Jump to content

E36 - Black-cat


Caius TM

Recommended Posts

  • Replies 251
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

marius_ivan ...da, le am si eu dar nu le mai gasesc ... :twoup:

 

sax1987 ...da, sunt in cautare de un e39 bine dotat...

 

M.y.k.e ... vreau de mult un e39...

 

bogdan.m ... tot pe sibiu dar cu fiscalu in mana... :) am rezolvat cu baiatu'...

 

quze .. vin, vin :) dar e greu sa gasesti un mix bun...

 

Ciupanezu .. thx man!

 

roco123 ... nu poti sa le ai pe toate, si sa fie trantita si poti merge oriunde si sa nu frece...

la baciu la sat ajung dar trebuie sa plec mai repede cu 15min. ca sa ajungem in acelas timp.. :(

Link to comment
Share on other sites

Papagal esti tu ma,sau cum ti-am mai spus ''circar'',sti ce inseamna,da?Circar pt ca in afara de cateva cuvinte pe care le folosesti pe forum cum ar fi''este frumoasa,este ok,ha ha ha'' nu sti,hai eject,bun,nu stiu cine zicea de centuri,sa puna un capac de la sina scaun,dar poate sa ia protectia aceia de plastic care nu acopera numai piulita, ci mai mult de atat,costa 5-6 ron buc,apreciez banii investiti in ea, dar daca vroiai sa te bucuri de masina totusi..... nu trebuia sa o lasi atat din garda la sol,o clipa de neatentie iti trebuie si vine dezamagirea,ai fi putut evita unele neplaceri,dar....este treaba ta...
Link to comment
Share on other sites

deci.. nu mi se pare absolut deloc exagerat de jos.. circul foarte normal, atent binenteles, dar nu am probleme..

mie ciuda ca au pus astia speedbumperele pe asfalt... ca as fi lasato mai jos :twoup: eiii si atunci chiar ma bucuram de ea...

sau lamuriti'ma si pe mine de ce acuma nu ma bucur de ea ? ca nu o alerg de ii sar pistoanele? sau ca nu dau in gropi cu 90km/h ? sau ca nu pot sa urc borduriile? sa merg pe camp?

Link to comment
Share on other sites

Eu ti-am mai zis Caius, degeaba e faina daca nu e practica, la 80mm drop cat ai tu, pe 70% din drumuri nu poti merge. E ok cand ai alta masina de rulat, asa...

 

Sa te vad daca ajungi cu asta la Baciu la sat :twoup:)

 

 

 

vezi ca faci o impresie gresita despre iubitul meu sat :))) .... si chiar nu e asa de rau drumul ROCO.....sunt altele mult mai rele!!! :))

 

 

hai cu E39 leeeeeeeeeeee..............:(

Link to comment
Share on other sites

Nu cred cã are rost sã vã luaÞi de bogdyy cu fiecare ocazie, chiar ºi atunci când nu spune nici o perlã.

 

Asta chiar e o maÂşinĂŁ mult prea lĂŁsatĂŁ.

 

Nu e o maºinã pe care sã o poÞi parca uºor pe o bordurã, nu este una cu care sã poÞi trece de o strãduÞã În stare mai proastã fãrã fricã, mie mi-ar fi destul de greu sã conduc aºa ceva.

 

Eu am suspensie M pe maÂşinĂŁ, ĂŽnsĂŁ aceastĂŁ suspensie are o gardĂŁ la sol mai ridicatĂŁ.

 

ExistĂŁ supercaruri Âşi maÂşini foarte performante la fel de lĂŁsate, ĂŽnsĂŁ acolo existĂŁ un motiv, Âşi anume performanĂža.

Aici nu e vorba de performanÞã, e doar de aspect.

Iar maÂşinile alea foarte performante, de exemplu Porsche GT3, au un mecanism de ridicare al botului pentru a trece de gropi sau borduri.

 

Mã rog, fiecare κi lasã maºina cât de jos vrea.

Link to comment
Share on other sites

Daca omul a zis ca nu are probleme sa circule cu ea asa nu inteleg ce mai e de zis pe tema asta? !

 

Probabil sunt mai bune drumurile in Timisoara :twoup:

 

 

 

off topic :

 

Da , sa nu va mai legati de bogdyy ca aveti probleme cu mine !! S-a inteles :) ?

Pentru cine nu-l cunoaste pe vestitul bogdyy e dejuns sa dea un search pe google cu adresa lui de mail

Link to comment
Share on other sites

sax1987, ai 10 zile pauza pt. postarea de date personale.

 

Date cu caracter personal. Este interzisa postarea oricaror elemente/date cu caracter personal care pot servi la identificarea unei persoane, direct sau indirect, fara acordul acesteia.

 

In plus deja devii obositor cu toate fazele astea in care te iei de bogdyy. Ai ceva cu el spune-i pe mail daca tot il ai. Ti-am sters si semnaturile dar tot nu vrei sa pricepi.

Link to comment
Share on other sites

pentru unii masina este foarte lasata,pentru propietar este asa cum vrea.comentarile sunt de prisos.si eu daca as avea masina aia la fel ar fi de joasa,numai ca intr-adevar ar trebui sa fie a 2-a masina.nu ca merg cu 90km/h cu a mea prin gropi,dar la cat circul eu cu masina stresul ar fi maxim.
Link to comment
Share on other sites

pentru unii masina este foarte lasata,pentru propietar este asa cum vrea.comentarile sunt de prisos.si eu daca as avea masina aia la fel ar fi de joasa,numai ca intr-adevar ar trebui sa fie a 2-a masina.nu ca merg cu 90km/h cu a mea prin gropi,dar la cat circul eu cu masina stresul ar fi maxim.

 

 

daca ai grija.. nu ai nevoie de o a 2a masina ....

in fine ..

:twoup:

Link to comment
Share on other sites

pentru unii masina este foarte lasata,pentru propietar este asa cum vrea.comentarile sunt de prisos.si eu daca as avea masina aia la fel ar fi de joasa,numai ca intr-adevar ar trebui sa fie a 2-a masina.nu ca merg cu 90km/h cu a mea prin gropi,dar la cat circul eu cu masina stresul ar fi maxim.

 

 

daca ai grija.. nu ai nevoie de o a 2a masina ....

in fine ..

:twoup:

intr-adevar asa este....si eu am grija de masina si sunt atent la orice groapa sau denivelare si am roti pe "17 cu suspensia originala...dar sunt unele cazuri in care te grabesti putin mai tare si atunci ce mai rau

Link to comment
Share on other sites

Man, o sa cauti ceva e39 pe placu tau iar un mix perfect nu o sa il gasesti din pacate... sau daca da, o sa coste ceva bani. Bafta oricum, sigur o sa iasa cel putin la fel de tare ca pisica.
Link to comment
Share on other sites

alex_wly ... da.. e putin mai complicat cand te grabesti foarte tare.. dar nu e imposibil.. :twoup:

 

quze .. am auzit ca ai ceva frumos :) sa ai parte de el .. si eu tot ceva in genu caut...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.