Jump to content

Vand Navigatie BMW **NOUA**


Recommended Posts

Eu vad ca a specificat omul foarte clar ca "persoanele din lista vor primi pretul promis de 490 eur inkl DVB-T! " de ce nu va-ti inscris de la inceput pe lista sperati ca-l veti lua la 100 euro ? este la mintea cocosului ca aparatul asta este infinit mai evoluat decat 16:9 original BMW ... din ce am vorbit eu cu el are comnezi INTERMINABILE din germania, austria ....prin urmare de ce este neserios ??? nu prea inteleg ...

Am si eu o intrebare,de ce ai disparut din lista?

Edited by B11WTF
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 212
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Eu vad ca a specificat omul foarte clar ca "persoanele din lista vor primi pretul promis de 490 eur inkl DVB-T! " de ce nu va-ti inscris de la inceput pe lista sperati ca-l veti lua la 100 euro ? este la mintea cocosului ca aparatul asta este infinit mai evoluat decat 16:9 original BMW ... din ce am vorbit eu cu el are comnezi INTERMINABILE din germania, austria ....prin urmare de ce este neserios ??? nu prea inteleg ...

Am si eu o intrebare,de ce ai disparut din lista?

imi spune cineva unde ma pot inscrie in lista sa iau aparatul??

Link to comment
Share on other sites

Cand ne poti da un raspuns pt E39?

 

nu lam facut neserios,am spus doar ca incepe si el ca brandex,sa exagereze la preturi,pai nu stiu daca cei din lista il vor lua la pretul ala,,si de scris in lista nu stiu unde trebe sa ma inscriu,si nu stiu ce are lista cu aparatul,ca asa pot sa ma inscriu pe lista,si cand este acolo sa nu il iau,nu stiu cati din lista aia chiar o sal cumpere,,dar ma inscriu si eu pe lista daca imi psuneti unde sa intru,,ca de la brandex oricum nu iau,el chiar exagereaza preturile/.

 

 

sti de ce?

 

pt ca brandex sa dus palngand la producator si ia zis ca nu vinde nimic. si ei kiar au un contract. si ma fortat producatorul dupa ce mia zis k nu il intereseaza piata din europa de vest ca acolo oricum nu e putere d cumparare sa maresc pretul. asa ca nu imi spune tu mie ce sint si ce nu sint.

 

mai bine mergeti toti la brandex si zicetii mersi ca va luat sansa sa cumparati acest aparat la un pret ok pt romania!

Link to comment
Share on other sites

ok baieti!

 

1.mikken

2.els

3.emiliano

4.wizard

5.B11WTF

6.alinelly

7.florin_gl

8.mariuslevi-0731349009

 

persoanele din lista vor primi pretul promis de 490 eur inkl DVB-T!

 

 

 

 

pt cine va comanda de acum sint valabile urmatoarele preturi:

 

549 eur fara DVB-T

 

599 eur cu DVB-T

 

 

 

 

deci ramane valabil pt cei 8 pretul de 490..... da?!

Link to comment
Share on other sites

ok baieti!

 

1.mikken

2.els

3.emiliano

4.wizard

5.B11WTF

6.alinelly

7.florin_gl

8.mariuslevi-0731349009

 

persoanele din lista vor primi pretul promis de 490 eur inkl DVB-T!

 

 

 

 

pt cine va comanda de acum sint valabile urmatoarele preturi:

 

549 eur fara DVB-T

 

599 eur cu DVB-T

 

 

 

 

deci ramane valabil pt cei 8 pretul de 490..... da?!

 

 

dap. asta am putut sa mai salvez!! pentru cei 8 pt ca leam promis!

Link to comment
Share on other sites

ok baieti!

 

1.mikken

2.els

3.emiliano

4.wizard

5.B11WTF

6.alinelly

7.florin_gl

8.mariuslevi-0731349009

 

persoanele din lista vor primi pretul promis de 490 eur inkl DVB-T!

 

 

 

 

pt cine va comanda de acum sint valabile urmatoarele preturi:

 

549 eur fara DVB-T

 

599 eur cu DVB-T

 

 

 

 

deci ramane valabil pt cei 8 pretul de 490..... da?!

