Jump to content

Accident in Jud. Bihor


tyb

Recommended Posts

Pai ce crezi ca va pati?

Beat si intoarcere pe linie continua...cu o victima.

Oricat l-ai impacheta, sudui sau baga la puscarie, pe soferul din BMW nu-l mai aduce nimic inapoi.

Si avea doar 30 de ani.....

LE

Da totusi nu ma pot abtine....are curaj in el kkatul ala....sa spuna ca BMW-ul venea cu 180.....

Edited by Cristi B.
Link to comment
Share on other sites

Ceva asemanator am patit si eu , tot o vidanja/cisterna intrand intr-o benzinarie , doar ca avariile au fost mai mici ( oglinda dreapta sparta , aripa dreapta indoita + o sperietura....)

Pumnii si picioarele pe care le-a primit soferul au fost insa ...fara numar.. fara numar , pana la sosirea politiei.

 

 

Odihneasca-se in pace !

Link to comment
Share on other sites

Bine ca nu ai patit nimic mai grav,insa urat destul si din partea ta ca l-ai batut.Nu e o miscare inteligenta si matura sa iti faci singur dreptate.

 

 

Corect .

Pe moment insa am avut un acces de furie ( eu am tras de volan in stanga si am avut noroc ca nu a venit nimic de pe contrasens ) , ma vedeam deja sub rotile lui , dar cand am realizat ca sunt intreg m-am dat jos din masina , l-am scos din cabina si am inceput sa dau...si dadeam . Era o senzatie de teama , amestecata cu furie si fericire totodata.

De un lucru pot fi sigur , ca acel sofer o sa se uite de 2 ori inainte de a schimba directia de mers .

 

Drive safe !

Link to comment
Share on other sites

Nu vad rostul ironiei tale.Din ce motiv sa il bati?De aceea se numeste accident,survine in mod accidental.E de competenta politiei nu a ta sa lamureasca treaba.Vad ca in fiecare roman zace un justitiar.Al naibii treaba.Scuzele de rigoare pt offtopic.

 

 

Acest accident "a survenit in mod accidental"? :) Tu poate te referi la acele accidente in care, cel mult se indoaie doua masini, cand intradevar poate intervenii "modul accidedntal", nu in cazul cand unul, de genul acesta, iti taie calea "constient", sau cand intra in depasiri inconstiente, sau mai fac multe alte tampenii pe care nu stau sa le enumar aici.

Ia hai sa-ti propun un scenariu: Erai tu in acea masina si scapai, dar soarta pe care a avut-o soferul, ar fi avut-o nevasta, sau copilul. Ai sta linistit, pana ar venii artileria? sau ai fi sfasiat de durere si inebunit de nervi?

Nu vreau sa intru in polemici cu tine, dar prea pari omul cerebral, cu picioarele pe pamant, ceea ce nu prea cred

Scuze de off

Link to comment
Share on other sites

1. Soferul BMW-ului pur si simplu n-a avut nici o sansa. Se vede pe inregistrare cat de tarziu a franat(si asta pt ca nu se astepta ca boul ala sa intre pe contrasens)

2.Imi pare rau ca n-a avut clipa aia de magica de inspiratie sa prevada ca dobitocul intra pe contrasens si sa franeze mai din timp si sa traga el de volan dreapta si sa intre in benzinarie

3.RIP

4. sper ca melteanul ala sa infunde puscaria

Link to comment
Share on other sites

Nu vad rostul ironiei tale.Din ce motiv sa il bati?De aceea se numeste accident,survine in mod accidental.E de competenta politiei nu a ta sa lamureasca treaba.Vad ca in fiecare roman zace un justitiar.Al naibii treaba.Scuzele de rigoare pt offtopic.

garantat dupa o asa corectie data viitoare cand v-a vrea sa faca o astfel de manevra se v-a uita de 10 ori daca vine vre-o masina :lol:... si asta de frica sa nu-si mai ia vre-o bataie... ca de amenda care a platit-o mai mult ca sigur ca nu l-a durut :)

Link to comment
Share on other sites

RIP. am vazut accidentul la TV si am aflat cateva informatii...

se pare ca acul bmw-ului s-a oprit la 180..... greu de crezut ca nici macar nu aparea in poze la viteza aia....

partea proasta e ca acel e60 era security edition, blindat, cu geamuri foarte groase.... mi se pare ghinion sa mori intr-o astfel de masina.

Link to comment
Share on other sites

Soselele patriei si un boscau fara constiina.

 

Din interviu mosul era relaxat si ferm convinc sa numai viteza a ucis, el printre altele nu a facut decat sa treaca peste linie continua, sa bea cateva berii si no ....din cauza vitezei exagerate el n-a observat masina..... toti participantii la trafiic mai intrau pe interzis in benzinarie .. e e asa tragic? Hac!

 

:)

 

Cu parere de rau :lol: pentru ce s-a intamplat.

 

Dumnezeu sa-l odihneasca!

Link to comment
Share on other sites

Oricum faptul este consumat din pacat :) Acel sofer nenorocit are trebuie sa primeasca o soarta exact ca acelui om din E60!Acest lucru poate doar sa fie invatatura de minte pentru unii soferii ,dar mai sunt destule specimene ca acesta pe soselele Romaniei din pacate :lol:
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.