Jump to content

Accident grav al colegului PityWPN


BRANDEX

Recommended Posts

Am vorbit cu el putin mai devreme, tocmai iesise din spital, picior rupt, coaste rupte, lovit la cap, sotia lui este inca in spital.

 

Accidentul s-a intamplat la intersectia de la Mihai Bravu cu Splaiul Unirii (Rep. MB), unu cu un A4 de AG a trecut pe rosu cu 150 km/h si l-a lovit pe colegul Pity frontal, norocul lor a fost ca nu a fost pe centru.

 

Joi va merge sa se intalneasca cu cel care a provocat accidentul.

 

Insanatosire grabnica Pity si tie si sotiei !!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 96
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mi-e si groaza cand ma uit la pozele acelea.Tie frica sa mai iesi din casa frate ca ba te omoara pe trecerea de pietoni fie trec pe rosu si te nenorocesc pe viata

Soferii de AG sunt renumiti pt cat de dobitoci sunt.Numai simpla intrare in Pitesti iti readuce la cunostinta lucrul asta.

Insanatosire grabnica si aluia dosar penal-despagubiri si i-ar fi necesar si un pic de corectie la Jilava aici.

Edited by Stefan_e46
Link to comment
Share on other sites

ticalosul care l-a lovit trecand pe rosu cu 150 la ora, nu infunda putin mititica, pentru vatamare corporala ?

 

 

... dosar penal scrie pe fruntea lui ( doar daca nu are ceva imunitate diplomatica,) sper sa se recupereze total cit mai repede. cand ma gandesc ca acum cativa ani vroiam sa-mi iau ca o a 2-a masina o Frontera si sa-i pun in loc de bara o sina de tramvai tocmai pt acesti inconstienti.

 

Bine ca au scapat cu viata amandoi si sper ca vor trece repede peste aceasta intimplare nefasta.

Link to comment
Share on other sites

Doamne fereste de asa ceva !

 

Sunt patit si io, m-a lovit una cu masina, nu a dat prioritate, eu fiind pe motocicleta...:)

 

 

Bine ca a scapat teafar ! Multa sanatate amandorora, si sa se faca bine cat mai repede !!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.