Jump to content

Accesorii pentru masinile noastre


zixx

Recommended Posts

io nu mai inteleg nimic.

Daca sunt puse si pe faruri fara lupa at dc spuneti ca pe cele fara lupa nu se pot pune!?!?

15185[/snapback]

 

Normal se poate monta pe ambele il desfaci si frumos din spate il bagi , insa mare grija ca cele doua instalatii care sunt pentru acestea daca le plasezi unul langa altul tre sa existe o mica distanta deoarece sunt instalatii de ridicare de tensiune , gen cum is la neoane , deci celputin asa erau cele care le-am vazut eu Angel Eyesuri montate in Romania de un tip din Timisoara

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 126
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

interesanta si comandarea unui singur produs, dar costurile de achizitionare vor fi mai mari...

 

produs 12 euro

transport 5 euro (in germania)

transport 10 euro (pana in romania)

+ 3 euro trimis banii in germania

 

total 30 euro... mie mi se pare scump, dar daca vreti sa punem toti banii la un loc, atunci putem face si asa...

Link to comment
Share on other sites

OK mie imi trebuie 1 set , da-mi detalii pe adresa de mail horguemtuning@rdslink.ro

 

interesanta si comandarea unui singur produs, dar costurile de achizitionare vor fi mai mari...

 

produs 12 euro

transport 5 euro (in germania)

transport 10 euro (pana in romania)

+ 3 euro trimis banii in germania

 

total 30 euro... mie mi se pare scump, dar daca vreti sa punem toti banii la un loc, atunci putem face si asa...

15203[/snapback]

Link to comment
Share on other sites

interesanta si comandarea unui singur produs, dar costurile de achizitionare vor fi mai mari...

 

produs 12 euro

transport 5 euro (in germania)

transport 10 euro (pana in romania)

+ 3 euro trimis banii in germania

 

total 30 euro... mie mi se pare scump, dar daca vreti sa punem toti banii la un loc, atunci putem face si asa...

15203[/snapback]

 

 

mda, cam scump. nu stiu ce sa mai zic... hai sa ne riscam acum.. daca nu merg la masina le punem pe undeva prin casa :blink:

Link to comment
Share on other sites

din cate stiu sunt cate 2 buc la set ... :blink:

ca sa nu existe dubii, iata INCA O DATA adresa de unde vor fi cumparate:

http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewIt...7959337291&rd=1

in detaliere scrie ca vom primi un set care va cuprinde urmatoarele:

- 4 x bucati de plastic Original High-Tec XT fabricate in germania de Firma RĂśhm

- 1 manual de instalare cu multe poze

si mai apare urmatoarea remarca:

- LED's gives it in many glaring remarks, very cheap source is mentioned in the guidance (cost only few cent)

 

Nu stiu ce sa inteleg de aici: se poate ca ledurile sa nu fie incluse, acestea fiind necesar a se cumpara separat?

Link to comment
Share on other sites

Caut si eu cu disperare un suport pt camera video ca cel din poza....aducatorului de vesti bune ,recompensa .. :blink: suport camera video

pai de la ei, de la sediul din state :)

am vazut ca produsul te costa 100 USD

mai adaugi transportul pana in NY, care trebuie platit tot vanzatorului (probabil maxim 10 USD), apoi transportul pana in tara cca. 30 USD...

nefiind un produs pentru care ti se cere vama, nu mai este necesara spaga...

din momentul in care a ajuns pachetul in NY, mai dureaza cca. 10 zile pana poti intra in posesia lui :)

aceiasi poveste: cu cat iei mai multe produse de la ei, cu atat te costa mai putin transportul si de la ei pana in NY si din NY pana in tara

 

ps. daca-l vrei, anunta-ma si ti-l pot aduce eu... cum ti-am scris si mai sus, nu cred sa coste mai mult de 135-140 USD cu totul

Link to comment
Share on other sites

Stiu,dar am crezut ca pot salva niste timp....as fi dat si 200 daca l-as fi gasit in tara...le-am scris si lor oricum ,sa vedem ce imi raspund....daca nu o scot la capat poate apelez la tine....sa il cumperi tu de la ei si sa mi-l trimiti in tara....probabil ca le e mai usor sa il trimita in usa decat in europa...btw,bineinteles ca o sa iti trimit banii in avans.... :blink: Edited by the drunk monkey
Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.