Jump to content

Vand scaune piele si interior E46


Recommended Posts

  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pachetul pus la vanzare este compus din:

 

- scaune sport din piele bej, cu incalzire si reglaj electric lombar

- consola din bord cu butoanele de incalzire si cablurile aferente

- fete de usi din piele bej cu manere (cele din spate au butoane deschidere geamuri)

- instalatia de sunet Hi-Fi cu 10 difuzoare

- bord negru / bej

- set trimuri mahon

- cotiera piele si consola centrala bej

- mocheta bej (podea)

- plafon (prevazut cu loc de trapa) si toate celelalte accesorii din mocheta si plastic bej

 

Pretul pachetului este 900 Euro si sunt dispus sa negociez cu alte persoane in afara amatorilor de chilipiruri.

 

@B-WNW, @but, @roco123:

 

> scaune, bancheta, fete usi - 600eur

 

> trimuri mahon - 100eur

 

> cotiera + frana de mana - 150eur

 

> set tavan, capitonaje + manere si accesorii la culoare - 150eur

 

> bord - 200eur

 

> butoane incalzire scaune + cabluri aferente - 60eur

 

> instalatie audio Hi-FI (10difuzoare + amplificator OEM) - 200eur

 

 

@highlander: nu am magazia de cd

Link to comment
Share on other sites

Salut!

Banuiesc ca ai si cablurile aferente pentru instalatia HI-FI. Daca le ai, anunta-ma si dupa aceea vedem cum iau legatura telefonic cu tine deoarece voi trimite un curier cu banii ca sa ia sistemul. Sau poti sa ma contactezi tu la numarul pe care ti l-am dat saptamana trecuta si vedem cum procedam.

 

Pachetul pus la vanzare este compus din:

 

- scaune sport din piele bej, cu incalzire si reglaj electric lombar

- consola din bord cu butoanele de incalzire si cablurile aferente

- fete de usi din piele bej cu manere (cele din spate au butoane deschidere geamuri)

- instalatia de sunet Hi-Fi cu 10 difuzoare

- bord negru / bej

- set trimuri mahon

- cotiera piele si consola centrala bej

- mocheta bej (podea)

- plafon (prevazut cu loc de trapa) si toate celelalte accesorii din mocheta si plastic bej

 

Pretul pachetului este 900 Euro si sunt dispus sa negociez cu alte persoane in afara amatorilor de chilipiruri.

 

@B-WNW, @but, @roco123:

 

> scaune, bancheta, fete usi - 600eur

 

> trimuri mahon - 100eur

 

> cotiera + frana de mana - 150eur

 

> set tavan, capitonaje + manere si accesorii la culoare - 150eur

 

> bord - 200eur

 

> butoane incalzire scaune + cabluri aferente - 60eur

 

> instalatie audio Hi-FI (10difuzoare + amplificator OEM) - 200eur

 

 

@highlander: nu am magazia de cd

Link to comment
Share on other sites

Salut!

Banuiesc ca ai si cablurile aferente pentru instalatia HI-FI. Daca le ai, anunta-ma si dupa aceea vedem cum iau legatura telefonic cu tine deoarece voi trimite un curier cu banii ca sa ia sistemul. Sau poti sa ma contactezi tu la numarul pe care ti l-am dat saptamana trecuta si vedem cum procedam.

 

Masina pe care am dezmembrat-o are si navigatie, ale carei cabluri sunt impreuna cu cele audio. Daca esti intr-adevar interesat si picam de acord in privinta pretului, maine voi duce instalatia unui electrician auto, ca sa o separe si sa eticheteze mufele pentru a-ti faciliza asamblarea. Am numarul tau, dar avand in vedere ora destul de inaintata, te voi contacta telefonic maine. O seara buna!

 

P.S. 0722 390 361 / 0751 313 290

Link to comment
Share on other sites

foarte frumos interiorul

 

Multumesc, asa este. Iar combinatia cu plansa de bord negru/bej si trimurile mahon este foarte reusita.

In opinia mea, este potrivit pentru un sedan verde, albastru, negru, gri sobolan, visiniu, chiar si rosu, mai putin argintiu.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Numai scaunele nu le dai? ce pret au daca le dai separat? niste poze din mai multe unghiuri si clare. Sunt interesat :lol:

 

In mod normal nu as da scaunele separat. Imi faci vreo oferta sa ma convingi? :)

Edited by Boneaparte
Link to comment
Share on other sites

pana la urma cam la ce pret ar fi scaunele fata?

 

Ca sa nu lungesc vorba, ca te vad gata plictisit, "pana la urma" scaunele fata sunt... SCUMPE.

 

Scuze, nu am vrut sa sune asa. La ce pret sunt scaunele din fata?

 

Ideea e ca nu imi convine sa vand doar scaunele, pentru ca sunt slabe sansele sa gasesc client pentru restul. Mai sus ti-am spus oarecum in gluma ca sunt "SCUMPE" pentru ca ar trebui sa cer pe ele o suma foarte apropiata de pretul setului complet si nu stiu daca ti-ar conveni.

 

Salut !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.