Jump to content

E 30 GETAX


jakal

Recommended Posts

  • Replies 100
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

MOM la numar sint doar 2 in ploiesti.....al meu si a lui boby care e albastru.....cel rosu are PLM....

 

ceva de la tulcea....sa ne amintim de asfalt uscat....:)

 

 

Auzi mah...lu' ala cu ursu' alb nu-i alergau toti caii mah de i-ai dat 3 tiruri in fata? :lol:

Link to comment
Share on other sites

stiu...ma amuza cand mai merg pe DN sau autostrada si opresc la peco......si apare cate unu..."frate al meu e 1.8 dar prea ai trecut tare pe linga mine ....a mea nu trage asa..:lol:).."

 

ce pot sa ii zic...poate nu e bine reglata ,stiu eu...:)

Ursu alb cred ca avea ponei, zici ca mergea cu spatele... :) Man, felicitari! Asta e o jucarie pentru baietii mari... :)

Link to comment
Share on other sites

era normal sa bati e46-le de 2,5 ...e cam marisoara diferenta de greutate

la cum ti se misca masina cred ca bati si motorul de 3000 pe e46.

cine a castigat dintre ursuletul albastru si audi s3 alb ?

smecher ursuletul,am dat si eu un e36 motor 2,5 pe un urs

 

 

 

 

:)

 

:lol: foarte frumos,eu sant din pitesti si te-am vazut si la mall

Link to comment
Share on other sites

daca te referi la tg secuiesc.....MOM-ul albastru a batut tot ce a miscat acolo.....la tulcea a batut si pe acolo destul...cu audi alb nu prea are ce discuta....probleme i-au pus 4x4 si porschele alb de BZ....

 

stiu ca E46 e greu......m-am dat si cu e46 cu soft dus undeva la 200 si ceva de cai si tot l-am dat....

Edited by jakal
Link to comment
Share on other sites

stiu...ma amuza cand mai merg pe DN sau autostrada si opresc la peco......si apare cate unu..."frate al meu e 1.8 dar prea ai trecut tare pe linga mine ....a mea nu trage asa..:lol:).."

 

ce pot sa ii zic...poate nu e bine reglata ,stiu eu...:)

Ursu alb cred ca avea ponei, zici ca mergea cu spatele... :) Man, felicitari! Asta e o jucarie pentru baietii mari... :D

 

eu i-am onorat invitatia....omu era curios cum sta cu 12v...eu la fel.....dupa cursa a zis ca nu a avut pb cu masina ma rog..

 

am luat-o grav de la ursu rosu BYG de CT parca....dar am ratat a 2-a si pina am gasit-o nu am mai pus mana pe el...:)

 

dar asta nu e o scuza.....am gresit si am platit.....

 

sper sa il gasesc la alta legala sa imi iau revansa......

Edited by jakal
Link to comment
Share on other sites

am avut si multi prieteni ursari care m-au invatat......plus ce am mai exersat la "legale"....

 

masina a avut alt grup cand am luat-o , ulterior i-am pus blocant cu alt raport....

 

sincer am avut vreo 5 ursi 12v...am avut si 2,5 24v.. dar parca nici unul nu avea o plecare asa agresiva....pt un 12v....

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
de ce asa dur e ?! :twoup:

 

spre suprinderea ta sa sti ca este destul de dura.......multi smecherasi si-au furat-o de la ea.....

deja e off topic....

 

ON...interiorul este clasic al masinii....recaro de fabrica cu exceptia volanului care a fost inlocuit cu un MOMO......

Link to comment
Share on other sites

spre suprinderea ta sa sti ca este destul de dura.......multi smecherasi si-au furat-o de la ea.....

deja e off topic....

 

ULTIMUL OFF :

 

nici nu imi faceam griji ca nu ar fi dura :twoup: probabil d-aia ai si lasat-o sa se urce pe capota

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
spre suprinderea ta sa sti ca este destul de dura.......multi smecherasi si-au furat-o de la ea.....

deja e off topic....

 

ULTIMUL OFF :

 

nici nu imi faceam griji ca nu ar fi dura :twoup: probabil d-aia ai si lasat-o sa se urce pe capota

 

ok.....multumesc pt parerile pro si contra asupra vechiturii mele....

rog un moderator sa inchida topicul.....probabil voi deschide altul cand imi voi lua un model mai nou....

 

bafta la toata lumea....

sal.......

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.