Jump to content

BMW 318 IS editie Motorsport Class II


LLV Racing

Recommended Posts

BMW 318IS editie limitata Motorsport Class II,pachet M din fabrica,motor 1800 16 valve 140 CP,aer conditionat,4 geamuri electrice cu impuls fata spate,trapa electrica,servodirectie,ABS,jante AEZ 17 inch nou noute cu cauciucuri Pirelli tehnologie Run Flat (se poate merge pe pana),suspensii KW,cotiera originala,MP3 Sony,volan OMP,pleoape plastic. Masina este impecabila arata in realitate exact ca in poze.

Pretul este de 5100 euro.

Pentru cei interesati va rog frumos sa ma contactati telefonic 0723.192.823 sau pe mail: vlad.luca@yahoo.com, nu prea stau pe forum.

post-5209-1255524625_thumb.jpg

post-5209-1255524646_thumb.jpg

post-5209-1255524664_thumb.jpg

post-5209-1255524677_thumb.jpg

post-5209-1255524703_thumb.jpg

post-5209-1255524715_thumb.jpg

Edited by LLV Racing
Link to comment
Share on other sites

Draga Roco123 daca ai sti cum a iesit Class II pe portile fabricii nu ai mai comenta.

Daca nu iti place nu te obliga nimeni sa o iei dar sa comentezi doar ca sa te afli in treaba nu stiu la ce iti foloseste.

Eu am pus un lucru de vanzare,daca nu va comvine nu-l luati si atat. Numai bine.

Edited by LLV Racing
Link to comment
Share on other sites

Uite ca n-am stiut. Ma rog, de unde trebuia sa stiu? S-a arhidiscutat aceasta problema si eu n-am fost pe faza? imi cer scuze atunci.

M-am luat dupa faptul ca am avut si eu masina cu kit m de fabrica, avea si oglinzi de m originale. Tot ce e posibil sa fi fost schimbate inainte...

Link to comment
Share on other sites

..aer conditionat...

 

REconditionat poate

 

masina e frumoasa, pretul nu se justifica

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

+1 arata frumos masina dar nu merita bani astia

Link to comment
Share on other sites

o avea el, dar in poze apare un bord fara aer conditionat si cu ceas in loc de computer de bord.

pe de alta parte la motor se vede o cunducta de la aerul conditionat. da si tu mai multe detalii, ca ba bordul ala cu 3 rotite, din fabrica nu s-a pus aer, eventual e ceva aftermarket.

 

uite cum arata un bord cu aer conditionat si computer de bord la e36

post-6801-1255646311_thumb.jpg

Edited by mihai20
Link to comment
Share on other sites

Aerul a fost montat in Germania si este aftermarket intradevar.Butonul este langa bricheta. Nu are computer de bord.

Parerea mea ca in momentul in care vrei sa cumperi o masina trebuie sa te uiti si la starea in care este ,nu numai optiunile fac pretul unei masini.

Poate sa fie full de full si sa fie un cadavru si nimic sa nu functioneze cum trebuie. In cazul asta bagi in ea sume care pot depasi si pretul pe care l-ai platit pe ea.

Masina asta este impecabila,totul merge perfect de la A la Z. Nu are nici macar un punct de rugina pe ea.

Iar ca sa pastrezi o masina asa credeti-ma ca te costa destul de mult. Asta justifica pretul pe care il cer, asta e parerea mea.

Edited by LLV Racing
Link to comment
Share on other sites

Aerul a fost montat in Germania si este aftermarket intradevar.Butonul este langa bricheta. Nu are computer de bord.

Parerea mea ca in momentul in care vrei sa cumperi o masina trebuie sa te uiti si la starea in care este ,nu numai optiunile fac pretul unei masini.

Poate sa fie full de full si sa fie un cadavru si nimic sa nu functioneze cum trebuie. In cazul asta bagi in ea sume care pot depasi si pretul pe care l-ai platit pe ea.

Masina asta este impecabila,totul merge perfect de la A la Z. Nu are nici macar un punct de rugina pe ea.

Iar ca sa pastrezi o masina asa credeti-ma ca te costa destul de mult. Asta justifica pretul pe care il cer, asta e parerea mea.

Interesat de schimburi?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

arata ca noua.....dar tot e mult 5 mii. mai bine o tii ca in banii astia nu ai nici o sansa. e totusi mare diferenta de ani fata de un e46 din 2000.

 

are facuta o modificare la furtunul de la radiator. parca am mai vazut la cineva.... senzorii aia de pe furtunul care intra in radiator nu e locul lor din fabrica acolo.....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.