Jump to content

Vand 530d/schimb


iura

Recommended Posts

Dupa cum spune titlul se vinde 530d, an fabricatie 2000, 153000 km, cutie manuala 5+1, A/C, pilot automat, volan multifuctional imbracat in piele, trapa electrica cu 2 pozitii, 4 geamuri electrice, oglinzi electrice incalzite, computer de bord, 6 airbaguri, ABS, ASC, alarma, inchidere centralizata, proiectoare ceata, consumabile schimbate, o masina foarte ingrijita, interior impecabil neatins, fara accident, carte service, imatriculata recent, revin cu poze, cer scuze pentru calitatatea lor actuala ! Contact threesmile_imob@yahoo.com. Pret 7300 E usor negociabil !

post-23722-1245758806_thumb.jpg

post-23722-1245758813_thumb.jpg

post-23722-1245758819_thumb.jpg

post-23722-1245758825_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Off topic !

in banii astia... ??? Touring?? non facelift? nici macar un angel eyes pus de tine? extraordinar de mult. vezi piata auto.

 

Ps. parerea mea, urata masina.

ps2. pretul nejustificat.

ps3. cauta la vanzari. o sa vezi preturi REALE. stima

Link to comment
Share on other sites

Parerea ta pentru mine = 0, unu la mana, doi la mana, strangi posturi ???, iar trei la mana nu imi spune unde si ce sa caut, pe cine intereseaza bine pe cine nu ....liber la drum !!! Edited by iura
Link to comment
Share on other sites

amice. parerea mea, e parerea mea. si in curand, vor aparea carcotasii pe la tine pe topic. nu realizezi ca ai un model Non FL.. la niste bani de facelift?anul.. deranjant.. plus si touring, varianta populara BRECK, n`ai un angel, n`ai o janta mai ok, singurele 2 lucruri ok. comenzile volan, daca functioneaza, si inscrisul masini nr de ro. in rest...e cat se poate de STOCK fi realist Colega.. cu bmw seria 5 E39. dar probabil vor glumii baietii pe seama.. Bolidului tau. Edited by Tatuatu`
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
ofer 3.000 Euro pe ea ....fara suparare , daca vrei bine ...daca nu , nu

 

Astia din Oradea aveti toti tupeu de vames spagar....

Lasa omu' sa ceara cat crede el de cuviinta.

 

ofer 3.000 Euro pe ea ....fara suparare , daca vrei bine ...daca nu , nu

 

Si pun pariu ca daca accepta, nici pe aia 3000nu-i ai...Dar faci asta doar asa sa enervezi lumea cu atitudinea ta de Becalist

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.