Jump to content

Cate dieseluri si cate benzinare sunt pe forum?


cristianiorga22

Masina actuala este....?  

556 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 404
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Am un X5 (E70) 3.0 diesel.....deci, normal, am votat "diesel".

Sunt de cateva zile pe acest forum, dar ma mira genul de contradictii la care se ajung. Ne vom maturiza candva?

Democratie inseamna sa accepti si ideea contrara opiniilor tale.....cine nu gandeste asemeni tie, NU INSEAMNA ca este impotriva ta.

Oare s-a inventat "motorul perfect"....si eu nu am aflat???? Deci e clar ca ambele tipuri de motoare sunt bune....atat timp cat sunt cerute pe piata de consum, depinde de fiecare ce isi doreste de la un motor.

Eu am condus pana in 2006 numai motoare pe benzina, am trecut pe motor diesel din grupul VAG....si de atunci am ramas "fidel" motorizarii diesel si la masinile ulterioare.

Asemeni oricarui om, am doza mea de subiectivitate :)....deci nu aruncati cu pietre in mine.

Edited by Albert_29_ro
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.