Jump to content

VAND BMW 318i CABRIO


lloollzz

Recommended Posts

AN FABRICATIE 1996; CUTIE MANUALA 5+1; 4 GEAMURI ELECTRICE; OGLINZI ELECTRICE INCALZITE HELIOMATE; SERVO-DIRECTIE; 2 AIRBAGURI; DUBLU CLIMATRONIC; COMPUTER BORD; XENON; JANTE ALIAJ; PROIECTOARE; FARURI CU ANGEL EYES; TAPISERIE PIELE; ALARMA; INCHIDERE CENTRALIZATA; DECAPOTARE ELECTRICA; HARDTOP; PRET 6000E NEG.;

post-29420-1254045379_thumb.jpg

post-29420-1254045396_thumb.jpg

post-29420-1254045402_thumb.jpg

post-29420-1254045410_thumb.jpg

post-29420-1254045417_thumb.jpg

Edited by lloollzz
Link to comment
Share on other sites

f inteligent nr de inmatriculare, de la ce vine ? de la motorizare sau pielea din interior

 

 

ba fratilor, numai chestii de astea aveti in cap! :lol:

a mai fost unul cu un coupe alb nou, macar ala era pe bune! ce i-ati mai facut... :)

poate si-a pus numarul ca asa se purta (poarta) cu W si inca 2 litere. deci, W Elena Udrea.

Link to comment
Share on other sites

poate si-a pus numarul ca asa se purta (poarta) cu W si inca 2 litere. deci, W Elena Udrea.

 

 

Serios?Exista o moda? :lol:

 

exista acum vreun an-doi.

W+alte doua litere, eventual initiale. aveau masinile spp-ului asa ceva si de aici multi baieti copiau moda. :lol:

@ mixage: nu, nu am asa ceva. sau am! dar sunt initialele fetei mele, fara w in fata. :)

Link to comment
Share on other sites

loooool.... bai baieti .. nr vine de la MUE .. numai ca W .. e un M intors.. :lol:)) nu va mai certatti atat;))

 

Variante, schimburi ?

 

mmmmm... nush ce sa zic .. nu prea imi plac motoarele de 1.6 .. nici asta a mea nu`mi place motorizarea de pe ea .. e 1.8.. dar 1,6 nu`mi place chiar deloc.. :)(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.