Jump to content

Vand VOLAN M5 e39


Robert.M

Recommended Posts

Studiaza bine volanul tre sa aiba un carnat de cifre, 11 parca.

 

eu am pus poze si cu spatele volanului si cu mufele. Nu sti cum e axul tau volan ca sa poti sa iti dai seama daca se potriveste? Oricum maine iti pun si codul deoarece volanul il am la garaj.

Edited by bmwseria520d
Link to comment
Share on other sites

Merg facute si comenzile cu putina ambitie si rabdare

Eu nu am reusit momentan decat sa le fac sa se aprinda in momentul in care pun pozitia atat

 

 

e ceva mai greu daca masina nu a fost prevazuta din fabrica cu comenzi pt casetofon si pilot automat. dar daca gasesti persoana potrivita care stie sa traga firele se rezolva ...

Edited by bmwseria520d
Link to comment
Share on other sites

Merg facute si comenzile cu putina ambitie si rabdare

Eu nu am reusit momentan decat sa le fac sa se aprinda in momentul in care pun pozitia atat

 

 

e ceva ma greu daca masina nu a fost prevazuta din fabrica cu comenzi pt casetofon si pilot automat. dar daca gasesti persoana potrivita care stie sa traga firele se rezolva ...

mai este nevoie si de butucul din spatele volanului care contine firele pentru: claxon,airbag si comenzi

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.