Jump to content

preferata mea


spanac_90

Recommended Posts

urmeaza pus ...spoilar spate geamuri fumuri, trapa pentru k nu are cilma ,,,trapa costa 330E si iti da garantie 2 ani AAAA eu is in spania si aici cama asa este pretul la trapa manuala si 600 la cea electrica.....schimbat in interior plafonul si inlocuit cu unu de piele de culoarea rosie k era degradat .........nici o problema la genul mecanica.....o problema cu geamul de la usa de la sofer schimbat 2 plasticur de forma dreptunghiulara care tine geamul de macara 233500km ,are xenon. arcuri omologate...filtru de are sort de carbon (dar am revenit la cel original =concluzie = nu merita schimbat cu nici unul altul scuze dar nu am poze cu interior am sa rvin zilele astea

post-29916-1256500291_thumb.jpg

post-29916-1256500313_thumb.jpg

post-29916-1256500352_thumb.jpg

post-29916-1256500373_thumb.jpg

post-29916-1256500391_thumb.jpg

post-29916-1256500407_thumb.jpg

post-29916-1256500437_thumb.jpg

post-29916-1256500446_thumb.jpg

post-29916-1256500465_thumb.jpg

post-29916-1256500762_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

urmeaza pus ...spoilar spate geamuri fumuri,

trapa pentru k nu are cilma

schimbat in interior plafonul si inlocuit cu unu de piele de culoarea rosie k era degradat

nici o problema la genul mecanica

schimbat 2 plasticur de forma dreptunghiulara care tine geamul de macara

arcuri omologate

filtru de are sort de carbon (dar am revenit la cel original =concluzie = nu merita schimbat cu nici unul altul

scuze dar nu am poze cu interior am sa rvin zilele astea

 

O adevarata torpila rosie

 

Imi dau si eu cu parerea raspunzand in ordine:

 

Spoilarul e super pe fata si cred ca exista si pentru spate conceput de acelasi designer...geamurile "fumuri" se merita puse toate...inclusiv parbriz+luneta

Nu conteaza clima ca vine iarna....dar poti pune doua trape (sau trapi...nu stiu cum e corect)...Fata+ spate

Rosul merge fiindca se asorteaza cu culoarea masinii

Era de asteptat la cum arata

Daca puneai rotunde riscai sa cada geamul cand se roteau accidental...Good Job!! sau Well done cum se mai spune

Incearca unele cu spire rectangulare ca se merita

Aici nu inteleg...era cu sau de carbon...Filtrele de carbon (adica din carbune) sunt foarte bune...Am si eu la hota din bucatarie si adaptez acum si pentru masina

Hai mai repede cu pozele alea...

Intrebare: Chip Tuning are? Sau motorizarea este imbunatatita cumva...Eu unul cred ca este la cum arata din fata...

 

Bafta

 

Offtopic: user-ul @Debe CT are aceleasi probleme...dar nu-i trimite poze ca se oftica...Daca ai avea motorul lui care e modificat, ......

Edited by DanS
Link to comment
Share on other sites

jantele sint frumoase, in rest e tiganie maxima

 

Pai se pare ca este M...vezi poza 6...

Spoilarul e beton...Pui pariu ca are CT?

Trece una d'asta pe langa tine si te dai jos din masina crezand ca stai pe loc...Nu te joci cu asa ceva ...Uita-te cum arata...Pleoapele o fac si mai agresiva.....

Of Doamneeee...unde esti bogdyy sa vezi coupe ca al tau .....

Edited by DanS
Link to comment
Share on other sites

Nu pot sa ma abtin.....

Stroboscoape si sirena.....ar merge, dar nu stiu daca vrei sa investesti...Eu as pune

Lumini albastre pe sub praguri si la pedale in interior

Teava in loc de catalizator

Metabond in ulei

NOS

Edited by DanS
Link to comment
Share on other sites

Din fata seamana cu batmobilu' lu' batman, pacat de acest coupe care putea sa fie o masina foarte frumoasa, sunt curios cat te-a costat bara din fata si spate, sunt sigur ca cu aceeasi bani puteai sa optezi pentru cele de M care arata superb pe E36, dar cum gusturile nu se discuta.. :) .

 

ps: mai bine o lasai in starea originala asa cum arata in ultima poza.

