Jump to content

Manuale Seria 3


mihnea

Recommended Posts

Guest gorapetru

Cred ca manualul service "101 Performance Projects for Your BMW 3 Series 1982-2000" ar fi de ajutor multor posesori de bmw

Ideea e ca nu se gaseste pe net decat contra cost si sub forma tiparita. Daca cineva il detine rog sa il posteze sau chiar sa imi trimita un mail pe adresa gorapetru@yahoo.com.

Pentru cei care nu au luat la cunostinta despre acest manual...atasez un link

http://books.google.com/books?id=wJvp5ky7y...lt&resnum=1

Link to comment
Share on other sites

Va rog, se poate sa-mi trimiteti si mie un manual de service pt E46 facelift 110kw/150 CP diesel?

 

rasproniu@yahoo.com

 

manual de service nu am... in general alea costa bani...

 

manual pentru e36 325tds 1998 aveti careva? adresa de mail este adrian_sor@yahoo.com

 

nu am...

Link to comment
Share on other sites

mersi oricum XXL  :)

n-ai pentru ce... <_>

 

pt. E36 M43 nu am mai nimic, decat pentru M42 si M44...

 

 

salut , daca se poate am si eu nevoie pentru E36 / M44 - dvd.gabriel@gmail.com

 

 

mersi

ti l-am trimis ...

Link to comment
Share on other sites

@B 93 GBI: la o simpla rasfoire a paginilor forumului ai putea gasi site-ul realOEM prezent pe foarte multe din topicuri, alaturi de bmwfans.info si altele...

 

intotdeauna am recomandat functia SEARCH, este deosebit de utila si iti poate oferi raspunsuri inainte de a pune intrebari...

 

bafta maxima !

Link to comment
Share on other sites

Salut vin si eu cu o rugaminte, am vazut in primul post, linkuri catre brosurile de prezentare pt e46, sedan. Insa linku pare a fi expirat, iar fisierul nu mai exista pe serverul de upload. Am si eu o mare rugaminte daca puteti ori sa-l uploadati dinou, ori cumva sa mi-l trimite-ti si mie, m-ar interesa Brosura de prezentare pentru E46 Sedan. Va multumesc anticipat. Edited by Raz6633
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
XXL,ai reusit sa faci rost de manual pt E90,320d in limba engleza.Ca ultima data aveai doar in germana.Daca ai sau stii cine poate sa mi-l trimita,te rog sa ma ajuti.Adresa mea de mail este cata_sab pe yahoo.Multumesc!
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Am cumparat de curand un BMW 318 TI Compact din 1996. Nu ma pricep prea bine dar am inteles ca este E36. Stie cineva cum aflu ce tip de motor are si de unde pot lua ceva manuale de intretinere sau de service? Multumesc anticipat.

post-9973-1247866890_thumb.jpg

post-9973-1247866912_thumb.jpg

post-9973-1247866987_thumb.jpg

post-9973-1247867009_thumb.jpg

post-9973-1247867038_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.