xerox de la cineva care a luat masina de la Bavaria. E alceva cartea, ca se poate cobori si la masina cu ea, plus ca daca ar fi in romana m-ar ajuta mult. Daca vrea cineva sa ma ajute, merg impreuna cu posesorul cartii la prietena mea la munca, are un xerox stradal, si o copiem imediat, fac si cinste. Poate reusim ceva asemanator si cu harta de gps. Iar cine mai e interesat, sa ne intalnim mai multi, iar in felul asta si recompensa posesorului ce ne va ajuta va fi mai motivanta, corect?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.