Jump to content

Vand E28 perfecta stare - 2500 Lei


valy66

Recommended Posts

Scuzati,era tarziu cand am postat si eram obosit. :)

Masina are 170000 Km, motor 1800 cmc,nu are aer conditionat,functioneaza bine,nu are probleme la directie,suspensii,etc,are foarte putine puncte de rugina la usa la porbagaj(se poate repara foarte usor).In schimb are 3 gauri de aproximativ 2 cmp, una jos la aripa drapta fata,una la parbriz jos-stanga si una pe usa la porbagaj.Pe dedesubt nu este atinsa de loc de rugina.Are parbrizu crapat de la o piatra.

 

Evacuarea,dupa cum vam spus,este foarte aproape de pretul masinii si il stabilesc cu cumparatorul dupa ce vede masina.

Nu are ITP si asigurare,ITP-ul garantez obtinerea lui daca noul propietar i schimba parbrizu

Edited by valy66
Link to comment
Share on other sites

Scuze pt. nelamuriri,cand am postat eram obosit :) .

Motor 1800 cmc, an 1984, acte in regula,nu are ITP si asigurare.Nu are AC.Masina functioneaza perfect,nu are probleme cu suspensia, directia,etc.Are 170000 de km.Rugina pe dedesupt nu are deloc,are in schimb 3 gauri de aprox.2 cmp,una pe aripa dreapta jos fata,una langa parbriz stanga jos si una pe usa de la porbagaj.

 

Evacuarea este aproximativ la acelasi pret ca si masina si se discuta la fata locului dupa ce se vede masina.

Link to comment
Share on other sites

Scuze pt. detaliile omise,eram obosit cand am postat :) .

An 1984,Km 170000, actele sunt in regula,nu are AC,ITP a expirat dar se face fara probleme daca cumparatorul i schimba parbrizu pt. ca e crapat de la o piatra.Nu are rugina dedesubt sau pe la contraaripi de loc.Are 3 Gauri de aprox. 2 cmp,una in aripa drapta jos,una langa cheder parbriz stanga jos si una la usa de la porbagaj.Suspensia,transmisia si interiorul masinii

sunt in perfecta stare.

 

Evacuarea se vinde la aprox.acelasi pret cu cel al masinii si se discuta dupa ce cumparatorul vede masina.

 

Tel:0765.455.334

E-mail valygrv77@yahoo.com

Link to comment
Share on other sites

De ce nu pot sa-mi vad mesajele,nici postarile?

Ce naiba aresiteul asta?

Eu mai schimb din cand in cand ip,o fi din cauza asta....?????

 

 

Vreau un raspuns de la un admin

 

Detalii despre masina:

 

Tel:0765455334

 

Sunt eu interesat. Posteaza mai multe poze sau trimite PM.

Asta daca masina este o.k. inscrisa, serie caroserie, carte , talon etc.

 

Mio

 

 

masina,dupa cum am mai spus este ok tehnic si cu actele si cu tot.

Daca vrei mai multe amanunte: Tel:0765455334

Edited by valy66
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.