 

 

dap. asta am putut sa mai salvez!! pentru cei 8 pt ca leam promis!

 

 

ok eu il astept !

Link to comment
Share on other sites

ok baieti!

 

1.mikken

2.els

3.emiliano

4.wizard

5.B11WTF

6.alinelly

7.florin_gl

8.mariuslevi-0731349009

 

persoanele din lista vor primi pretul promis de 490 eur inkl DVB-T!

 

 

 

 

pt cine va comanda de acum sint valabile urmatoarele preturi:

 

549 eur fara DVB-T

 

599 eur cu DVB-T

 

 

 

 

deci ramane valabil pt cei 8 pretul de 490..... da?!

 

 

dap. asta am putut sa mai salvez!! pentru cei 8 pt ca leam promis!

si la cei care nu sunt pe lista care este pretul?dar ce iai spus la producator ca la cei 8 leai promis deja pretul asta si nu ma i poti sa intorci pretul?chiar asa de mult il intereseaza pe producator de cei 8 de pe lista??

Link to comment
Share on other sites

ok baieti!

 

1.mikken

2.els

3.emiliano

4.wizard

5.B11WTF

6.alinelly

7.florin_gl

8.mariuslevi-0731349009

 

persoanele din lista vor primi pretul promis de 490 eur inkl DVB-T!

 

 

 

 

pt cine va comanda de acum sint valabile urmatoarele preturi:

 

549 eur fara DVB-T

 

599 eur cu DVB-T

 

 

 

 

deci ramane valabil pt cei 8 pretul de 490..... da?!

 

 

dap. asta am putut sa mai salvez!! pentru cei 8 pt ca leam promis!

si la cei care nu sunt pe lista care este pretul?dar ce iai spus la producator ca la cei 8 leai promis deja pretul asta si nu ma i poti sa intorci pretul?chiar asa de mult il intereseaza pe producator de cei 8 de pe lista??

 

exact. ca imi pierd credibilitatea. cea ce se si intampla. a zis k e ok cu cei 8!

Link to comment
Share on other sites

frate, ce curvasarie!!! :)

da aia au inceput macar topitu plasticului la ele?

 

 

nu inteleg...

 

 

pai simplu... pana acum ti-l puteau da la un pret X la care tu sa le poti da la pretul X+y si de-acum ti-l dau la pretul X dar tie ti-au impus sa le vinzi la X+y+z ? :lol: chiar atata ii intereseaza pe orezari la ce pret le vinzi tu, atata timp cat ei isi iau aceeasi suma pe ele?

Link to comment
Share on other sites

eh...Shenzhen-ul e mare...odata cu concurenta (la ei) o sa scada si preturile (la noi)...ma indoiesc ca o sa tina cu dintii prea mult de preturile astea...sincer...peste 500 eur mi se pare mult pentru un chinezism in varianta beta...

 

 

nu t pune nimeni sa cumperi un kinezarism ca asta...

 

e super tare aparatul.

Link to comment
Share on other sites

eh...Shenzhen-ul e mare...odata cu concurenta (la ei) o sa scada si preturile (la noi)...ma indoiesc ca o sa tina cu dintii prea mult de preturile astea...sincer...peste 500 eur mi se pare mult pentru un chinezism in varianta beta...

 

 

nu t pune nimeni sa cumperi un kinezarism ca asta...

 

e super tare aparatul.

 

stiu ca e tare, il urmaresc de ceva timp pe toate forumurile...spuneam ca nu e testat suficient...si un pret mai mare de 500 eur pentru orice produs similar mi se pare mult...vezi preturile la orice alte clone...sincer chiar ma gandeam sa vand navi meu oem si sa pun dynavin, la 490 eur cu dvbt mi se parea un pret corect (cu riscurile de rigoare) desi in continuare mi se pare un produs nedistilat/testat suficient;

 

p.s. ce s-a intamplat cu contul tau de pe e46fanatics??

Link to comment
Share on other sites

Tiganie de 2 lei, oricum ai da faza asta, si pe fata si pe dos.

