Jump to content

E46 cabrio


jak

Recommended Posts

dupa cativa ursi , cateva pisici , am trecut si pe la cateva japoneze , a venit vremea si pentru un cabrio sper sa va placa... e un 318-143CP , din 2004 , care nu duce lipsa de prea multe dotari :) Edited by jak
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

noroc cu criza asta :) ai pretul pe pm

Dar de ce? E secret? Oricum, foarte frumoasa, sa o stapanesti sanatos!

multumesc!

ai dreptate, nu ar trebui sa fie secret... dar sunt destui care se gasesc sa spuna repede ca e mult... stii cum e dupa ce cumperi o masina...

pretul a fost 12.600E ... putin zic eu, daca ne raportam la preturile practicate pe site-ul de referinta , adica o medie de 14300 ...

masina are 105.000km

Edited by jak
Link to comment
Share on other sites

nu imi dau seama daca ai zis "la mishto" dar mie chiar imi place cum se vede asa cu galben :)

Sub nici-o forma nu am scris la misto si eu tot semnale galbene am ....a inceput sa-mi placa si mie aceste semnale galbene doar pe unele culori, pe negru spre exemplu sunt sinistre

Link to comment
Share on other sites

Cred ca e abtibild din acela cu viteza maxima.

 

 

Cum de are bara de M pe spate?

fostlui propritar nu ii placea deloc bara spate stock ... intradevar e un abtipild, va dispare , dar nu prea am avut timp de ea pentru ca a trebuit sa o las la servici(nu are alarma, cred :) ) ...

Mie mi se pare ft scump. Era un 320 I cabrio din 2002 cu mult mai multe dotari (e-adevarat...era din 2002) cu 8500 EUR!!!

Sa o stapanesti sanatos...

Alexxx , e 2004 ! eu stiu ce masina am cumparat , am luat-o de la un prieten care a emigrat in Olanda, omul asta a intretinut-o excesiv de bine , se si vede...

nu prea vad ce dotari i-ar mai lipsi , cu exceptia modului de clima digitala( care e deja "pe vine") si pilot automat, eventual navi...

*legat de bara fata, imi place asta deocamdata, M Tech gasesti pe toate td-urile , nu spun ca nu e frumoasa , doar ca e aproape banala...

Link to comment
Share on other sites

frumoasa masina ... sa-ti traiasca , si exteriorul si interiorul arata bine , la pret nu comentez pentru ca piata e foarte diferita ! S-o stapanesti sanatos :)

 

arata urat insa topa aia subtire ca la logan , paote face ceva cu ea :lol:

 

in rest cat mai multi km sa-ti traisca :)

 

 

vara sanie si iarna ... cabrio :)

Link to comment
Share on other sites

spre surprinderea mea , masina e destul de sprintena... nu ma asteptam sa fie asa :) cred totusi ca e mai rapida pisica :lol:

cu toba nu stiu ce sa zic , nu as vrea sa imi urle si asta:) am pisica pt asa ceva ... intradevar nu se vede bine deloc, poate am

sa apelez la un ornament finut, nu exagerat...

vad ca mi s-a sugerat achizitia unui hardtop, sincer nu prea ii vad rostul, masina fiind destul de bine insonorizata, prelata am vazut ca e chiar groasa si din mai multe straturi , cu ceva material izolant fonic si termic...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.