Jump to content

nou posesor E65 745i


fantozzi007

Recommended Posts

  • Replies 95
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Păi nu e supărare, ĂŽnsă susţii un lucru imposibil.

 

Ştiu foarte bine cât consumă un motor mare, este imposibil ceea ce spui.

 

Un 750i poate consuma 16% ĂŽn Bucureşti doar noaptea.

 

VIN = numărul de identificare al maşinii

Edited by Ciupanezu
Link to comment
Share on other sites

PĂŁi nu e supĂŁrare, ĂŽnsĂŁ susĂžii un lucru imposibil.

 

ªtiu foarte bine cât consumã un motor mare, este imposibil ceea ce spui.

 

Un 750i poate consuma 16% ĂŽn BucureÂşti doar noaptea.

 

VIN = numĂŁrul de identificare al maÂşinii

 

Pai atat imi consuma.... :) Acum pe bune si fara misto... masina chiar atat consuma... 16% in Constanta nu in Bucuresti. Probabil ca in Bucuresti ajunge la 18%. Cel putin ata imi arata consumul cand mai ajung prin Bucuresti.

Link to comment
Share on other sites

Salut! Despre consum: Drum Slatina- Bucuresti (hotel Phenicia, zona Baneasa), am mers la dus cu 160 km/h pe autostrada Pitesti -Buc, iar la intors am mers 180-190 km/h consumul a fost de 49 litrii benzina, adica vreo 180 Ron, iar consumul mediu aratat pe bord a fost de 13,8 . Am ramas surprins pt ca acelasi traseu l-am facut cu A klasse 180 CDI(masina sotiei) si mi-a consumat motorina de 160 RON in conditiile in care nu am depasit 150 km/h. Concluziile le trageti voi !
Link to comment
Share on other sites

Eu am un 750 iar in Constanta nu sare de 16%

pff.. m-ai facut ft invidios, si eu nu sunt din fire, pai sa mergi cu asa masina si asemenea consum ii fac invidiosi si pe cei cu cele mai scazute consumuri de motorina :D

probabil ca iti ia atat si daca ii mai tragi cateva tapi, nu? :D

ce model de 750 e? (poate au scos astia 750d si noi nu stim :) nu s-a precizat ce fel de combustibil consuma :) )

 

 

Scuză-mă că-ţi spun, am mai avut şi noi maşini până acum. :)

buna asta!!! :lol:

 

Inca n-ai pus poze cu masina.
da.. si eu sunt curios s-o vad! :) Edited by io's
Link to comment
Share on other sites

Eu nu inteleg de ce atatea intrigi pe consum... in primul rand v-am explicat ca nu ma intereseaza... am vrut doar sa-i spun omului cat imi consuma mie.. Masina nu este de vanzare, asa ca nu am nici un interes sa mananc ........ :) asta e consumul.... cine cred bine cine nu chiar nu ma intereseaza.... Cea ce nu-mi place e ca vorbesc unii care nici macar nu au condus asa ceva in viata lor... dar ma rog. Unii inca mai merg cu masini din 99 si vor consum de 2007 :lol: hai sa fim seriosi.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.