 

In situatia de fata, a avut dreptate Brandex, tu nu esti serios si schimbi preturile cum iti vine, ca deh, banu intra in buzunar de la prosti si asa.

 

 

Te-au intrebat oamenii, sigur nu schimbi pretul la anu? NUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU, MAXIM 500 va fi, indiferent de situatie.

Am vazut toti asta...

Eu n-as lua de la tine nici daca mi-ai da cu 50-100 de euro mai ieftin in acest moment.

Link to comment
Share on other sites

eh...Shenzhen-ul e mare...odata cu concurenta (la ei) o sa scada si preturile (la noi)...ma indoiesc ca o sa tina cu dintii prea mult de preturile astea...sincer...peste 500 eur mi se pare mult pentru un chinezism in varianta beta...

 

 

nu t pune nimeni sa cumperi un kinezarism ca asta...

 

e super tare aparatul.

 

stiu ca e tare, il urmaresc de ceva timp pe toate forumurile...spuneam ca nu e testat suficient...si un pret mai mare de 500 eur pentru orice produs similar mi se pare mult...vezi preturile la orice alte clone...sincer chiar ma gandeam sa vand navi meu oem si sa pun dynavin, la 490 eur cu dvbt mi se parea un pret corect (cu riscurile de rigoare) desi in continuare mi se pare un produs nedistilat/testat suficient;

 

p.s. ce s-a intamplat cu contul tau de pe e46fanatics??

 

da, si mie mi se parea.. dar la restu (brandex si chinezi nu) acum nu mai am ce sa fac!

 

 

Tiganie de 2 lei, oricum ai da faza asta, si pe fata si pe dos.

 

In situatia de fata, a avut dreptate Brandex, tu nu esti serios si schimbi preturile cum iti vine, ca deh, banu intra in buzunar de la prosti si asa.

 

 

Te-au intrebat oamenii, sigur nu schimbi pretul la anu? NUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU, MAXIM 500 va fi, indiferent de situatie.

Am vazut toti asta...

Eu n-as lua de la tine nici daca mi-ai da cu 50-100 de euro mai ieftin in acest moment.

 

 

i do not care daca ei sau nu!

Link to comment
Share on other sites

atata le invarti si tu manolo ,isti place si tie....... rau de tot sincer ,ce naiba it i place sa faci din gura ta.......?pai ce ai ma i spus preturiule?de nu spuneai la inceput un pret.,si acum spuneai direct pretul nu era nimic,dar ai spus un pret ,si acum vi cu altul,credeam ca totusi traiesti la austria acolo de atatia ani,si teai schimbat si tu,dar adevarul ala este adevarat,ca romanul este om cat este in avion,dar cand pune piciorul pe pamant intro tara tot roman este,,.esti de ala cu ma i multe fete,,si mai traiesti si la austria mai romanuleeeeee,,daca esti roman ,dar mai repede cred ca esti,,care tot cu rom incepe sti tu bine ce estiiii

,ca aia dovedesti dupa ce faze faci sincer.....pana la urama cred ca o sa le ti tu pe toate sincer,la ce neserios esti sincer,

Link to comment
Share on other sites

atata le invarti si tu manolo ,isti place si tie....... rau de tot sincer ,ce naiba it i place sa faci din gura ta.......?pai ce ai ma i spus preturiule?de nu spuneai la inceput un pret.,si acum spuneai direct pretul nu era nimic,dar ai spus un pret ,si acum vi cu altul,credeam ca totusi traiesti la austria acolo de atatia ani,si teai schimbat si tu,dar adevarul ala este adevarat,ca romanul este om cat este in avion,dar cand pune piciorul pe pamant intro tara tot roman este,,.esti de ala cu ma i multe fete,,si mai traiesti si la austria mai romanuleeeeee,,daca esti roman ,dar mai repede cred ca esti,,care tot cu rom incepe sti tu bine ce estiiii

,ca aia dovedesti dupa ce faze faci sincer.....pana la urama cred ca o sa le ti tu pe toate sincer,la ce neserios esti sincer,

 

 

ce frumos. vorbesti ini rime!! am sa fac o melodie din rimele astea... :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.