Jump to content

Vand scaune piele si interior E46


Recommended Posts

Pachetul pus la vanzare este compus din:

 

- scaune sport din piele bej, cu incalzire si reglaj electric lombar

- consola din bord cu butoanele de incalzire si cablurile aferente

- fete de usi din piele bej cu manere (cele din spate au butoane deschidere geamuri)

- instalatia de sunet Hi-Fi cu 10 difuzoare

- bord negru / bej

- set trimuri mahon

- cotiera piele si consola centrala bej

- mocheta bej (podea)

- plafon (prevazut cu loc de trapa) si toate celelalte accesorii din mocheta si plastic bej

 

Pretul pachetului este 900 Euro si sunt dispus sa negociez cu alte persoane in afara amatorilor de chilipiruri.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Salut. Ma intereseaza un pret pentru cele 10 boxe in eventualitatea in care vrei sa le vinzi separat. Daca ai un pret rezonabil, te rog da-mi un reply. Daca esti din Buzau, am posibilitatea sa trimit o firma de curierat la tine sa le ia. Poti sa ma contactezi si la nr: 0728.929.800 Florin

Multumesc.

Link to comment
Share on other sites

Asiguri si montaj in banii astia (inclusiv legarea instalatiei de sunet (am sistemul audio standard pe a mea)) ? Bancheta este rabatabila?

 

Cred ca as putea aranja aici cu cineva de meserie sa faca montajul. Bancheta nu e rabatabila.

 

salut

te-ar interesa un schimb cu scaune cu piele neagra fara incalzire ?

 

In principiu sunt interesat sa le vand ca pachet complet, mai ales ca eu am un E46 coupe si nu am ce face cu scaune de sedan. Dar, asa cum se spune "never say never", poate discutam si varianta asta mai tarziu.

Link to comment
Share on other sites

Salut. Ma intereseaza un pret pentru cele 10 boxe in eventualitatea in care vrei sa le vinzi separat. Daca ai un pret rezonabil, te rog da-mi un reply. Daca esti din Buzau, am posibilitatea sa trimit o firma de curierat la tine sa le ia. Poti sa ma contactezi si la nr: 0728.929.800 Florin

Multumesc.

 

In eventualitatea in care potentialul client nu doreste si difuzoarele, ma voi gandi la un pret si te voi contacta. Daca esti interesat, am si amplificatorul pentru difuzoarele Hi-Fi (100 Euro).

Link to comment
Share on other sites

Salut. Ma intereseaza un pret pentru cele 10 boxe in eventualitatea in care vrei sa le vinzi separat. Daca ai un pret rezonabil, te rog da-mi un reply. Daca esti din Buzau, am posibilitatea sa trimit o firma de curierat la tine sa le ia. Poti sa ma contactezi si la nr: 0728.929.800 Florin

Multumesc.

 

In eventualitatea in care potentialul client nu doreste si difuzoarele, ma voi gandi la un pret si te voi contacta. Daca esti interesat, am si amplificatorul pentru difuzoarele Hi-Fi (100 Euro).

 

Da, ma intereseaza si amplificatorul, insa in anuntul initial nu l-am vazut trecut. Asadar astept un telefon sau un reply pe topicul acesta.

O zi buna!

Link to comment
Share on other sites

Asiguri si montaj in banii astia (inclusiv legarea instalatiei de sunet (am sistemul audio standard pe a mea)) ? Bancheta este rabatabila?

 

Cred ca as putea aranja aici cu cineva de meserie sa faca montajul. Bancheta nu e rabatabila.

 

salut

te-ar interesa un schimb cu scaune cu piele neagra fara incalzire ?

 

In principiu sunt interesat sa le vand ca pachet complet, mai ales ca eu am un E46 coupe si nu am ce face cu scaune de sedan. Dar, asa cum se spune "never say never", poate discutam si varianta asta mai tarziu.

 

Daca te hotarasti sa le schimbi si nu vrei sa le pastrezi pe cele negre, m-ar coafa mai mult varianta pe negru daca arata bine. Poate ne intelegem cumva toti trei.

@stefanica28 - poti sa-mi trimiti niste poze cu interiorul tau, te rog? Mersi.

Link to comment
Share on other sites

Salut!

Ma intereseaza butonul pentru deschiderea portbagajului din interiorul masinii si mufa care vine la acel buton daca ai. La e46 butonul se afla deasupra clapetei de deschidere a capotei.

Multumesc!

Link to comment
Share on other sites

Salut!

Ma intereseaza butonul pentru deschiderea portbagajului din interiorul masinii si mufa care vine la acel buton daca ai. La e46 butonul se afla deasupra clapetei de deschidere a capotei.

Multumesc!

 

Din pacate, masina nu a fost prevazuta cu acel buton.

Link to comment
Share on other sites

nu mi-ai spus si mie un pret pt scaune ,banchete,fete de usi

 

Am convenit cu un user din Constanta, care vrea tot pachetul, sa il astept miercuri la Buzau. In cazul in care nu se finalizeaza tranzactia, sunt de acord sa vand si separat, atat timp cat gasesc cumparatori pentru toate reperele. Multumesc pentru intelegere.

 

salut

ma intereseaza si pe mine butoanele alea de incalzire a scaunelor

din consola si cabluri

daca le dai separat te rog spune un pret pt ele

mersi

 

Am convenit cu un user din Constanta, care vrea tot pachetul, sa il astept miercuri la Buzau. In cazul in care nu se finalizeaza tranzactia, sunt de acord sa vand si separat, atat timp cat gasesc cumparatori pentru toate reperele. Multumesc pentru intelegere.

Link to comment
Share on other sites

Pachetul pus la vanzare este compus din:

 

- scaune sport din piele bej, cu incalzire si reglaj electric lombar

- consola din bord cu butoanele de incalzire si cablurile aferente

- fete de usi din piele bej cu manere (cele din spate au butoane deschidere geamuri)

- instalatia de sunet Hi-Fi cu 10 difuzoare

- bord negru / bej

- set trimuri mahon

- cotiera piele si consola centrala bej

- mocheta bej (podea)

- plafon (prevazut cu loc de trapa) si toate celelalte accesorii din mocheta si plastic bej

 

Pretul pachetului este 900 Euro si sunt dispus sa negociez cu alte persoane in afara amatorilor de chilipiruri.

 

Din nou la vanzare!

 

Se pare ca "bmw316m" nu prea e serios... De vineri pana acum, s-a gandit si razgandit de doua ori!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.