Jump to content

Un E46 Coupe face praf 5 masini parcate!


S L Y

Recommended Posts

  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Guest poleposition
cum spuneam, se putea intampla oricui. Eu sunt de parere ca a mai fost cineva implicat, nimeni nu pierde controlul asa dintr-o data, in linie dreapta si pe o distanta atat de scurta, de la acel semafor pana la locul accidentului, deci nici viteza prea mare nu putea sa aiba. Cu atat mai putin, cineva care este obisnuit cu asemenea manevre, drift etc.
Link to comment
Share on other sites

E imposibil sa fi avut decat 100 la ora la cum arata masina + celelalte.Acum de ce va luati de om, cred ca nu e nici unu de aici care sa nu-i placa noaptea sa-i mai dea un pic mai ales ca este mai liber, mai putin masini pe strada.

Omu a dat peste o situatie neprevazuta in care nici cele mai bune skilluri nu l-au putut scoate.

Link to comment
Share on other sites

E imposibil sa fi avut decat 100 la ora la cum arata masina + celelalte.Acum de ce va luati de om, cred ca nu e nici unu de aici care sa nu-i placa noaptea sa-i mai dea un pic mai ales ca este mai liber, mai putin masini pe strada.

Omu a dat peste o situatie neprevazuta in care nici cele mai bune skilluri nu l-au putut scoate.

 

Eu recunosc ca "ii mai dau un pic", si probabil multi dintre noi fac asta.

Ce conteaza e ca noi nu am ajuns la stiri. Sper sa nici nu ajungem. Cel putin nu pt faze de astea.

Si inca ceva: cand "ii mai dau", ii dau pe o strada mai lata, chiar daca o scap, sa am macar cat de cat posibilitatea de a o redresa din timp, fara ajutorul copacilor, masinilor sau a eventualilor pietoni...

Mi s-a intamplat sa o scap, dar pana acuma am avut norocul sa o redresez...

Link to comment
Share on other sites

daca e ala rosu (cu ceva WM in numar si fara bara spate) de l-am vazut eu de cateva ori zilele trecute.... ma mir ca a trosnit-o asa tarziu :)

da avea la numar ceva cu wmb.sau ceva de genul asta pe la chibrid(1mai) pe acolo se invartea el mai ales pe seara tarziu

eu nu in zona aia lam vazut ci prin zona stadionul national, pe unde se mai strang raceri

 

.........este un M3 de 400 CP............

asa cum am vazut eu ca se misca pe strada intr-o forja... nu as fi zis ca e mai mult de 330 cu ceva elemente de ///M :lol: facea mai multa galagie

Link to comment
Share on other sites

Bine cĂŁ n-a rĂŁnit pe cineva.

 

PĂŁcat de maÂşinĂŁ.

 

De ce pacat de masina? Masina nu are o vointa proprie. Masina nu a facut nimic... Si, din cate se pare, nici el nu a apucat sa mai faca ceva... :)

 

Si da, am zis si eu mai sus, bine ca nu a prins ceva pietoni intre masini...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Masina asta o vedeam saptamanal in zona Podul constanta / Chibrit, de 2-3 ori l-am vazut ca trece pe rosu .... chiar ma intrebam cat de curand va venii ziua sa-i vad masina in halul asta :) .... era intr-o cursa continua .....oare cu cine? ca unele masini aveau cu indulgenta 200cp Edited by edy1092
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.