Jump to content

Ce ziceti de sistemul asta 2 din cu GPS, dvd, tv, bluetooth, CD, MP3 etc pt. BMW E46?


osanusa

Recommended Posts

Primul posesor sa se anunte ce si cum e cu jucaria.

Asadar in momentul de fata (9dec) nu se gaseste pe nicaieri pe stoc piesa?

colegilor ma bag si alaturi de voi pentru ca nu pot sa va las la greu :) poate mai multi vom beneficia de acea reducere :) cu aceasta ocazie scot la vinzare BMW CD-BUSINESS E46-2004 si navigatie MAJESTIC np-05

 

CD business are MP3?? colegu

nu colegu este CD normal ... era bine sa fie MP3

 

Primul posesor sa se anunte ce si cum e cu jucaria.

Asadar in momentul de fata (9dec) nu se gaseste pe nicaieri pe stoc piesa?

colegilor ma bag si alaturi de voi pentru ca nu pot sa va las la greu :lol: poate mai multi vom beneficia de acea reducere :) cu aceasta ocazie scot la vinzare BMW CD-BUSINESS E46-2004 si navigatie MAJESTIC np-05

 

CD business are MP3?? colegu

nu colegu este CD normal ... era bine sa fie MP3

Cristi, ne cunoastem Doru sunt de la Robert de la atelier :D :) :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 158
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

asta ma uitam si eu acum...ma depaseste...e mult prea intuneric ca sa-mi dau seama!

 

intra pe clubbmw.es fa 10 posturi si cauta dvn-e46. Eu am facut 10 la rand in engleza, am luat filmuletele...si cand mi-erea lumea mai draga...mi-au dat ban.

 

ok...deci suntem 2....mai e pana la 10. Dupa ce mi-a spus omul, cred ca ne da 10% reducere daca ne strangem.

Practic mai trebuie separat

Optional Sistem DVB-T : 150 RON

 

Sal,ma bag si eu,dar ce facem cu montajul,am vb . cu unu dupa 4tuning,cred ca de asta e vb,si zicea:500e el,+2mil daca vrei garantie,NU asigura montaj,asta e vb noi...da Brandex are dreptate,dp. 15 ian mi-a zis ca aduce,Brandex adu tu frate in tine am incredere cel putin=))

Edited by bita
Link to comment
Share on other sites

Nu inteleg de ce nu=i contactati pe cei de la Dyanvin sa va spuna cine e distribuitor pe Romania. Ala de pe okazii bate campii la pret la fel ca si Manolo, ca si faptul ca le au deja si ca una si ca alta.

 

Pana la ora actuala nu au terminat nici mostrele de facut, trebuiau sa fie gata pe 10 Dec, s-a amanat pana pe 18 Dec deoarece au avut mici probleme cu materialul. Asa ca nu se stie daca in Ianuarie vor intra in productia in masa. O sa va tin la curent cu price informatie.

 

P.S. Pretul nu are cum sa fie sub 600 EURO pt cel mai simplu model si 800 EURO maxim pt cel mai dotat. Acesta este pret impus de cei de la Dynavin la toti distribuitorii.

Link to comment
Share on other sites

sal, eu acu ceva vreme mi-am cumparat o navigatie(copie) de la un chienz de pe ebay si cu care am ramas prieten , acum am vb cu el si cam asta a fost raspunsul lui

Hi Andrei,

 

 

I just got message form the Dynavin company that the E46 model is still under researching and development, so I can't buy it for you.

But it's strange that you told me in Romania there is the E46 model, that's really strange. Maybe you can contact your local personal who sell the E46 to know it.

 

 

 

 

Regards!

Asa ca , cum zice si brandex nu cred ca o sa fie doar 2000 ron , si nici nu o sa apara luna asta

Link to comment
Share on other sites

Garatez 100% ca o sa fie mult peste HU de fabrica, deoarece aceste chinezarii au piese de Panasonic, Samsung etc in ele. Momentan am un 2DIN in masina, chinezesc si pot sa spun ca este cu mult mult mai bun decat MP3-ul original BMW care l-am avut pe masina.

Brandex are dreptate mare.....si eu am montat un 2DIN si am si comenzi pe volan...si e fff ok...rupe. si asa ca idee pt necunoscatori...cati dintre voi au importat din China? va strambati la comisioane si dar nu stiti cum e sa trimiti cateva mii de euro in avans si sa stai cu morcovele in fund ca se pierde pachetul pe drum sau diverse...plus ca sunt taxele de import colosale. eu am luat din China si sincer..daca nu iei masiv nu iesi prea bine. Merita doar pt cine stie sa se descurce cu vami cu PayPal cu diverse. Succes tuturor si parerea mea personala...sprijintit vanzatorul deoarece este entuziast si are tupeu sa se arunce....daca nu..sa va simtiti liberi sa ii luati locul.

