Jump to content

Vand jante BMW originale cu tot cu cauciucuri pe 17


zagato

Recommended Posts

Asa cum zice si titlul, vand un set de jante pe 17 cu tot cu cauciucuri. Jantele sunt 100% originale, sunt model star spoke 157.

 

Jantele au fost pe un e90 din 2007 dar merg cu siguranta la orice 3ar nou, (berlina/coupe/touring/cabrio).

 

Revin maine cu dimensiunile exacte si marca anvelopelor.

 

Prret: 400 euro setul.

post-14041-1257883202_thumb.jpg

post-14041-1257883214_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

M-ar interesa pe mine doar jantele, in ce stare sunt? Poti pune niste poze cu ele?

mario, poate ne combinam si il rezolvam si pe om, le da pe amandoua :)

 

LE: niste poze in care sa se vada mai bine voiam sa zic. Pot sa-ti dau emailul meu pe pm daca ti-e mai usor sa trimiti asa.

Edited by mgi
Link to comment
Share on other sites

Alex, sunt dispus sa ma 'combin' cu tine sau cu mario daca jantele sunt ok, mergem impreuna si le luam de la zagato in caz ca nu vrea sa le dejanteze el.

Zagato, poti sa spui un pret separat, valabil in cazul in care venim 2 persoane (una pt jante, una pt anvelope) ? Am inteles ca nu vrei sa le dai separat, dar pentru tine ar fi ca si cum le-ai da cu totul :)

 

Esti din Bucuresti?

Link to comment
Share on other sites

Alex, sunt dispus sa ma 'combin' cu tine sau cu mario daca jantele sunt ok, mergem impreuna si le luam de la zagato in caz ca nu vrea sa le dejanteze el.

Zagato, poti sa spui un pret separat, valabil in cazul in care venim 2 persoane (una pt jante, una pt anvelope) ? Am inteles ca nu vrei sa le dai separat, dar pentru tine ar fi ca si cum le-ai da cu totul :)

 

Esti din Bucuresti?

 

Da, sunt din bucuresti. 200 euro jantele si 175 euro gumele, dar asta numai daca le dau in acelasi timp. pretul este mai mult decat corect zic eu.

 

O singura janta are o zgarietura de la o bordura, in rest nu au nici o problema.

 

Mai jos sunt poze cu jantele in cauza.

post-14041-1258540621_thumb.jpg

post-14041-1258540632_thumb.jpg

post-14041-1258540637_thumb.jpg

post-14041-1258540642_thumb.jpg

post-14041-1258540646_thumb.jpg

post-14041-1258540650_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Eu in principiu vreau jantele, dar as vrea sa vad zgarietura respectiva live inainte de a da un raspuns definitiv.

Ai fi disponibil pentru o 'vizionare' intr-una din zilele urmatoare? Daca da, putem sa vorbim pe pm/telefon unde si cand?

 

Merci.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.