Jump to content

Bmw 2004 320cd (E46)


godzillax

Recommended Posts

M'am gandit sa pun poze si cu fosta masina :)

 

Bmw 320cd

 

150cp

Piele Neagra Black on Black

Navi 16:9

2004

47,000Km

Comenzi p volan... totul stock

 

Ma apucasem de el ...vroiam sa ii pun un pachet M ,achizitionasem 2 gume vredenstein sesanta ,rotzi 19" M OEM suspensie reglabila pe inaltime.

 

Din pacate nu am mai apucat...a avut grija prietena mea :) a facut'o cabrio >:lol:

Am pus cateva poze inainte si dupa accident... nu prea am avut poze cu ea ...saracutza :lol:

post-29739-1255293161.jpg

post-29739-1255293219_thumb.jpg

post-29739-1255293242_thumb.jpg

post-29739-1255293261_thumb.jpg

post-29739-1255293283_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Sa ti spun o treaba, femeia si masina nu se dau niciodata

 

Stiu stiu ...d aceasi parere sunt si eu ,doar ca era vorba de prietena mea :) ma rog...nu a fost ea de vina a intrat un meserias in ea cu 120 cu un fiat mareea inmatriculat p Bulgaria fara asigurare,ata e shit happens all the time, macar nu a avut nimeni nimiK:)

Link to comment
Share on other sites

..Subscriu la ce a zis 21ADS.Am zis si eu odata sa-i dau prietenei masina ca sa o invat sa conduca si s-a proptit in altu parcat.De atunci nu prea mai dau masina decat unui prieten care am mare incredere.

Acum nu-mi spune ca daca tu erai la volan in acel moment nu ai fi putut evita accidentul.Lipsa indemanarii si instinctelor au dus la producerea accidentului.

Link to comment
Share on other sites

..Subscriu la ce a zis 21ADS.Am zis si eu odata sa-i dau prietenei masina ca sa o invat sa conduca si s-a proptit in altu parcat.De atunci nu prea mai dau masina decat unui prieten care am mare incredere.

Acum nu-mi spune ca daca tu erai la volan in acel moment nu ai fi putut evita accidentul.Lipsa indemanarii si instinctelor au dus la producerea accidentului.

 

 

Logic...ai mare dreptate , dar e vorba mare din popor "de ce te feresti daia nu scapi" nu obisnuiam/obisnuiesc sa imprumut masina,dar asa a fost sa fie :)

Link to comment
Share on other sites

masina cui i-a revenit? mai ai ceva de pe masina? jantele.??

 

Am vandut totul separat. Un baiat care avea un service in buc. 7,500eur , 500eur jantele + 400eur suspensiile si cauciucele le'am facut cadou 4 free :|

 

pozele sunt de la intrare in alx. in drept cu rompetrol? cum de a iesit asa?

 

 

Dap, la intrare in alx ....cum a iesit nu pot sa itzi raspund ca nici eu nu stiu :) ...sa rasucit de la accident.

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Ma bate gandul sa cumpar una la fel din Belgia.Este putin sifonata..O sa am nevoie de bara fatza aripa dreapta ., far dreapta.Nu stiu daca se gasesc piese pentru modelul asta..Nu ma gandesc sa caut la reprezentanta .. acolo stiu ca sunt ff scumpe.

 

Ma gandesc sa o cumpar doar daca am si piesele ..Este mai rar modelul asta dar imi place foarte mult.Daca ma poate ajuta cineva cu cateva informatii . unde gasesc piese sh ptr ea..Multumesc anticipat.

post-30632-1280444810_thumb.jpg

post-30632-1280444818_thumb.jpg

post-30632-1280444824_thumb.jpg

Edited by Dean
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.