Link to comment
Share on other sites

http://www.chinavasion.com/product_info.ph...-wifi-gps-dvbt/

 

Nu vreau sa stric postul asta dar ma gandeam ca poate produsul de mai sus merita mai mult. Eu personal am cumparat produse de pe site-ul ala si nu pot spune ca e la misto sau mai stiu eu ce. Personal mi se pare hidos modelul asta despre care vorbiti voi, efectiv nu imi place, iar ca ce stie sa faca (daca intr-adevar stie) iarasi mi se pare destul de limitat comparativ cu ce este pe piata la ora actuala. Pe mine ma bate gandul sa iau unul precum cel din link-ul de mai sus, ca intr-adevar stie sa faca multe, mai putin, cartofi prajiti :lol: . Wifi in masina chiar e folositor, cel putin pt mine, iar pretul lui e ok, sa vedem cat e cu tot cu taxe postale. Vad ca si ei fac reduceri la cantitati mai multe. Deci chiar nu le fac reclama :)

Link to comment
Share on other sites

http://www.chinavasion.com/product_info.ph...-wifi-gps-dvbt/

 

Nu vreau sa stric postul asta dar ma gandeam ca poate produsul de mai sus merita mai mult. Eu personal am cumparat produse de pe site-ul ala si nu pot spune ca e la misto sau mai stiu eu ce. Personal mi se pare hidos modelul asta despre care vorbiti voi, efectiv nu imi place, iar ca ce stie sa faca (daca intr-adevar stie) iarasi mi se pare destul de limitat comparativ cu ce este pe piata la ora actuala. Pe mine ma bate gandul sa iau unul precum cel din link-ul de mai sus, ca intr-adevar stie sa faca multe, mai putin, cartofi prajiti :lol: . Wifi in masina chiar e folositor, cel putin pt mine, iar pretul lui e ok, sa vedem cat e cu tot cu taxe postale. Vad ca si ei fac reduceri la cantitati mai multe. Deci chiar nu le fac reclama :)

candi afli cat costa vama si taxele de transport pune un post te rog

Link to comment
Share on other sites

Ieri mi-a sosit jucaria si am si montat-o pe masina (un cadou frumos de Carciun)

 

Cu ce sa incep...sunetul este mult, mult peste cel standard, imaginea este f clara, sistemul de operare este f bun, se misca f bine, navigatia nu prea am avut timp si unde sa o testez sa o vad cat de detaliata este ca a trebuit sa plec din Buc langa Pitesti, dar tinand cont ca este IGO8 (il am si pe tel) este foarte foarte bun. Comenzile de pe volan sunt functionale, nu sunt probleme cu frecventele radio, TV-ul nu am apucat sa-l testez.

Ca minusuri, culorile de la leduri nu sunt excat portocaliul de la BMW, sunt putin mai deschise.

 

Per total sunt foarte foarte multumit de jucarie. Atasez si cateva poze.

 

Carciun Fericit !!!

Link to comment
Share on other sites

Ieri mi-a sosit jucaria si am si montat-o pe masina (un cadou frumos de Carciun)

 

Cu ce sa incep...sunetul este mult, mult peste cel standard, imaginea este f clara, sistemul de operare este f bun, se misca f bine, navigatia nu prea am avut timp si unde sa o testez sa o vad cat de detaliata este ca a trebuit sa plec din Buc langa Pitesti, dar tinand cont ca este IGO8 (il am si pe tel) este foarte foarte bun. Comenzile de pe volan sunt functionale, nu sunt probleme cu frecventele radio, TV-ul nu am apucat sa-l testez.

Ca minusuri, culorile de la leduri nu sunt excat portocaliul de la BMW, sunt putin mai deschise.

 

Per total sunt foarte foarte multumit de jucarie. Atasez si cateva poze.

 

Carciun Fericit !!!

 

BRAVOOOO!!!!! Brandex Rullllzzz !!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Cu ce sa incep...sunetul este mult, mult peste cel standard

Tu ce sistem audio aveai pe masina?

 

Aveam tot un 2din chinezesc, dar asta se aude mai bine. am si statie si subwoofer.

 

are cineva idee cam cum s-ar auzi la mine care am harman kardon? am navigatia aia mica si e chiar inutila... aici are multe chestii interesante si daca pot sa bag si mp3`uri e minunat... dar ma intreb daca se aude bine sau daca se potrivesc mufele spre amplificatorul hk.

 

toate celelalte mufe se potrivesc perfect? iti arata si consumul si toate chestiile pe care ti le arata navigatia normala? sau e doar un 2din care imita mai bine navigatia mare de bmw?

 

 

Sarbatori fericite tuturor. Merry Christmas HOHOHO!!!

Link to comment
Share on other sites

are cineva idee cam cum s-ar auzi la mine care am harman kardon? am navigatia aia mica si e chiar inutila... aici are multe chestii interesante si daca pot sa bag si mp3`uri e minunat... dar ma intreb daca se aude bine sau daca se potrivesc mufele spre amplificatorul hk.

 

toate celelalte mufe se potrivesc perfect? iti arata si consumul si toate chestiile pe care ti le arata navigatia normala? sau e doar un 2din care imita mai bine navigatia mare de bmw?

 

 

Sarbatori fericite tuturor. Merry Christmas HOHOHO!!!

 

Nu-ti afiseaza functiile . Vezi in bord consum si celelate functii . Deci nu e un impediment ca nu afiseaza asta , important e ca-ti merg comenzile de pe volan .

Link to comment
Share on other sites

Ieri mi-a sosit jucaria si am si montat-o pe masina (un cadou frumos de Carciun)

 

Cu ce sa incep...sunetul este mult, mult peste cel standard, imaginea este f clara, sistemul de operare este f bun, se misca f bine, navigatia nu prea am avut timp si unde sa o testez sa o vad cat de detaliata este ca a trebuit sa plec din Buc langa Pitesti, dar tinand cont ca este IGO8 (il am si pe tel) este foarte foarte bun. Comenzile de pe volan sunt functionale, nu sunt probleme cu frecventele radio, TV-ul nu am apucat sa-l testez.

Ca minusuri, culorile de la leduri nu sunt excat portocaliul de la BMW, sunt putin mai deschise.

 

Per total sunt foarte foarte multumit de jucarie. Atasez si cateva poze.

 

Carciun Fericit !!!

tot cu gandul la carciumi esti... :lol: :)

 

in fine, ce preturi ne asteapta pt super-navi asta ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.