Jump to content

Accidente


zixx

Recommended Posts

Dap , dar din nefericire a ramas fara viata  :blink:

111529[/snapback]

nici un politist cand trebuie.Poate ca daca ii oprea nu se intampla asa ceva.Dar daca acolo te cheama moartea acolo te duci.Dumnezeu sa ii ierte

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 524
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

accidentu asta s-o intamplat aseara in arad......am ramas masca....RIP ...8 persoane au murit intr-o singura masina :blink:

http://www.aradon.ro/engine.aspx/page/arad.../ag/im-adevarul

111507[/snapback]

 

E acolo un comment: parintii sunt de vina

pai degeaba le spun parintii sa nu faca una-alta ca ei tot cum ii taie capu` fac. Dar ma intreb, oare soferului nu i s-a parut cam riscant transportul a 8 persoane intr-o masina de 5 persoane....Ca sofer ar fi trebuit sa isi asume o responsabilitate, care din pacate a lipsit... Oricum R.I.P. si luati aminte!

Link to comment
Share on other sites

http://www.daciaclub.ro/index.php?showtopic=51332&hl=

 

urmariti filmuletul.........

111576[/snapback]

 

Inconstienta tipica de pusti... Cunosc traseul foarte bine... Cred ca am si recunoscut doua din cele 3 masini... Faptul se intampla undeva pe drumul Tecuci-Galati, in apropiere de Independenta. Oricum au trecut prin Independenta. Acolo erau sa calce un pieton...

Doar niste dobitoci ar fi in stare sa mearga cu viteza aia pe acolo... Curbele sunt destul de periculoase si nu prea ai vizibilitate...

Per total... Sa ne fereasca Dumnezeu... Acum bine ca stiu ce fac astia... Cand ma duc prin Galati tre sa fiu cu ochii in patru... N-am chef sa mor nevinovat la volan din vina altcuiva... :blink:

Link to comment
Share on other sites

Era o discutie pe alt topic, ca cineva n-a oprit sa ajute pe altcineva. Si eu spuneam ca asta, pe soselele de mare viteza, se face doar de servicii specializate si semnalizare corespunzatoare.

 

Azi noapte, intre Iernut si Targu Mures, o ambulanta normala si una de la SMURD faceau un transfer de pacient pe marginea drumului. AVEAU GIROFARURILE IN FUNCTIUNE! Un tir, "nu i-a vazut" si a strivit o privitoare intre cele doua masini. Unul din ambulantieri, facea semne de pe mijlocul drumului cu vesta reflectorizanta.

 

Asa ca va recomand cu caldura. NU OPRITI voluntar in locuri periculoase si daca sunteti nevoit de imprejurari, ganditi-va de doua ori sau de zece ori, ce faceti.

Link to comment
Share on other sites

Astazi am asistat personal la un accident.Mergand inspre Medias,in localitatea Blajel o dacie nu s-a asigurat,a intrat in depasire si s-a izbit intr-un A4,soferul era strain.Din fericire nimeni nu a murit dar cei raniti au fost transportati la spital.Eu eram cu vreo 400 de metrii in spate,norocul a facut sa nu fiu eu in fatza acelui Audi
Link to comment
Share on other sites

Am de la MuadDib un film de 15 minute (680 Mb) la o calitate infiorator de buna, cu un accident de pe DN1 de anul trecut.

 

http://www.libertatea.ro/index.php?section...hiva&sid=116475

 

Eu cred ca toti ar trebui sa vada filmul, cu orice pret, oricat de horor ar fi. Fiecare ar avea de invatat din asta ceva. Nu stim inca cum sa facem sa il punem ca e cam mare. In plus, nu stiu cine e autorul si daca victimele s-ar simti bine sa stie ca filmul e disponibil pe net.

Link to comment
Share on other sites

cand am plecat din ct duminica dupa ceva km pac accident .multe salvari descarcerare politie pompieri ............2 dacii facute bucati .nu stiu mai multe ca nu am putut opri ca era coada si politaiul dirija in viteza.

vin in bucuresti pac la servici luni pe la 12 13 pe podul de la otopeni aglomeratie mare politie descarcerare salvare.dacie rupta in 2 alte 3 masini lovite....se pare ca a zburat una de pe sensul de mers spre otopeni pe sensul de intoarcere.rezultat cine a vazut la tv, 2 morti si ceva raniti .saptamana nebuniei. inspre snagov pe dreapta o nubira cu fata facuta acordeon .aceasi zi de luni doar cate ore diferenta .poate de la canicula?si aglomeratia de pe strada oboseala nervi

Edited by INTERCEPTOR
Link to comment
Share on other sites

Am de la MuadDib un film de 15 minute (680 Mb) la o calitate infiorator de buna, cu un accident de pe DN1 de anul trecut.

 

http://www.libertatea.ro/index.php?section...hiva&sid=116475

 

Eu cred ca toti ar trebui sa vada filmul, cu orice pret, oricat de horor ar fi. Fiecare ar avea de invatat din asta ceva. Nu stim inca cum sa facem sa il punem ca e cam mare. In plus, nu stiu cine e autorul si daca victimele s-ar simti bine sa stie ca filmul e disponibil pe net.

112302[/snapback]

 

 

pai pune-l pe ceva ftp si facem cu cerc inchis...ca si io vreau sa-l vad....ne tot spui de el de 1 luna :blink:

Link to comment
Share on other sites

Zici ca se precipita lucrurile in mintzile tuturor oamenilor... Azi am vazut pe 2 care s-au luat la bataie pe o stradutza in Sinaia... Shi unul s-a suit in Dacia lui shi s-a proptit voit in Dacia celuilalt. Uite asha a inceput runda a 2-a...

 

Au luat-o razna cu totzi... Se apropie sfarshitul lumii.

Dar avem bafta, nu e inca razboi mondial, nu poate fi un razboi mondial pana cand Frantza nu capituleaza :blink:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.