Link to comment
Share on other sites

urmeaza pus ...spoilar spate geamuri fumuri, trapa pentru k nu are cilma ,,,trapa costa 330E si iti da garantie 2 ani AAAA eu is in spania si aici cama asa este pretul la trapa manuala si 600 la cea electrica.....schimbat in interior plafonul si inlocuit cu unu de piele de culoarea rosie k era degradat .........nici o problema la genul mecanica.....o problema cu geamul de la usa de la sofer schimbat 2 plasticur de forma dreptunghiulara care tine geamul de macara 233500km ,are xenon. arcuri omologate...filtru de are sort de carbon (dar am revenit la cel original =concluzie = nu merita schimbat cu nici unul altul scuze dar nu am poze cu interior am sa rvin zilele astea

 

Pot sa spun fara nici un regret : :D :) :lol: :) :

 

 

jantele sint frumoase, in rest e tiganie maxima

 

mai bine le da jos , face risipa cu asa masina . . .

 

 

daca te uiti la a 3-a poza arata frumos masina........ :)

 

Nici macar , tot se vad stopurile si Emblema de IEM !

Edited by Valentin_LMB
Link to comment
Share on other sites

jantele sint frumoase, in rest e tiganie maxima

 

Pai se pare ca este M...vezi poza 6...

Spoilarul e beton...Pui pariu ca are CT?

Trece una d'asta pe langa tine si te dai jos din masina crezand ca stai pe loc...Nu te joci cu asa ceva ...Uita-te cum arata...Pleoapele o fac si mai agresiva.....

Of Doamneeee...unde esti bogdyy sa vezi coupe ca al tau .....

 

ce e CT?

 

LE @cefi , nu e "japan" vroia sa fie "jupân" dar trebuie sa intelegi si tu, sunt pictate dupa o lunga noapte la barul de zi cu "baeati" :)

Edited by Viper05
Link to comment
Share on other sites

@spanac 90:

Ai scaune sport?

Daca ai, pune pe cineva sa-ti faca o poza sa vad cum se sta pe ele..

Ma bate gandul sa-mi iau si eu...Parerile sunt impartite..unii zic ca te tii cu mana de stalp cand cobori, altii spun ca este in regula...

Pune o poza cu pozitia pe scaun sa ma decid..

 

Merci

Link to comment
Share on other sites

"aista-i adevarat aspirator di fete" :)

 

si-am mai gasit o asemanare....

 

maaaaaaaaaaaaaaaaa da nu esti corect deloc

 

aia care ai pus-o tu e cabrio deaia arata mai bine decat a lui

 

a lui e cupeu si numa pe fata are pus spoilĂŁru ,ca de nu, nu exista termen de comparatie :lol:

Link to comment
Share on other sites

baieti spoilarul de fata lam pus asa sa vad cum ar sta si sa pot circula cu masina intre timp pana il modific putin pe cel original ...am sa pun maine poze noi cu spoilarul din fata si cu interiorul si in special cu scaunele k sa le vada pers (X) dar nu sunt spor ......iar pleoapele nus pictate.... japan tuning sunt litere puse .... este o reclama de la o firma de aici cunoscuta (nustiu daca de multi) cautati pe google
Link to comment
Share on other sites

de unde ai bara (spoilarul) din fata, ma i_n_t_e_r_e_s_e_a_z_a !!!

 

 

intra pe www.autohispania.com gasesti mai mult

 

 

ultima poza este cum arata cand am cumparato 2400E in decembrie iar inbunatatirile is facute si montate de mine inafara de arcuri si de plafon care lam demontat eu numai coala de piele care a fost lipita peste el nu a fost facuta de mine o sa vedeti maine in poze ...............

filtrul era de carbon cda (mbc) am renutat la el pentru k nu dadea performanta la care ma asteptam (dora consum marit pt nimic) asa k lam dus inapoi k il cunosteam pe baiatul de la magazinul respectiv

 

CARE MA AJUTA CU UN SFAT------vreau sa schimb diferentialul si as vrea mai multe sfaturi care ar fi mai bun astept sfaturi de la voi care se pricep :) mersi anticipat

 

 

in poza este problema care se intalneste des la geamuri (se rup plasticurile)

post-29916-1256512407_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.