Jump to content

Masina sotiei mele 318is M coupe


danbmw

Recommended Posts

noutati:

DVD player cu navigatie,USB,ipod,SDcard ecran de 7 demontabil si multe altele

scaune electrice M3 in stare buna fara piele rupta :twoup: :)

am montat si geamurile electrice spate,tot de M3

mai am de costruit rama la monitor

post-7923-1294305314_thumb.jpg

post-7923-1294305355_thumb.jpg

post-7923-1294305378_thumb.jpg

post-7923-1294305407_thumb.jpg

post-7923-1294305432_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

felicitari pentru pisica......se vede ca s-au investit multi bani si pasiune.....multa bafta sa ai cu ea ca merita :twoup:

 

p.s. ai reusit sa faci ceva cu geamurile spate?

am reusit sa le pun ,vin in aripa,firele au fost usor de legat.MS ! MS!!!

am investit mult .tot timpul gasesc idei ptr investit,ar mai fi piele alba,dar la vara. :)

Link to comment
Share on other sites

felicitari pentru pisica......se vede ca s-au investit multi bani si pasiune.....multa bafta sa ai cu ea ca merita :)

 

p.s. ai reusit sa faci ceva cu geamurile spate?

am reusit sa le pun ,vin in aripa,firele au fost usor de legat.MS ! MS!!!

am investit mult .tot timpul gasesc idei ptr investit,ar mai fi piele alba,dar la vara. :)

 

e cu dus si intors pielea alba...din pct meu de vedere este foarte frumoasa insa greu de intretinut......daca tu crezi ca o sa reusesti sa o pastrezi curata atunci pielea alba este cea mai buna alegere :twoup:

Link to comment
Share on other sites

Foarte frumos se vede interiorul,am observat ca mai toti au clima pe masina,clima digitala,incep sa ma simt nasol cand eu am butoanele alea de aragaz,dar m-am obisnuit cu ele:),apropo Dane tu ai bec normal acolo la bricheta?ca prea frumos se vede,la mine nu se vede asa puternic,nu stiu de ce.....,ai ideie?
Link to comment
Share on other sites

Un S50B32, cand ? Numai o noua inima ii mai lipseste :)

Masina e superba!

nu stiu fratilor.m-ar bate un gand dar cu impozitele astea e jale. :)

Multumesc!! :twoup:

 

Pai nu trebuie sa-l omologhezi, nici daca ai vrea nu cred ca se poate, nu o sa fi singurul din tara cu motor neomologat :twoup:

Link to comment
Share on other sites

Foarte frumos se vede interiorul,am observat ca mai toti au clima pe masina,clima digitala,incep sa ma simt nasol cand eu am butoanele alea de aragaz,dar m-am obisnuit cu ele:),apropo Dane tu ai bec normal acolo la bricheta?ca prea frumos se vede,la mine nu se vede asa puternic,nu stiu de ce.....,ai ideie?

poate a atins becul tau plasticul si plasticul topit a ramas pe bec si nu mai bate bine.la mine e becul standard.MS

Link to comment
Share on other sites

care? astea de M abia le-am cumparat.doar alea albe daca le vrei

 

Da, alea de M.

astea de M nu.abia am reusit sa fac rost. :twoup:

 

care? astea de M abia le-am cumparat.doar alea albe daca le vrei

 

Da, alea de M.

astea de M nu.abia am reusit sa fac rost. :)

Link to comment
Share on other sites

de aici din IT ca sint multi care le transforma in masini de drift.daca mai gasesc la bani buni le iau oricum chiar daca nu am client ca gasesc.eventual te anunt primul. :twoup:

 

OK, daca gasesti ceva, astept un semn de la tine.

 

manule ai curatat haina ?

Link to comment
Share on other sites

Dane.. foarte ok ultimele upgrade-uri!! Imi place si cum arata acum consola centrala, cum le-ai rearanjat :) Nu mai vorbesc de pachetul de lumini de la picioare si scaunele de ///M. Boboc masina :twoup: deocamdata parerea mea este sa mai amani swap-ul cu motorul pana se mai limpezesc apele pe la noi :)
Link to comment
Share on other sites

de aici din IT ca sint multi care le transforma in masini de drift.daca mai gasesc la bani buni le iau oricum chiar daca nu am client ca gasesc.eventual te anunt primul. :twoup:

 

OK, daca gasesti ceva, astept un semn de la tine.

 

manule ai curatat haina ?

la ce te referi man???

Link to comment
Share on other sites

au ajuns inca cateva pachete.... :twoup:

pachet lemn care va fi vopsit cu alb perlat,suport nr. cu camera pentru marsarier,embleme M pentru roti si ceasuri, manere panouri interioare cromate din metal,cheita USB BMW pentru aparat si mai sunt de venit si altele... :) :)

Link to comment
Share on other sites

Merci!

se poate pune orice tip de camera la mk4 ,am vazut ceva pe youTube dar trebuie sa mergi la un electronist sa vada exact unde trebuie legata si cum.Bafta! :) eu la e38 nu am incercat ca vreau sa pun Dinavin sau Houligan cu de toate :twoup: :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.