Jump to content

X6 xdrive35d


Allex18

Recommended Posts

Pai in mod normal rotile alea costa cat un Logan, nu?

 

Tocmai, iar de bani astia sunt doar negre :pardon: ..vad ca ne-am facut comunisti ,stergem tot..oh well.. proprietarul sa fie fericit , restul e cancan.:smile:

 

personal, cred ca pe culoarea asta , jantele aratau chiar bine ..in lumina au niste nuante foarte interesante ,nu de jante afumate :p

 

 

http://www.xoutpost.com/attachments/bmw-sav-items-sale/30121d1234136723-21-oem-bmw-e71-x6-wheels-tires-img_1643.jpg

Edited by POIUYT
Link to comment
Share on other sites

Sunt pe 21,cam mari pt drumurile patriei si mai scumpe cu aprox 500e decat cele negre (daca nu ma insel).

 

nu ii nasol deloc cu jantele de 21...cel putin la mine...dc ai un pic grija....si arata mult mai bine cu jante pe 21...parerea mea....

putea sa iti ia ca si cele ferric grey 215 pe 21...numa sa fie negre..si atunci chiar arata bestial..parerea mea

post-7644-0-49925200-1315039412_thumb.jpg

post-7644-0-23885500-1315039413_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

am vrut sa imi iau pe "21 ferryc grey . erau la acelasi pretz cu cele "20 214 style negre. dar se simte am mers cu un x5 fara suspensie sport cu jante pe 21" si ce pot sa zic ......se simteau si cojile de seminte de pe asfalt .

 

eu sunt multumit de alegerea facuta si asta conteaza , in realitate completeaza f bine pachetu performance si asa am vrut eu ALL BLACK. :D have a nice weekend

Link to comment
Share on other sites

am vrut sa imi iau pe "21 ferryc grey . erau la acelasi pretz cu cele "20 214 style negre. dar se simte am mers cu un x5 fara suspensie sport cu jante pe 21" si ce pot sa zic ......se simteau si cojile de seminte de pe asfalt .

 

eu sunt multumit de alegerea facuta si asta conteaza , in realitate completeaza f bine pachetu performance si asa am vrut eu ALL BLACK. :D have a nice weekend

 

pai probabil ca nu ai adaptive drive. eu chiar sunt supermultumit de confortul suspenislor si de jante...chiar nu e dura deloc. mai am in familie un ml cu suspensie penumatica si jante pe 19 fara run flat...si diferenta e aproape insesizabila.

Link to comment
Share on other sites

am optat pt suspensia sport [ de pe pachetu sport ] e ok cu jante pe 20" si suspensie sport . e putin sportiva[rigida] da asa imi place masina , sa fie tzapana pe sosea :D . am si un set de jante pe 19"runflat si chiar se simte diferenta , dar parca pierde din stabilitate , directia nu mai e putin greoaie :D { desi am active steering}, adik simt mai bine masina cu jantele pe 20 , de asta am ramas la jante pe 20 si nu 21 ....
Link to comment
Share on other sites

am optat pt suspensia sport .. e putin sportiva[rigida] da asa imi place masina , sa fie tzapana pe sosea :D .. parca pierde din stabilitate , directia nu mai e putin greoaie :D { desi am active steering}, adik simt mai bine masina cu jantele pe 20 ...

 

 

Mânce-l tata pe el de pilot :*

Edited by MscleMike
Link to comment
Share on other sites

Am susp normal+jante 20,am facut bicaz-joseni,drumul varza,masina f rigida,simteam fiecare groapa,depinde pe unde se merge.

 

la mine nu e o problema...chiar nu credeam ca e asa de mare diferenta cu adaptive drive... am fost si eu cu un x5 normal cu jante pe 20 si era mai rigid decat al meu. singura chestie unde se simte ca e totusi bmw sunt denivelarile mici si dese:))

Link to comment
Share on other sites

Eu sunt oarecum dezamagit de modul comfort... daca is destul de dese denivelarile si mai is combinate cu cate o groapa...direct mie m-i le transmite...

 

P.S. Am observat si la Touareg...cu cat e mai grea masina parca e mai comfortabila...pe acelasi traseu cu gropi singur se simteau destul de tare, iar cand mai erau 2-3 in masina parca era mai lin drumul...

Edited by MscleMike
Link to comment
Share on other sites

Adaptiv drive stiam ca doar poate sa intareasca susp si atat. Chiar nu inteleg de ce nu au facut optional o susp. mai inteligenta,gen q7.

 

Pe drumuri varza devine chiar inconfrtabila,insa pe Dn-uri este ok.

 

Iar cu roti pe 21 mai ai un inconvenient mare daca rulezi putin si la nevoie inafara carosabilului.

Link to comment
Share on other sites

Adaptiv drive stiam ca doar poate sa intareasca susp si atat. Chiar nu inteleg de ce nu au facut optional o susp. mai inteligenta,gen q7.

 

Pe drumuri varza devine chiar inconfrtabila,insa pe Dn-uri este ok.

 

Iar cu roti pe 21 mai ai un inconvenient mare daca rulezi putin si la nevoie inafara carosabilului.

 

Dpdv al suspensiei si al confortului, parerea mea este ca Audi Q7 cu suspensie adaptiva este peste x5 , x6 ....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.